Σημειωση περι Amstrad reviews

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.289
...η οποια θα σβηστει σε 2 ημερες.

Eκανα edit και προσθεσα links για απευθειας παιχνιδι στα reviews (πρακτικα σε αυτα που υπαρχουν διαθεσιμα στο καταπληκτικο site του φιλου DevilMarkus) ωστε να εχουμε πιο ενδιαφερουσες συζητησεις.

Δεν ξερω αν ενημερωσα ολους τους reviewers.Αν καποιος δεν ενημερωθηκε και εχει αντιρηση για το edit να επικοινωνησει ωστε να το επαναφερω.

BTW παρατηρησα οτι σε κανα 2 review τα jpg που φιλοξενουνται σε imagesack εχουν χαθει.Καλο θα ειναι,κατα τη γνωμη μου,οι φιλοι που εγραψαν τα review να τα ανεβασουν στη GRM gallery ωστε να μην κινδυνευσουν να χαθουν.
 
Ευχαριστώ πολυ φίλε Wally... είμαι σίγουρος πως έτσι τα review θα έχουν σίγουρα πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον... και θα είναι και ένας λόγος για να ξαναδούμε πιο παλαιά reviews που ίσως έχουμε ξεχάσει! :)
 
Wally

δεν ξέρω άν το έχεις διαπιστώσει και εσύ, αλλά

δυστυχώς εαν μπείτε στο forum σαν επισκέπτης, ΔΕΝ μπορείτε να δείτε τίποτα απο τα reviews...

μπορεί να γίνει κάτι γι'αυτό?

ο πολύς περαστικός κόσμος απο εδώ, δεν βλέπει τίποτα στο post..κρίμα!
 
fgbrain...αυτό γίνεται γιατί τα reviews είναι μέσα από το galery... αυτές τις εικόνες τις βλέπουν δυστυχώς μόνο τα μέλη...
 
Πολλα απο τα review που γινονται τελευταια ειναι σε μορφη jpg - και μαλιστα η εικονες αυτες ειναι απευθειας ανεβασμενες στο forum.

Οταν ομως ανεβαζει κανεις εικονες στο forum (στις galleries) αυτες παιρνουν μονο εσωτερικο url με αποτελεσμα να φαινονται ΜΟΝΟ αν ειναι καποιος συνδεδεμενος.

Αυτο προτρεπει γενικα τα μελη μας (που ενδιαφερονται να διαβασουν reviews) να συνδεονται για να το καταφερουν. Ε δεν ειναι και τοσο δυσκολο καντε μια βολτα και απο το εσωτερικο του GRM ολο και κατι ενδιαφερον θα βρειτε.

btw φιλε μου fgbrain χαθηκες τελευταια :( και δεν εχουμε νεα απο το scanning project του Ε.P.T.A. Υπαρχουν εξελιξεις ?
 
Wally είπε:
.BTW παρατηρησα οτι σε κανα 2 review τα jpg που φιλοξενουνται σε imagesack εχουν χαθει.Καλο θα ειναι,κατα τη γνωμη μου,οι φιλοι που εγραψαν τα review να τα ανεβασουν στη GRM gallery ωστε να μην κινδυνευσουν να χαθουν.
Δική μου δουλειά και θα έπρεπε να το είχα κάνει από καιρό :mad: :mad:
 
fgbrain είπε:
Wally
δεν ξέρω άν το έχεις διαπιστώσει και εσύ, αλλά

δυστυχώς εαν μπείτε στο forum σαν επισκέπτης, ΔΕΝ μπορείτε να δείτε τίποτα απο τα reviews...

μπορεί να γίνει κάτι γι'αυτό?

ο πολύς περαστικός κόσμος απο εδώ, δεν βλέπει τίποτα στο post..κρίμα!
Ίσα ίσα που εγώ το βρίσκω θετικό αυτό...

Απλό είναι:Για να βλέπεις όλο το forum κανονικά,γίνεσαι μέλος...Τι καλύτερο ;;
 
Και τα δικά μας που δεν είναι jpg θα είναι το trial !!!! :p :p:p
 
Πίσω
Μπλουζα