Σία Κοσιώνη (ΣΚΑΪ) και c64

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
69
Οκ, έχει κανείς ιδέα γιατί στη συνέντευξή της στο Ε της προηγούμενης Κυριακής κρατάει φάτσα κάρτα ένα mint c64????

Δυστυχώς δεν έχω σκάννερ...
 
Gryzor, το είχα διαβάσει το On-Off της περασμένης Κυριακής, και έστειλα ΑΜΕΣΩΣ email στην Αθηνά Γκόρου ζητώντας πληροφορίες !! (φρόντισα να είμαι αρκετά διπλωματικός, για να μην την τρομάξω, αλλά απο απάντηση τίποτα ακόμα !! :D ).

Yποψιάζομαι πάντως πως ο C64 δόθηκε στην Σία Κοσιώνη απο τον φωτογράφο Νίκο Κόκκα, απλά για να υπάρχει μία δόση χιούμορ στη φωτογραφία - όπως συνηθίζεται άλλωστε στις συνεντεύξεις του On-Off...
 
Yποψιάζομαι πάντως πως ο C64 δόθηκε στην Σία Κοσιώνη απο τον φωτογράφο Νίκο Κόκκα, απλά για να υπάρχει μία δόση χιούμορ στη φωτογραφία
Οντως! O C64 ειναι παντα της ΠΛΑΚΑΣ :D

EDIT

Αν παει για τιποτα πιο σοβαρο θα της δανεισω το Spectrum μου (...και δεν ξερεις τι μπορει να προκυψει... :p ). Αλλωστε ειναι τις πασει γνωστο οτι οι γυναικες ελκονται θανασιμα απο τους αρρενες κατοχους πραγματικων Sinclair μηχανηματων ΓΙΟΧΟΧΟΧΟ
 
Wally είπε:
Οντως! O C64 ειναι παντα της ΠΛΑΚΑΣ :D
EDIT

Αν παει για τιποτα πιο σοβαρο θα της δανεισω το Spectrum μου (...και δεν ξερεις τι μπορει να προκυψει... :p ). Αλλωστε ειναι τις πασει γνωστο οτι οι γυναικες ελκονται θανασιμα απο τους αρρενες κατοχους πραγματικων Sinclair μηχανηματων ΓΙΟΧΟΧΟΧΟ
Μουαχαχα !! ...τι Spectrumοπαραλήρημα είναι τούτο πάλι... :D :D

Ολο αφορμές ψάχνεις !! :D

Βρε, η φωτό δεν τραβήχτηκε για να διακωμωδήσει τον C64, αλλά για να υπάρχει μία πιό "ανάλαφρη" νότα στο ενσταντανέ. Αυτό γίνεται με όλους όσους φιλοξενούνται στην συνέντευξη του On-Off...

Ο Spectrum δεν έχει λόγο να φωτογραφηθεί, γιατί θα πιάσει όλους όσους τον βλέπουν, βαριά κατάθλιψη !! (είναι και μαύρος...)

Εχει όμως καλή φωτογένεια σε φωτογραφίες που έχουν να κάνουν με κηδείες !! (βλέπε Pixel no5) :tease:
 
Μπορείτε να ανεβάσεται φωτό να το δούμε ρε παιδιά ??
 
Χε! Μόλις έκανα τον αρχαίο Canon LIDE20 να δουλέψει στα Windows7 κάτω από VirtualXP :)

Απολαύστε:

kosionic64.jpg
 
ειναι απιστευτη!!!!
 
H ψωμιέρα; Όντως, σε άριστη κατάσταση, αν και μπορεί να έπεσε φώτοσοπ.
 
Δούλευα μαζί με την Σία πάντως στο συγκεκριμένο κανάλι που ακόμα εργάζεται, και μάλλον δέν έχει ιδέα γιατί κρατάει τον Commodore...Ούτε μάλλον τί ακριβώς είναι, προφανώς ήταν για τις ανάγκες τις φωτογράφισης (κάποιου ρετρούλιακα φαεινή ιδέα). Σάν άτομο πάντως είναι αρκετά cool, σίγουρα περισσότερο απο κάποιες άλλες που λόγω δουλειάς έχω γνωρίσει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας δώσει επιτέλους κάποιος στη κοπέλα ένα CPC για να φωτογραφήθει! Θα της πηγένει πολύ καλύτερα απο τη ψωμίερα :p :D
 
Θα της πέσει η μέση από τον οθόνη όμως! :p

Μιχάλης
 
Other_Reality είπε:
Δούλευα μαζί με την Σία πάντως στο συγκεκριμένο κανάλι που ακόμα εργάζεται, και μάλλον δέν έχει ιδέα γιατί κρατάει τον Commodore...Ούτε μάλλον τί ακριβώς είναι, προφανώς ήταν για τις ανάγκες τις φωτογράφισης (κάποιου ρετρούλιακα φαεινή ιδέα). Σάν άτομο πάντως είναι αρκετά cool, σίγουρα περισσότερο απο κάποιες άλλες που λόγω δουλειάς έχω γνωρίσει.
Ναι, προφανώς ήταν για την πλάκα, αλλά καλό θα ήταν να το έχουν συνδέσει κάπως - είναι τελείως ξεκρέμαστο...
 
Spartan_X είπε:
Ας δώσει επιτέλους κάποιος στη κοπέλα ένα CPC για να φωτογραφήθει! Θα της πηγένει πολύ καλύτερα απο τη ψωμίερα :p :D
Τα Amstrad αγαπητέ δυστηχώς ήταν για τα μπάζα.
 
Παιδες σεμνα!

Και τα 2 μηχανματα γραψανε ιστορια και το ξερετε και οι 2 σας, εγω παλι εχω μια αλλη ιδεα....

Να εiχε ενα Commodore απο το 1 χερι αλλα και απο το αλλο 1 Αmstrad :)
 
και να ισορροπει ενα ZX81 με την μυτη περιμένοντας τους κλόουν...
 
Βρε παιδία.. εγώ με χιουμοριστική διάθεση έγραψα για τον commodore ποιό πάνω... τώρα αν κάποιος θίχτηκε... τι να πώ, συγγνώμη.
 
Spartan X το ξερω οτι το ειπες με χιουμοριστικη διαθεση, μαλλον ο retron00b ηταν λιγο.... πως να το πω....

καπως!
 
οι περεισσότεροι amstrad-αδες -όπως κι εγώ- δεν είχαν δει C=64, να σκρολάρει κλπ κλπ και πολύ περισσότερο ακούσει , διαφορετικά θα πέταγαν τα Amstrad σαν τις γλάστρες στις ελληνικές ταινίες για να βρουν γαμπρό :)

κατα τα άλλα η φωτό είναι σαν να βάλω το παππού μου να φωτογραφηθεί με Lamborghini.

για όσους κατάλαβαν ποιός είναι ο παππούς και ποιά η Lamborghini ;)
 
Πίσω
Μπλουζα