Πρόταση για avatar

candy

RetroNuts!
Joined
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.578
Αντιδράσεις
82
Έχω να προτείνω το εξής:Τι θα λέγατε εάν στα avatar βάζαμε όλοι φωτογραφίες από την παιδική μας ηλικία;Νομίζω ότι θα ήταν πολύ retro φάση!!!Λέω παιδικές φωτογραφίες γιατί έτσι διατηρείται η ανωνυμία και από την άλλη ενισχύεται το concept του site μας. Άλλωστε,αυτή είναι και η πραγματική μας ηλικία! :D
 
Μα....Δεν καταλαβα τωρα τι εχω???.....Στην φωτο εγω ειμαι!!!ειναι απο το 1985!! :confused:

Και ο ambu_dare για avatar την φωτογραφια του εχει βαλει!!...αν και δεν μπορω να καταλαβω την ηλικια του!!!:rolleyes:

Λογικα πρεπει να ειναι επανω στην εφηβεια του το παιδι. :)

Οριστε και μια φωτο οταν ειμουν 2 χρονων!!!!!Δεν ημουν γλυκας? :D

23xy1.jpg


Τελος παντων....Καλο θα ηταν οντως αλλα δεν ξερω ισως ετσι χαθει ο χαβαλες.... ;)
 
Πολύ καλή ιδέα θα μπορούσαμε να συννενοηθούμε να το κάνουμε μια συγκεκριμένη εβδομάδα μόνο...
 
Κανενα προβλημα....

Για να δουμε και ποιοι αλλοι ειναι μεσα......
 
Εμμ..οριστε..το ειχα ηδη σκεφτει ;)

Η φωτο μου ειναι λιγο πριν αποφοιτησω (μετα τιμης και δοξης) απο την 5η Δημοτικου :D
 
ΟΚ! (μόνο για μία εβδομαδούλα όμως έτσι... όταν θα έχει επέτειο το RetroManiax)

(αν και η φώτο μου είναι πρόσφατη... μόλις 350 χρόνων πριν :D )


(για παλαιότερη... τρέχτε στο
http://www.mame.gr και δείτε το εκεί αβατάρ).
 
Λες για εκεινο το πολυ πετυχημενο ?
 
Το τρέχον λέω... το ίδιο συζητάμε?
 
Ναι! Στην επέτειο του φόρουμ μας αλλά πότε είναι;;; ΑΕΟΝ;
 
Περί την πρωτοχρονιά με φώτα το κόβω από ότι είδα, ο διαχειριστής έκανε εγγραφή στις 06-01-2006.
 
Όντως ανήμερα τα Φώτα είδε το φως της ζωής το φόρουμ! Αν περιμένετε όμως για την επέτειο, θα περιμένετε για πολύ ακόμα! Ελπίζω να έχετε υπομονή ή καμμία πρόταση για συντομότερα.
 
...και εγένετο φως αληθινό... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα