Σημασία στη λεπτομέρεια!...TV EDITION

Tony tony καλώς ξανάρθες με τα κουίζ σου :)

Την 4 δεν την ξέρω. Θα περιμένω το επόμενο.
 
Πρέπει το 4 να είναι από την σειρά Οι Αξιόπιστοι.
 
Καλώς σας βρήκα όλους. Πολύ σωστά tsalk είναι Οι Αξιόπιστοι! Πρέπει να σε παίδεψα λίγο ε; Ημουν σίγουρος πως εσύ θα το βρεις!:biglaugh: Κάποια στιγμή έρχονται και τα επόμενα!
 
Ναι με ταλαιπωρησες λιγακι Αντωνη. Χαχα. Αφου χαζευα την φωτο κανα 5λεπτο ξαφνικα μου ηρθε η φλασια!!!

Περιμενουμε το επομενο με μεγαλο ενδιαφερον.
 
Πάμε σε άλλες 5 σειρές...

 


1.



15.jpg


2.
14.jpg


 


3.



13.jpg


4.


12.jpg


5.


11.jpg
 
2.το δις εξαμαρτειν

3.αναδυομενη;

4.γαληνη

5.δυο ξενοι
 
katerinak είπε:
2.το δις εξαμαρτειν3.αναδυομενη;

4.γαληνη

5.δυο ξενοι
Το 2 το 4 και το 5 σωστό Κατερίνα , μπράβο. Μας μένουν το 1 και το 3.
 
3. Γυφτοπουλα (ετσι λεω)
 
1. 2 μέρες μόνο
 
Πολύ σωστά lass είναι το "Δυο μέρες μόνο". Πάμε για άλλες 5.

1.
20.jpg


2.
19.jpg


3.

18.jpg


4.

17.jpg


5.

16.jpg
 
3. 3 Χάριτες (πρόλαβα :D )
 
1.εγκληματα

2.επικινδυνες σχεσεις
 
5. Χωρίς να το έχω δει (το σίριαλ) θα ρίσκαρα να πω ότι είναι το Εύθυμη χήρα (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων) με τη Βουγιουκλάκη?
 
Kambia είπε:
3. 3 Χάριτες (πρόλαβα :D )
Όλες οι απαντήσεις είναι σωστές εκτός από τη δική σου αγαπητή Kambia! :p ΔΕΝ είναι οι "Τρεις χάριτες"!!! Ήμουν σίγουρος πως θα σας μπέρδευα!!!:biglaugh:
 
αν δεν είναι οι τρεις χαριτες θα έλεγα το η Λίζα και οι άλλοι του Ρήγα?
 
tonytony είπε:
Όλες οι απαντήσεις είναι σωστές εκτός από τη δική σου αγαπητή Kambia! :p ΔΕΝ είναι οι "Τρεις χάριτες"!!! Ήμουν σίγουρος πως θα σας μπέρδευα!!!:biglaugh:
τωρα που το λες η Ολγα (Αννα Παναγιωτοπουλου) δεν ειχε ποτε τετοια μαλλια στις 3 χαριτες ..Μηπως εκανε εκτακτη εμφανιση στο "δις εξαμαρτειν" ;
 
Thor είπε:
αν δεν είναι οι τρεις χαριτες θα έλεγα το η Λίζα και οι άλλοι του Ρήγα?
Πολύ σωστός Thor! Είναι το "Η Ελίζα και οι άλλοι" στο οποίο έκαναν guest σε ένα επεισόδιο οι Τρεις χάριτες! Μπράβο!
 
tonytony είπε:
Όλες οι απαντήσεις είναι σωστές εκτός από τη δική σου αγαπητή Kambia! :p ΔΕΝ είναι οι "Τρεις χάριτες"!!! Ήμουν σίγουρος πως θα σας μπέρδευα!!!:biglaugh:
Φτου! Και χάρηκα που επιτέλους πρόλαβα να δώσω μια απάντηση... αχαχαχαχαχαχα
 
Πίσω
Μπλουζα