Ρετρό "παιχνίδια μαιμούδες"

xa0ax0a0ax00x0xa0ax00ax0axax είναι τραγικά όλα (εκτός απο το Polystation) και περισσότερο το Starswar!! Επιεικώς απαράδεκτο!! :D
 
johnny_salonica είπε:
Το θέμα είναι απλά, ανεξάντλητο... :D
fetch


Το αριστερό του χέρι δείχνει οτι μπορεί να 'κρατήσει' κάτι αλλά παραδόξως, δεν υπάρχει κανένα αντικείμενο στην συσκευασία. Επίσης, η ζώνη θα ταίριαζε καλύτερα σε X-Men... :p
πωωω !! Φοβερό !! Καλά με το stars war έκλαψα !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny_salonica είπε:
Το θέμα είναι απλά, ανεξάντλητο... :D
fetch


Το αριστερό του χέρι δείχνει οτι μπορεί να 'κρατήσει' κάτι αλλά παραδόξως, δεν υπάρχει κανένα αντικείμενο στην συσκευασία. Επίσης, η ζώνη θα ταίριαζε καλύτερα σε X-Men... :p
Αδιανόητο ! :eek:

Ξέρεις χώρα προέλευσης ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
να μαντέψω εγώ? ΚΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑ

Δεν ειναι ρετρο αλλα εχει πλακα



κατι μου λεει οτι αυτο δεν θα βγαζει και RRD αχαχααχαχα

fake-video-games.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny_salonica είπε:
Το θέμα είναι απλά, ανεξάντλητο... :D
fetch


Το αριστερό του χέρι δείχνει οτι μπορεί να 'κρατήσει' κάτι αλλά παραδόξως, δεν υπάρχει κανένα αντικείμενο στην συσκευασία. Επίσης, η ζώνη θα ταίριαζε καλύτερα σε X-Men... :p
Απλά τέλειο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευτυχως υπαρχει και το "ιντερνέ"

Robert Cop 3

Spaderman

Thomas Transformer

Xωρις Λογια

Ciber Ninja

Epic

Super Megason IV

Nintendo Polystation XAXAXAAXA

Super Bat

"Spider Man"



Titanic Legends

megason.jpg

mt3xpz.jpg

ciberNinja.JPG

nintendo polystation.jpg

Harry-Potter-Obama-Sonic-Backpack.jpg

tomas TF.jpg

titanic legend.jpg

spaderman.jpg

robert cop 3.jpg

NotBatman.jpg

Super_Spider_Man_Action_figure.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
χαχχαχαχαχαχα ο Βatman που έγινε Spiderman και κυνηγάει τον "ανώμαλο διακινητή ναρκωτικών" χχαχαχαχαχχαχαχαχα
 
Είχα και μερικές απομιμήσεις Power Rangers αλλά τα έχω πετάξει!Από πανηγύρια τα είχα πάρει,με 300 δρχ το καθένα!Δεν ήταν από πλαστικό αλλά από άλλο υλικό.Πρέπει να ήταν από το ίδιο υλικό που είχαν φτιαχτεί και τα Spidarman!Είχα και ένα τέτοιο,όπως και Batman!Και μια λαμπάδα που μου είχαν φέρει,είχε μια φιγούρα σαν power ranger αλλά ήταν μωβ!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ω Θεοι του Ολυμπου!!!
 
Τσάντα Harry Potter - Obama - Sonic

και

Nintendo Polystation Digital Stero

.

.

.

απλά ανεκτίμητα!!!!!!! :rofl:

Ακόμα γελάω!!! :rofl:
 
Με πέθανες! με πέθανες!!!

Τραγικότατα είναι! xD /emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
Το θεϊκό controller του Polystation 3:



0.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έκπτωτοι Θεοί της Αρχαίας Πατσουλίας.......

Τιν' τούτα ωρέι;;;;
 
Δεν ξέρω αν αποτελεί κακέκτυπο αλλά είχα αγοράσει από τον ZAΧΑΡΙΑ ένα ηλεκτρονικό παιχνίδι που λεγόταν SUPERVISION (τύπου gameboy με κασέτες στην πίσω μεριά),κόστιζε αν θυμάμαι καλά 7000 δρχ η συσκευασία με το μηχανηματάκι και μια κασέτα παιχνιδιού...Οι κασέτες πωλούνταν χωριστά με 3000 δρχ η μία...Και καλά καμάρωνα ότι είχα ηλεκτρονικό παιχνίδι με κασέτα...

Όσο για τα παραπάνω ευρήματα,απλά απίθανα!Ειδικά ο thomas transformer και ο σούπερ ήρωας με το πατίνι (?) στη συσκευασία, όλα τα λεφτά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
το supervision δεν ήταν αντίγραφό,ήταν κανονικότατη handheld κονσόλα (από την Τα'ι'βάν) που όπως πολλές άλλες θέλησε να πάρει τα σκήπτρα από το gameboy,μάλιστα κυκλοφόρησε από διάφορες εταιρίες ανά τον κόσμο.
 
Οι photos είναι από το ebay...είναι ένα set PLAY OK με το μπροστά και το πίσω μέρος του κουτιού του

fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP είπε:
Δεν ξέρω αν αποτελεί κακέκτυπο αλλά είχα αγοράσει από τον ZAΧΑΡΙΑ ένα ηλεκτρονικό παιχνίδι που λεγόταν SUPERVISION (τύπου gameboy με κασέτες στην πίσω μεριά),κόστιζε αν θυμάμαι καλά 7000 δρχ η συσκευασία με το μηχανηματάκι και μια κασέτα παιχνιδιού...Οι κασέτες πωλούνταν χωριστά με 3000 δρχ η μία...Και καλά καμάρωνα ότι είχα ηλεκτρονικό παιχνίδι με κασέτα...
Όσο για τα παραπάνω ευρήματα,απλά απίθανα!Ειδικά ο thomas transformer και ο σούπερ ήρωας με το πατίνι (?) στη συσκευασία, όλα τα λεφτά...

krem13 είπε:
το supervision δεν ήταν αντίγραφό,ήταν κανονικότατη handheld κονσόλα (από την Τα'ι'βάν) που όπως πολλές άλλες θέλησε να πάρει τα σκήπτρα από το gameboy,μάλιστα κυκλοφόρησε από διάφορες εταιρίες ανά τον κόσμο.


Επίσης είναι σπάνιο και τα παιχνίδια του ακόμα ποιο σπανια. :)

Ελπιζω να μη το εξαφανισες....... :(
 
Η πλακα θα ηταν αν καποιο απο αυτα γεννουσε franchise.

Φανταστειτε σειρα παιχνιδιων X-TEAM με κομικς και σειρα κινουμενων σχεδιων :D
 
Πίσω
Μπλουζα