Πώς μπορώ να σώσω ως αγαπημένα κάποια τοπικς που θεωρώ ενδιαφέροντα?

Pharcyde

Retro Member
Joined
9 Νοέ 2009
Μηνύματα
141
Αντιδράσεις
42
Καλησπερα στην ομαδα.

Μια απορια που εχω ειναι πως γινεται,οταν βλεπω ενα ενδιαφερον για εμενα τοπικ,να το σωζω σε καποια λιστα αγαπημενων στο προφιλ μου ωστε να μην το χασω.

Ευχαριστω!
 
Πάτα το κουμπί + ΣΥΝΔΡΟΜΗ και θα εμφανίζεται μήνυμα στα notifications και θα σου έρχεται email κάθε φορά που υπάρχει καινούριο μήνυμα στο θέμα.
 
Ευχαριστω πολυ Μανο,το βρηκα.Αυτο ομως αποτι καταλαβαινω με ειδοποιει για νεες απαντησεις στα ενδιαφεροντα θεματα.Δεν μου δινει τη δυνατοτητα ανα πασα στιγμη να ανατρεξω εγω σε αυτα,θελω να πω που φαινεται σε ποια θεματα ειναι συνδρομητης?
 
Pharcyde είπε:
Ευχαριστω πολυ Μανο,το βρηκα.Αυτο ομως αποτι καταλαβαινω με ειδοποιει για νεες απαντησεις στα ενδιαφεροντα θεματα.Δεν μου δινει τη δυνατοτητα ανα πασα στιγμη να ανατρεξω εγω σε αυτα,θελω να πω που φαινεται σε ποια θεματα ειναι συνδρομητης?
Πας στο προφίλ σου, και κάτω από τη φωτογραφία σου πατάς "Συνδρομές".
 
Εγώ πάντως αποθηκεύω τα θέματα που μου αρέσουν στον browser στα <<αγαπημένα>>. Έχω φτιάξει ένα folder που το έχω ονομάσει "retromaniax" και βάζω εκεί όσα θέματα μου αρέσουν :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
manos311 είπε:
Πας στο προφίλ σου, και κάτω από τη φωτογραφία σου πατάς "Συνδρομές".
Α μπραβο,δεν ειχα δει αυτη την επιλογη.αυτο εψαχνα.να σαι καλα!
 
circleag είπε:
Εγώ πάντως αποθηκεύω τα θέματα που μου αρέσουν στον browser στα <<αγαπημένα>>. Έχω φτιάξει ένα folder που το έχω ονομάσει "retromaniax" και βάζω εκεί όσα θέματα μου αρέσουν :)
Kαι αυτο πολυ καλη ιδεα :)
 
Πίσω
Μπλουζα