Ρετρο ντυσιμο Αποκριων.2009 version

Ότι δεν μπορώ να παραβρεθώωωωω..... :cry:
 
misspepper77 είπε:
Ότι δεν μπορώ να παραβρεθώωωωω..... :cry:

A... μη στενοχωριέσαι... Θα το επαναλάβουμε και στη Συμπρωτεύουσα έχοντας και την Κάντυ μωρό (θα έχει σαραντήσει μέχρι τότε ... το αν η Κάμπια συμφωνεί δεν το διαπραγματεύομαι... :rofl: ) και τον Άντονυ μικρό παιδάκι :D

Tι;;;; 8) Ξέφυγα;;; :eek: Καλά... μαζέψτε με... :p
 
Μονο που πρεπει Χουανα να κανουμε μερικες τροποποιησεις στην εμφανιση μας για να μοιαζουμε στην Καντυ μωρο :p
 
Kambia είπε:
Μονο που πρεπει Χουανα να κανουμε μερικες τροποποιησεις στην εμφανιση μας για να μοιαζουμε στην Καντυ μωρο :p

Μα όχι μα όχι :nono: Η Ηλέκτρα είναι ίδια η Κάντυ μωρό στις φωτό που παρέθεσες... Φτάνει να δείξει χαρακτήρα και πρωταγωνιστική διάθεση ... ξέρεις: να κλαίει, να πεινάει, να κοιμάται... Είμαι σίγουρη πως κρύβει μιά μεγάλη ηθοποιό μέσα της... :p
 
Εμένα μου ήρθε γάντι η στολή μου...... :tongue:
 
Υπάρχει χώρος για έναν κλασσικό καμπόη με καπέλο, μπιστόλι (με στόγγυλα καψούλια), γιλέκο και καρό πουκάμισο; Δεν έχω όμως μπότες... θα φορέσω τα strike μου...
 
Ωραίο θέμα. Μήπως ξέρει κανείς που θα βρω ντύσιμο στυλ 70's, disco πολύχρωμα φανταχτερά ρούχα κλπ;;
 
Εγώ πάλι λέω να ντυθώ αδελφή Μαρία. Άγιασα η γυναίκα περιμένωντας κάποια συνέχεια στις ιστορίες των κοριτσιών για την Κάντυ :cry: (για ποιές χτυπά άραγε η καμπάνα;;;;;;; ;)
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Εγώ πάλι λέω να ντυθώ αδελφή Μαρία.

Ωραίο ντουέτο θα κάνουμε!!! Εγώ κα Πόνυ, εσύ αδελφή Μαρία και ο Πρίγκηπας Τεφλόν!!! :rofl: :rofl: :rofl:

ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
... Άγιασα η γυναίκα περιμένωντας κάποια συνέχεια στις ιστορίες των κοριτσιών για την Κάντυ :cry: (για ποιές χτυπά άραγε η καμπάνα;;;;;;; ;)

Misspeeeeeeeeeeppeeeeeeer :xm:

Λορέεεεεεεεεεεεναααααααααα 8)

Ακάααααααααααλιαααααααααα :eek:

Τσάμπα ουρλιάζω... :nervous: Ψυχή... :sealed:
 
Τι φωνασκείς καλε;; :shake:

Εγώ είμαι απόλυτα συνεπής με το κοινό μου!! :flower:

Γι αυτό και γράφω αυτοτελείς ιστορίες :tease:
 
Ρετρο-προτασεις ,οχι απαραιτητα για τις αποκριες.....

Φημες λενε οτι γνωστος Admin φοραγε την Pong στο γαμο του.
icon10.gif



Asteroids Tie by Game Tie - Black Microfiber



Tetris Tie by Game Tie - Black Microfiber



Space Invaders Tie by Game Tie - Black Microfiber

4.



Pong Tie by Game Tie - Black Microfiber

Amazon
 
Θα προτίνω την ανεκδιήγητη περσόνα του Andy Kaufman, τον ένα και μοναδικό......(ταρατατζουμ)....Tony Clifton!

http://tinyurl.com/2uvpohw
 
Πίσω
Μπλουζα