Ρεπόρτερς

ρεπόρτερς!!!

και ποιος δεν θυμάται τους ΡΕΠΟΡΤΕΡΣ??? Γιώργος Χαρδαβέλλας, Γ.Λιάνης, και τον τρίτο τον ξεχνάω τώρα :shake: κορυφαίο στην εκπομπή ήταν το σήμα έναρξης , λεγόταν Jean_Luc_Ponty_-_Infinite_Pursuit και τα έσπαγε!!! :cheers: :bow:
 
Ο τρίτος της ομάδας των ΡΕΠΟΡΤΕΡΣ ήταν ο Γιάννης Δημαράς.
 
σωστός gryzor! respect
 
Μια κι υπάρχει thread ήδη λοιπόν,αυτό το κλειδώνω και εν καιρώ θα το σβήσω,να μην έχουμε διπλο-threads...
 
Έχει κανείς το σήμα έναρξης της εκπομπής να το ανεβάσει??
 
bernard.c είπε:
Έχει κανείς το σήμα έναρξης της εκπομπής να το ανεβάσει??

Έφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεε

(Είναι λίγο ταλαιπωρημένο από τις πολλές μεταγραφές, αλλά νομίζω ότι το ντοκουμέντο είναι ντοκουμέντο)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3EK6XL_L8co]YouTube - ΞʽΞΞ ΞΞʽΞ?ΞΞʽΞ£

τίποτα άλλο bernard????
 
uber-καρα-super-RESPECT
 
loner είπε:
Aχ, αυτη η απιστευτη μουσικη στην αρχη!!!!! Που μπορουμε να την βρουμε; Ξερουμε τιποτα παραπανω για καλλιτεχνη η κατι τετοιο;
Telika ixate kanena neo...mathame tipota gia ti mousiki?

enana sign in sto forum, mono k mono gi'agfto...
 
[edited by manos426f:Φίλε μου,στο κείμενο που λέει "Μηνύματα σε greeklish θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Επίσης, μηνύματα που παραβιάζουν τους κανόνες του Retromaniax Board περι copyrighted υλικού θα έχουν την ίδια τύχη",πάνω από το reply box,προφανώς δεν έδωσες καμία σημασία,2 φορές μάλιστα,αφού το αρχικό σου post σβήστηκε,και παρ' ολ' αυτά,ξαναγράφεις με greeklish.Eμείς τι άλλο να κάνουμε δε ξέρω....]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tsalk, απλά θα μεταφέρω ότι σου έγραψα στο youtube:

ΔΕ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩ!!!! Έστω και με το σήμα του Mega και με πλάνα που πρόσθεσε -μάλλον- ο Χαρδαβέλλας-, έστω και ασπρόμαυρο...!!!
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, νομίζω ότι το Video αυτό έχει και συνέχεια. Θα πρέπει να σκαλίσω το αρχείο μου πάλι
 
2004 Εκμπομπη χριστουγενιατικη "Χωρις Μονταζ ΙΙ" στο Αlter και ο Κωστας Χαρδαβελλας μοιραζεται αναμνησεις απο τους "Ρεπορτερς".

Το βιντεακι τελειωνει με τον Παριο να μαθαινει τον γιο του να τραγουδαει,παλι απο τους "Ρεπορτερς".

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6lw7GKQgu54]YouTube - ΞʽΞ΅ΟΞΏ.3gp

Βιντεο δικο μου.
 
Πολύ ωραίο το video (έχρωμο και λιγότερο ταλαιπωρημένο από το δικό μου).

Μπράβο σου και πάλι
 
Χαιρομαι που σ'αρεσε. :thanx2:

Aν σκεφτεις οτι η εκπομπη γραφτηκε σε VHS kaι μετα σε χαμηλη ποιοτητα σε dvd για οικονομια χωρου και η μεταφορα σε κομπιουτερ εγινε μεσω καμερας κινητου,δεν και ασχημα. :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ετοιμαζόμουν να γράψω για το OST -έχω το βινύλιο- αλλά βλέπω ότι το ξέρετε

(μα, τι είστε εσείς εδώ μέσα, τελικά; ;) ),

οπότε μου μένει μόνο η χαρά να συμπληρώσω ότι ένα από τα πλάνα του ορίτζιναλ σήματος που έκοψε ο Χαρδαβέλλας,

ήταν ένα από τα χαρακτηριστικότερα,

με τους πανηγυρισμούς παιχτών του Ολυμπιακού.

Εννοείται ότι ο Χαρδαβέλλας εκτός όλων των άλλων είναι και περιώνυμος αεκτζής.

Ήμαρτον ... (για το κόψιμο).

Γενικά, έχω την αίσθηση ότι από το θέμα της αγίας Αθανασίας και μετά κάπου ξενέρωσε το όλο πράγμα ή τουλάχιστον εγώ δεν το έβλεπα πλέον με το ίδιο ενδιαφέρον.

Εννοείται ότι από τους τρεις, που ήταν μάχιμοι Μαρτέληδες της Αλλαγής,

ο κατεξοχήν ροκ σταρ ήταν ο Δημαράς, ο οποίος λάβαινε τόνους ερωτικά γράμματα καθημερινώς -)

Επίσης, σε σχέση με το βίντεο του Πάριου, που ανέβηκε, θυμάμαι ότι προβλήθηκε μέσα στις γιορτές (του '84;; ;) ) σε ένα εορταστικό και το προλόγισε (ο Χαρδ. ή ο Δημαράς) λέγοντας το εξής εκπληκτικό:

"Καλά, τον Γιάννη τον Πάριο τον ξέρετε.

Τον Χάρη τον Πάριο τον ξέρετε;;;;;"

Εποχές................................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οτάνις είπε:
Ετοιμαζόμουν να γράψω για το OST -έχω το βινύλιοΕννοείται ότι από τους τρεις, που ήταν μάχιμοι Μαρτέληδες της Αλλαγής,

Πολύ πετυχιμένος ο χαρακτηρισμός ως Μαρτέληδες της Άλλαγής, πολύ μου άρεσε, και φυσικά έτσι ήταν

Αν έχεις φωτογραφία από το OST να την δούμε και εμείς
 
Πίσω
Μπλουζα