Πρόλογος Επαναλειτουργίας

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Joined
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.797
Αντιδράσεις
1.768
Time for Celebration, Time for Joy!! Η μεγάλη αναμονή έλαβε τέλος! Έπειτα από αρκετά ξενύχτια πυρετώδους προετοιμασίας, τo Greek Retro Maniax βρίσκεται και πάλι κοντά σας, καλύτερο από ποτέ! Πλαισιωμένο από την εξαιρετική υποδομή του Back 2 Roots και με διευρυμένη την διαχειριστική & συντονιστική του ομάδα, εξορμά για νέες περιπέτειες στα γνώριμα νοσταλγικά μονοπάτια.

Kι όλα αυτά σε ένα υπερσύγχρονο περιβάλλον γεμάτο από νέα χαρακτηριστικά και δυνατότητες; Τι πρωτοαναφέρει κανείς... Multimodular Portal, Reviews, Συνεντεύξεις, Wiki, Οn-line Arcades, Στεγαζόμενες Υποκοινότητες, Ραδιοφωνικό Σταθμό στα σκαριά... Εξοπλισμένη με το πλέον εξελιγμένο software δικτυακών πυλών, η Κοινότητά μας μετατρέπεται πλέον σε μια από τις δυναμικότερες, ποιοτικότερες και ταχύτερα αναπτυσσόμενες σε Ελλάδα και εξωτερικό!

Η Retro Δικτυακή Ναυαρχίδα που λέγεται GRM μόλις σαλπάρισε και το μαγευτικό της ταξίδι τώρα ξεκινά πραγματικά. Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι να συμβάλλετε στο συγκινητικό ξαναζωντάνεμα των αναμνήσεων με το μεράκι σας και την δημιουργικότητά σας. Μην λείψει κανείς!

Fly our flag, we teach them fear

Capture them, the end is near

Firing guns, they shall burn

Surrender or fight, there's no return

Under Jolly Roger!

0074.jpg




Σημαντική σημείωση:

Α) Οι Κανονισμοί μας ανανεώθηκαν μαζί με το forum. Μπορείτε να τους διαβάσετε εδώ!

Β) Παρακαλούμε να ξανανεβάσετε τις εικόνες (avatars) από το Προφίλ σας στα κανονικά τους μεγέθη, γιατί η συγχώνευση είχε ως μικρή παρενέργεια την σμίκρυνσή τους :D
 
Καλορίζικο!!!!

Απίστευτα ωραία η νέα διακόσμιση!!!!!!
 
Πολύ όμορφο αντε καλές δουλειές..Τα ποστ μου όμως που πήγαν?
 
Ρε η χρονομηχανή πέφτει σε δίνες.

Ρε ελέγξτε μπουζί και λάδια.

Wally μην πάιζεις με τα κουμπιά και άσε ήσυχο τον πιλότο.
 
Ωχ ρε ακμάκα! 5.5 χιλιάδες μηνυματα και Senior member;; Ημαρτον!
 
Συχωρεμένος τέκνον μου..μια ερώτηση έκανα moderatora Rygar.. :D πάμε παρακάτω!
 
Ρε σεις φτιάχτε τα avatar σας πανάθεμά σας. Rygar κάπως αδύνατο το κόβο το σαγόνια........
 
Καλορίζικο και από εμένα! Πολύ ωραίο interface. 'Οντως υπήρξαν παρενέργειες στα avatar...το δικό μου μπήκε σε φούσκα... :)
 
Pooky είπε:
Ρε σεις φτιάχτε τα avatar σας πανάθεμά σας. Rygar κάπως αδύνατο το κόβο το σαγόνια........
Ωχ, τώρα το είδα!! Τρέχω να το αλλάξω!
 
Δεν ξέρω γιατί, αλλά με το νέο GRM, θυμήθηκα αυτό:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TElFUhJ9oFs]YouTube - Kainoyrgia agapi - Antique

Καλορίζικο το νέο site!!! Χαιρετισμούς σε όλους!!!
 
Rygar είπε:
5.5 χιλιάδες μηνυματα και Senior member;;
Τώρα διαπίστωσα ότι οι τίτλοι, λόγω αριθμού ποστ, δεν ισχύουν πλέον... Αει καλά... Μα ντιπ γκάου είμαι;; :( :(
 
...και ναι όλα θα πάνε καλά γιατί τα μισά να κάνουμε από όσα έχουμε στα σχέδια πάλι πολλά και θαυμαστά θα είναι.

Καλή αρχή και

stay tuned στην κυριολεξία
 
βρε βρε ομορφιές!

πάντα τέτοια!
 
Καλορίζικο το νέο μας forum!

Αυτό το καινούριο skin είναι πολύ όμορφο!

EDIT

Το χέρι μου μοιάζει σαν να είναι παιδικό! :)
 
We need a Vampire game at the arcade section...
497.gif


Πολύ καλό το νέο μας e-retro σπίτι. Ευχαριστούμε ;)
 
Θα εχουμε πολλα παιχνιδια και εβδομαδιαια πρωταθληματα (μην χαιρεσαι Telonio,εξαιρειται το Asteroids :D )
 
ΦΤΟΥ! Και πάνω που έσκασα ένα χαμόγελο να! :D
 
Πίσω
Μπλουζα