Σε auction τα Arcades του Michael Jackson

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
Μαλλον τα οικονομικα του Μιχαλακη δεν πανε καλα.

Σε πλειστηριασμο λοιπον τα arcades και οι κονσολες του.

Ριχτε βλεφαρο, θα παθετε ΠΛΑΚΑ με το τι ειχε μαζεψει ο τυπος!!
 
Εμ, βέβαια, με τόσα παιδάκια που είχε εκεί μέσα...
 
Πάντως είναι σίγουρα εντυπωσιακή συλλογή!

Βλέπω πάντως και μια προτίμηση στα racing games!
 
Με τον πόνο μου παίζεις ρε συ wally? :(

Αυτο το 3DO θα το τσίμπαγα στεγνά!! (και κάποια ακόμα βέβαια) ;)
 
φοβερό και το #686 (σ. 12) αντί καμπίνας :)

έχει και μεγάλο windows error παράθυρο στη φώτο!
 
GLOUP !! Me ... άφωνος !
 
pitsunami είπε:
Με τον πόνο μου παίζεις ρε συ wally? :( Αυτο το 3DO θα το τσίμπαγα στεγνά!! (και κάποια ακόμα βέβαια) ;)
Πάμε να γραφτούμε; Αν διάβασα καλά τους όρους, θέλει 25$ χρέωση στην πιστωτική και 25% buyer's premium επί της τελικής τιμής του πλειστηριασμού. Ποιός ξέρει, μπορεί να μην το πολυχτυπήσουνε το 3DO! Who dares wins! ;)

Αλλά και εκείνη η μπάλα με το αυτόγραφο του Michael Jordan;!;! OutRun πάντως δεν είδα να έχει... :)
 
Maddog είπε:
Πάμε να γραφτούμε; Αν διάβασα καλά τους όρους, θέλει 25$ χρέωση στην πιστωτική και 25% buyer's premium επί της τελικής τιμής του πλειστηριασμού. Ποιός ξέρει, μπορεί να μην το πολυχτυπήσουνε το 3DO! Who dares wins! ;)
Αλλά και εκείνη η μπάλα με το αυτόγραφο του Michael Jordan;!;! OutRun πάντως δεν είδα να έχει... :)
Μέχρι στιγμής έχω δεί τουλάχιστον 2 γνωστούς ύποπτους 3DO collectors αμερικάνους να ξερογλύφονται...

Δυστηχώς we dont have a chance...βάλε και τρελά μεταφορικά! :(
 
Μην ξεχνας ομως οτι ειναι χρηματα που τα δινεις μια στη ζωη σου.. Δεν βαριεσαι, αλλη τα δινουν στα μπουζουκια και σε κοκκαινη ξερω γω, εσυ τα δινεις στο χομπυ σου. Ποσα να πανε επιτελους πλεον τα μεταφορικα; Με cargo (πλοιο) λογικα θα γλυτωσεις πολυ περισσοτερα χρηματα απο οτι θα τα επαιρνες με αεροπλανο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμένα μου γυάλισε το MS PACMAN (700). Αλλά δεν είναι τα 3000$, ούτε τα μεταφορικά. Δεν έχω που να το βάλω! :animlaugh: :animlaugh:
 
O Michael ειχε γουστο στις συλλογες του
 
Ποια τρία χιλιάρικα; Δημοπρασία δεν είναι; Από τα 3 *αρχίζει*...
 
Εμένα μου φαίνονται πολύ ενδιαφέρον τα display stands των κονσολών, ειδικά αυτό του virtual boy, το οποίο πρέπει να είναι και το πιο σπάνιο.
 
Πω πω. Εχει κατι juke box, θεικα. Απο ηλεκτρονικα (θα τα επαιρνα ολα αν μπορουσα), αλλα αυτο που θα επαιρνα σιγουρα παροτι εχω φτιαξει ενα, ειναι το cocktail της Namco. Κατευθειαν απο τα χερακια της.

Μπραβο Wally!
 
Getta Robo είπε:
Μην ξεχνας ομως οτι ειναι χρηματα που τα δινεις μια στη ζωη σου.. Δεν βαριεσαι, αλλη τα δινουν στα μπουζουκια και σε κοκκαινη ξερω γω, εσυ τα δινεις στο χομπυ σου. Ποσα να πανε επιτελους πλεον τα μεταφορικα; Με cargo (πλοιο) λογικα θα γλυτωσεις πολυ περισσοτερα χρηματα απο οτι θα τα επαιρνες με αεροπλανο.
Με αυτη τη λογική έχω πάρει ότι έχω μέχρι τώρα φίλε μου...αλλά οι πιστωτικές με κυνηγάνε και έτσι κάποια στιγμή enough is enough!

Θα ηταν πολύ όμορφο πάντως δίπλα στα άλλα 3do stuff... :(
 
Τι να πω?? Σκετη μαγεια! Απιστευτη Συλλογη!!
 
Aπιστευτή συλλόγη, πραγματικα το ονειρο του κάθε gamer !!
 
Πίσω
Μπλουζα