Πότέ μη λες ποτέ!!! (αγορά Nintendo 3DS)

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.328
Αντιδράσεις
1.168
Βασικά η κατάσταση έχει κάπως έτσι:

Ο γιός μου ο Γεράσιμος, τελείωσε την Πρώτη Δημοτικού και για το ενδεικτικό του, του είχαμε τάξει οτι θα του πάρουμε ένα ηλεκτρονικό (σκεφτόμουν φυσικά σαν Πλεηστεησονάς από κούνια ένα PSP ή Vita)...

Με όλα αυτά που προηγήθηκαν τις εβδομάδες που μας πέρασαν, η αγορά handheld κονσόλας, είχε μπει στην "κατάψυξη"...

Έλα όμως που με βρήκε αυτό το 3DS, το οποίο ήταν δείγμα (αχρησιμοποίητο, σε βιτρίνα) και το οποίο μου κόστισε (κρατηθείτε)... 15 Ευρώ!!!

attachment.php


Το Street Fighter IV που βλέπετε στη φωτογραφία, κόστισε 1 Ευρώ, το Bakugan 1 Ευρώ επίσης, (με συλλεκτική φιγούρα), και η θήκη 0,10 Ευρώ!!! (Έπεσα σε Εκπτώσεις - ξεστοκάρισμα)...

Έκανα και όλα τα διαδικαστικά για να συνδεθώ στο Internet και αφού έγραψα καμιά δεκαριά φορές το mail μου και πάτησα άπειρα links ενεργοποίησης, τελικά το 3DS είναι up and running...

attachment.php


Ο γιός μου είναι κατενθουσιασμένος και το χρησιμοποιώ κι εγώ που και που...

Ε, αμαρτία ήταν να μη το χτυπήσω... :cool:
 
15 ευρω!! Μεχρι και εγω που τα DSοειδη μου προκαλουν αλλεργια θα το χτυπαγα! Μεγιες!
 
Καλοριζικο!

Πολλες φορες, ο δασκαλος μαθαινει απο τον μαθητη, και αυτη ειναι μια διαχρονικη περιπτωση!

Επισης περνα απο εδω μια επισκεψη, για πληροφοριες απο τους πανω πλεον απο πενηντα πολυ καλους τιτλους του μηχανηματος.

http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Nintendo_3DS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Wally είπε:
15 ευρω!! Μεχρι και εγω που τα DSοειδη μου προκαλουν αλλεργια θα το χτυπαγα! Μεγιες!

Getta Robo είπε:
Καλοριζικο!Πολλες φορες, ο δασκαλος μαθαινει απο τον μαθητη, και αυτη ειναι μια διαχρονικη περιπτωση!

Επισης περνα απο εδω μια επισκεψη, για πληροφοριες απο τους πανω πλεον απο πενηντα πολυ καλους τιτλους του μηχανηματος.

http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Nintendo_3DS
Ας όψεται το 15Ευρω....

Thanx!!! :)
 
Μπραβο ρε DINO!!! :D Αυτο θα πει τυχη!! :D
 
Ωραίος, πραγματική ευκαιρία. Μου αρέσει πάντως "το πήρα για το γιό μου". :D
 
DarkSynbios είπε:
Μπραβο ρε DINO!!! :D Αυτο θα πει τυχη!! :D
Thanx DS (!) :D

telonio είπε:
Ωραίος, πραγματική ευκαιρία. Μου αρέσει πάντως "το πήρα για το γιό μου". :D
Ισχύει!!!

Δικό του είναι και όταν δεν κοιμάται αγκαλιά με δαύτο, το πειράζω κι εγώ λιγουλάκι... :D
 
Με γεια, με γεια και πολύ καλά έκανες και το χτύπησες. Τέτοιες ευκαιρίες δε χάνονται.

DINO είπε:
Ο γιός μου είναι κατενθουσιασμένος και το χρησιμοποιώ κι εγώ που και που...
Έεεεεετσι. Μα να μη δεις τί παιχνίδια παίζει το παιδί? Αν το μηχάνημα λειτουργεί καλά κλπ κλπ... :D :D :D
 
DINO είπε:
Ο γιός μου ο Γεράσιμος, τελείωσε την Πρώτη Δημοτικού και για το ενδεικτικό του, του είχαμε τάξει οτι θα του πάρουμε ένα ηλεκτρονικό...
Εγώ θα του έδινα το NES :p . Μια χαρά η αγορά, με 15 ευρώ ούτε παιχνίδι δεν παίρνεις. Τυχερός ο μικρός (και ο μπαμπάς βέβαια που τα πλήρωσε). Καλόπαικτο.
 
Καλόπαικτο. Απίστευτη η τιμή που το βρήκες. Εγώ είχα πάρει την ακριβώς ίδια έκδοση το 2011 που κυκλοφόρησε 270? νομίζω. Και τότε το είχα πάρει για μένα ασχέτως ότι τελικά κατέληξε στην κόρη και εγώ με ένα αντίστοιχο XL. :)
 
15 Ευρω;;; :eek: o_O Πραγματικα η τιμη ηταν εξευτελιστικη!

Καλοριζικο!!
 
απο ποιο μαγαζι; να τρεξουμε κι εμεις!
 
15 ΕΥΡΩ !!!15 ΕΥΡΩ !!!15 ΕΥΡΩ !!!.... :precry:

Με γεια DINO !!! ;)
 
Κλαψ κγω το ειχα παρει 280
 
Νά'στε όλοι καλά! :)

Το πήρα από εκεί που δουλεύω...

Με τον καιρό, κάποια πράγματα "απαξιώνονται" και οι τιμές τους πέφτουν σε εξευτελιστικά επίπεδα (ειδικά αν είναι και δείγματα, όπως αυτό)...

Το 3DS είχε πέσει στην αρχή στα 39 Ευρώ, οπότε και το έβαλα στην άκρη για να το πάρω...

Με τα capital controls (έχουμε γίνει όλοι οικονομολόγοι BTW), το άφησα για λίγο και ήρθαν οι Εκπτώσεις, όπου και έπεσε επιπλέον στα 15 Ευρώ...

Θεωρώ οτι είναι μοναδική περίπτωση και δε θα βρείτε παρόμοια τιμή, όπου και να κοιτάξετε...
 
Mε 15 ευρω τι να λεμε τωρα...(αν δεν ηταν ομως η τιμη ps vita δαγκωτο!! :D )
 
Μπραβο ρε Dinaρε την καλητερη επιλογη εκανες και πηρες τον βασιλια του φορητου gaming 3DS ποιο psvita τωρα και να χαμε να λεγαμε την κονσολα που την απαξιωσε και την ''τελειωσε'' ακομα και η εταιρια που την κυκλοφορησε.Για την τιμη δεν εχω να πω απολυτως τιποτα πιο χωμα δεν γινετε.Επισης το 3DS εχει παιχνιδαρες για ολα τα γουστα και για τον πιτσιρικα σου και για σενα οποτε ορεξη να εχεις να παιζεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
angel_grig είπε:
Mε 15 ευρω τι να λεμε τωρα...(αν δεν ηταν ομως η τιμη ps vita δαγκωτο!! :D )
ΧΑΧΑΧΑ!!! Έτσι ακριβώς!

Πσσστ... Μόνο μη το πεις στον metal... :shtup:

metalcandyman είπε:
Μπραβο ρε Dinaρε την καλητερη επιλογη εκανες και πηρες τον βασιλια του φορητου gaming 3DS ποιο psvita τωρα και να χαμε να λεγαμε την κονσολα που την απαξιωσε και την ''τελειωσε'' ακομα και η εταιρια που την κυκλοφορησε.Για την τιμη δεν εχω να πω απολυτως τιποτα πιο χωμα δεν γινετε.Επισης το 3DS εχει παιχνιδαρες για ολα τα γουστα και για τον πιτσιρικα σου και για σενα οποτε ορεξη να εχεις να παιζεις.
Να'σαι καλά bill!

Θα κοιτάξω να του πάρω έναν καλό τίτλο να απασχολείται...
 
Comics (καποτε ειχα απειρα)...

PANINI (ειμαι τρελος συλλεκτης).....

Atari maniac (ειχα καποτε Atari ST 1040)

Playstationάς(εχω PS1, PS2, PS3, PSP, PS VITA)......

Ε μετα πώς να μην συμπαθησεις εναν τετοιον ανθρωπο???!!!! :)
 
DINO είπε:
ΧΑΧΑΧΑ!!! Έτσι ακριβώς!Πσσστ... Μόνο μη το πεις στον metal... :shtup:

Να'σαι καλά bill!

Θα κοιτάξω να του πάρω έναν καλό τίτλο να απασχολείται...
Κοιταξε να μην χαλασουν τα ματια του παιδιου απο τα 3D. Κατι τετοια τα κανει η Nintendo! :p
 
Πίσω
Μπλουζα