Πώς λειτουργεί το chat;

Crimson Moonlight

RetroActive
Joined
13 Ιουλ 2015
Μηνύματα
524
Αντιδράσεις
308
Μάλλον είναι λίγο κουλή ερώτηση, αλλά είμαι λίγο άσχετη. Είναι όπως το παλιό; Δηλαδη ένα που γράφουμε όλοι ή μπορεί να στείλλει μύνημα και ο ένας στον άλλο; Επίσης βλέπω ότι έχει επιλογές πχ, διαθέσιμος, απασχολημένος, όπως το skype, έχει κάποια σημασία; Δεν μπορούν πια όλοι οι συνδεδεμένοι χρήστες να γράψουν και να δούν τις συνομιλίες;

Χρειάζομαστε λίγες οδηγίες χρήσης! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aπλό είναι, κάνεις ένα click επάνω στο nickname (στο άτομο που θέλεις να συζητήσεις) και ανοίγει ένα νέο παράθυρο μέσα στο οποίο του γράφεις και σου γράφει. Τώρα αν μπορούν να δουν όλοι οι άνθρωποι που είναι στο chat τι γράφεις δεν νομίζω πως γίνεται, τουλάχιστο δεν το έχω ψάξει μέχρι στιγμής το συγκεκριμένο.
 
Αυτό είναι το κάτω δεξιά και η γενική συζήτηση προς όλους κατω αριστερά; Ενδιαφέρον.
 
Crimson Moonlight είπε:
Αυτό είναι το κάτω δεξιά και η γενική συζήτηση προς όλους κατω αριστερά; Ενδιαφέρον.
Ακριβως.

Οπως ειπε και ο telonio απο πανω ,αν θες να μιλησεις σε καποιον prive απλα επιλεγεις το ονομα απο την δεξια λιστα πατας κλικ και ανοιγει το παραθυρακι.

Αν θες τωρα γενικη συζητηση πατας εκει που λεει chatrooms, μετα στο room που λεει home και μπηκες στο γενικο chatroom.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα