Πρόβλημα εικόνας σε Α600

Καλα παω να διαβασω διοτι η δασκαλα θα μας βαλει τεστ προπαιδειας αυριο... :D
 
Aχουυυυ... εμείς γράφουμε οικοκυρικά :D
 
Ναι, αλλά δεν είμαστε και παιδαρέλια! Τουλάχιστον όχι εγω!
Τι σε κανει να πιστευεις οτι ειμαι εγω ?

Εκτος αν οι εκφρασεις σου

Κόψε τα υπονοούμενα (υπάρχει πρόβλημα...; )!
και ενα ατυχο σχολιακι που εσβησες

Αν δεν τα κοψεις εσυ θα στα κοψω εγω
δειχνουν εναν ωριμο συζητητη ενος φορουμ με moderators παιδαρελια....

Θα σου εξηγησω οτι το post μου δεν ειχε ΚΑΝΕΝΑ emoticon - αρα δεν γελασα με αυτο που εγραψα, δεν το ειπα για αστειο, λαθος το καταλαβε ο φιλος Wally αλλα δεν πειραζει - και δεν ειχε ΚΑΝΕΝΑ υπονοουμενο.

Αυτο που διαβαζεις αυτο γραφω αυτο εννοω.

Δεν απαγορευει κανεις σε κανεναν εδω να πουλησει οτι θελει και οπου το θελει. Αυτο που συνηθως περιμενω ομως οταν γραφω εδω ειναι να διαβαζονται τα κειμενα μου με καλη προθεση και οχι με διαθεση για καυγα.

Τωρα αν θες πραγματι να μου κοψεις τον αερα και συνεχισεις να εχεις την ιδια αποψη για την προταση μου - εισαι ελευθερος να αποφασισεις τι θα κανεις - εδω ειμαι , δεν προκειται να παω πουθενα. Αν οχι εδω ειμαστε να τα λεμε ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ οποτε εχουμε κεφια για επικοινωνια.

Αυτος ειναι ο πιο ευγενικος τροπος απαντησης που εχω σε καποιον που με απειλησε πριν λιγη ωρα. Ελπιζω να σου δινω ενα στιγμα για το πως σκεφτομαι και για το αν ειμαι παιδαρελι ή οχι.

Gtsamour & Wally - δεν βοηθατε με χιουμοριστικα posts οταν καποιος εχει αμφιβολιες για τον τροπο που αντιμετωπιζεται - ας ηρεμησουμε ολοι.
 
Όταν θίγεις να περιμένεις αντίστοιχη αντίδραση. Όταν θες να απευθύνεις κάτι σε κάποιον προσωπικά, να το απευθύνεις προσωπικά, εκτός κι αν νομίζεις ότι η συμπεριφορά σου έχει πολύ πλάκα και ότι εδώ είναι φόρουμ για πλάκα και μόνο.

Αν είναι να πάει έτσι η βαλίτσα μέχρι τέρμα, καλύτερα να την κάνω από εδώ κύριε moderator.

telamonas.stokos είπε:
Τι σε κανει να πιστευεις οτι ειμαι εγω ?
Εκτος αν οι εκφρασεις σου

και ενα ατυχο σχολιακι που εσβησες

δειχνουν εναν ωριμο συζητητη ενος φορουμ με moderators παιδαρελια....

Θα σου εξηγησω οτι το post μου δεν ειχε ΚΑΝΕΝΑ emoticon - αρα δεν γελασα με αυτο που εγραψα, δεν το ειπα για αστειο, λαθος το καταλαβε ο φιλος Wally αλλα δεν πειραζει - και δεν ειχε ΚΑΝΕΝΑ υπονοουμενο.

Αυτο που διαβαζεις αυτο γραφω αυτο εννοω.

Δεν απαγορευει κανεις σε κανεναν εδω να πουλησει οτι θελει και οπου το θελει. Αυτο που συνηθως περιμενω ομως οταν γραφω εδω ειναι να διαβαζονται τα κειμενα μου με καλη προθεση και οχι με διαθεση για καυγα.

Τωρα αν θες πραγματι να μου κοψεις τον αερα και συνεχισεις να εχεις την ιδια αποψη για την προταση μου - εισαι ελευθερος να αποφασισεις τι θα κανεις - εδω ειμαι , δεν προκειται να παω πουθενα. Αν οχι εδω ειμαστε να τα λεμε ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ οποτε εχουμε κεφια για επικοινωνια.

Αυτος ειναι ο πιο ευγενικος τροπος απαντησης που εχω σε καποιον που με απειλησε πριν λιγη ωρα. Ελπιζω να σου δινω ενα στιγμα για το πως σκεφτομαι και για το αν ειμαι παιδαρελι ή οχι.

Gtsamour & Wally - δεν βοηθατε με χιουμοριστικα posts οταν καποιος εχει αμφιβολιες για τον τροπο που αντιμετωπιζεται - ας ηρεμησουμε ολοι.
 
Σου απαντησα στο pm που μου εστειλες. Απαντησε μου και εσυ σε παρακαλω.
 
Πίσω
Μπλουζα