ΡΕΤΡΟ VHS PLAYER

Dimitris Rendoumis

RetroN00b
Joined
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Αντιδράσεις
56
Καλημέρα δεν ξέρω αν έχει ανοιχτει παρομοιο θέμα. Αλλα σκέφτηκα να ανεβάζαμε φωτό από vhs players οποιος έχει ακόμα . Εγω έψαξα για το δικο μας το βίντεο το οποίο ήταν πολύ ιδιαίτερο ως προς τον σχεδιασμό. Μικρό μάυρο τετραγωνισμένο και σχετικά παχύ με κουμπία που είχαν γεωμετρικά σχήματα. Κάποια στιγμή αντικαταστ΄λαθηκε από φθηνά DVDplayer και φυλαχθηκε αλλά μάλλον δεν γλίτωσε από το ξεσκαρτάρισμα που έκαναν κατα καιρούς οι δικοί μου. Δυστυχώς δεν το βρίσκω πουθενά για να [ποστάρω φωτό του και θα ποστάρω ενεδεικτικά μια παρομοια συσκευή που βρήκα σε αγγελία.
https://www.ebay.ca/itm/325709053373 link
σίγουρα το δικό μας δεν είχε τηλεκοντρολ και τα κουμπιά ήταν ίοδιου χρώματος και είχαν απλά το σχήμα που έχουν κ σε αυτή την συσκευή
 
όταν λες player εννοείς εκείνα τα βίντεο που μόνο έπαιζαν κασέτες ή την συντριπτική πλειοψηφία που παίζανε και γράφανε κασέτες; γιατί υπήρχαν κάποια που μόνο έπαιζαν και δεν γράφανε, και ήταν κάπως πιο φτηνά από τα κομπλέ.
 
τα πρωτα που κυκλοφορησαν που επαιζαν μονο. τα αλλα ήταν high class αρχικά τουλάχιστον για τον πολύ κόσμο.
 
Πίσω
Μπλουζα