Ρε μάγκες πως μπορείτε και παίζετε παιχνίδια στον υπολογιστή με τα πλήκτρα WASD;;;

Το προσπαθησα παλι με νεο προφιλ στο joytokey αλλα τιποτα. Δεν θυμαμαι με πιο προγραμμα το ειχα καταφερει και επαιζα τελεια το quake 4 πριν 10+ χρονια που το επαιξα τελευταια φορα.

Bαζω τα κουμπια του πληκτρολογιου κατω απο την λειτουργια - function και λειτουργουν κανονικα εκτος του παιχνιδιου αλλα μολις βαλω το παιχνιδι τιποτα. Ρυθμισα παλι τα κουμπια με ελαχιστοποιηση του game και παλι τιποτα.
Τρέχεις το Joytokey με Admin Rights?
 
Οχι μόνο στο παιχνίδι μπαινω με admin rights και το joytokey το ανοιγω χωρις. Λες να το επηρεάζει αυτο?
Θυμάμαι ότι την είχα πατήσει κάποιες φορές που το είχα ξεχάσει και δεν μου λειτουργούσε γι αυτον τον λόγο.
 
Θυμάμαι ότι την είχα πατήσει κάποιες φορές που το είχα ξεχάσει και δεν μου λειτουργούσε γι αυτον τον λόγο.
Imgema thaaaaaaaaaanks :award::award::award: δουλεψε μια χαρα τωρα το παιχνιδι μολις το ανοιξα με admin rights το joytokey και ολα αψογα.

Και ολη αυτη η ταλαιπωρια μου για μια τοσο απλη λεπτομερεια που την θεωρουσα και τελειως περιτη για το joytokey αφου ανοιγε και δουλευε κανονικα πριν βαλω το παιχνιδι.
 
Πίσω
Μπλουζα