Σαλταρισμένοι στο ebay...

nkarytia

RetroAdept
Joined
26 Μάρ 2007
Μηνύματα
932
Αντιδράσεις
16
Δείτε αυτό:

ebay

Ο τύπος ή κάνει πλάκα, ή έχει πάρει ληγμένα ναρκωτικά! :D
 
Καλά απο τέτοιους...εχει το ebay μπόλικους !!!
 
Αυτός μια χαρά τα λέει,

εφόσον υπάρχουν τύποι που τα αγοράζουν....αυτοί έχουν πάρει τα ληγμένα...
 
Ποιο ebay, μην το πατε μακρυα, καταστημα με μεταχειρισμενα μου ζητουσε 300? για amiga 500, οπου πρεπει να ειχε χρησιμοποιηθει ως τασακι/αποχωρητηριο.

Ειναι αυτο που λεει πολυ σωστα ο plink, εφοσων υπαρχουνε θυματα που δινουνε τετοια ποσα, παντα θα υπαρχουνε και οι αντιστοιχοι πωλητες.
 
Getta Robo είπε:
Ποιο ebay, μην το πατε μακρυα, καταστημα με μεταχειρισμενα μου ζητουσε 300? για amiga 500, οπου πρεπει να ειχε χρησιμοποιηθει ως τασακι/αποχωρητηριο. Ειναι αυτο που λεει πολυ σωστα ο plink, εφοσων υπαρχουνε θυματα που δινουνε τετοια ποσα, παντα θα υπαρχουνε και οι αντιστοιχοι πωλητες.

Πειράζει που μισώ τέτοιους τύπους?:mad:
 
Του έκανα πλάκα με προσφορές των 1-2? μέχρι που με πέταξε έξω από αυτό :)
 
Αδερφια αυτο το θρεντ καθως και οι απαντησεις του θα μπορουσε καλιστα να υπαρξει-συζητηθει στο chatbox. :(
 
Εσεις λετε αυτο ρε παιδια?Δεν θα πω το μαγαζι γιατι θα του κανω διαφημιση και δεν του αξιζει φυσικα.Εψαχνα να βρω το Zelda TP για Game Cube μετα απο λιγο ψαξιμο το βρηκα.Πηρα τηλεφωνο και μου λενε 90ευρω καινουργιο(αλλα δεν εχει προστατευτικη ζελατινα αλλα ειναι καινουργιο)και 80ευρω μεταχειρισμενο.[edited] -_- /emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20" />Η Εκμεταλευση δεν εχει ορια εδω περα ελεος δηλαδη.

Φυσικα και δεν το αγορασα.ΧΟΧΟΧΟΧΟ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εσύ δεν μου έλεγες τις προάλλες ότι δίνεις και 100 ευρώ για αυτό το παιχνίδι;;; :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα