Σειρές των καναλιών που δεν μας άρεσαν

Ούτε εμένα, εκτός από τους Αυθαίρεους, μου άρεσε η σκοτεινιά τους. Τα θέματα που έθιγάν, η Ντολόρες (τρομοκράτισσα τελικά;), και το φλερτ του Μπάμπη και της Ελεονώρας. Αυτή πήγε να τον σκοτώσει για να πεθάνουν οπως ο Ρομέος και η Ιουλιέτα και αυτός έλεγε ότι τη θαυμάζει γιατί θαυμάζει τους ανθρώπους που δε φοβούνται το θάνατο. Επίσης το Εμείς και εμείς δε μου άρεσε.
 
Η σειρά Ο Πέτρος και τα κορίτσια του
Αναφέρομαι στο β κυκλο της σειράς....
 
@bettina @BETTY BOOP οι σειρές του παπακαλιατη σας άρεσαν η μόνο σε μένα δεν αρέσει γενικά ο Παπακαλιατης, οι σειρές του δηλ
 
Αυτοπροστίθεμαι στην λίστα αυτή καθώς, δεν έχω ασχοληθεί και δεν θέλω να ασχοληθώ με τον εν λόγω δημιουργό.

Για να μείνουμε όμως στα χρονολογικά προ του 2000, θα ρίξω την ψήφο μου στις εξής σειρές

Mega
Ρετιρέ
Μικρομεσαίοι
Χαι Ροκ
Λαβ Σόρρυ

ΑΝΤ1
Αραχτοί & Λάιτ

Star
Dr. Τζούλια & Μις Χάϊδω (Jesus Christ Superstar)

Μπορεί να μου διαφεύγει κάποιο "διαμάντι", αυτές οι περιπτώσεις μου ήρθαν στο νου, αν θυμηθώ κάτι άλλο, θα επανέλθω....
 
@bettina @BETTY BOOP οι σειρές του παπακαλιατη σας άρεσαν η μόνο σε μένα δεν αρέσει γενικά ο Παπακαλιατης, οι σειρές του δηλ

Όχι δε μ' αρέσουν, κυρίως γιατί δε μ' αρέσει το παίξιμο του Παπακαλιάτη -δεν ξέρω αν έχει βελτιωθεί πια, και γιατί αντιγράφει ξεδιάντροπα ξένες σειρές -κάποιος είχε μετρήσει 34 νομίζω, ίδιες σκηνές με τα Φιλαράκια.
 
Να προσθέσω ότι δε μου άρεσαν οι σειρές των Αμαραντίδη και Ρίγγα όπως Άκρως οικογενειακόν, Η ώρα η καλή, Φίλα το βάτραχό σου, Ήρθε κι έδεσε κ.α. Μηδενικό χιούμορ.
 
Πίσω
Μπλουζα