Σκουπιδορετροευρήματα!!!!!

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.760
Σημερινα πρωινα σκουπιδορετροευρηματα!!!! :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil

attachment.php


Εχουμε και λεμε....

1) VHS Πινοκιο Η ξυλινη μαριονετα

2) VHS Τα μαγικα καλαθια του Νικου Γκαλη (προσφορα Ελευθερου Τυπου)

3) DOOM για Playstation (complete)

4) Deer Hunter Gold Edition για PC by ATARI (complete)

5) LOTR The Felowship of the Ring για ΧΒΟΧ (complete)

6) DVD GODZILA Οι τελευταιες στιγμες της Γης (1971 -προσφορα Παρασκευη+13)

7) DVD GODZILA Ιπταμενος Υπερανθρωπος ( 1973 -προσφορα Παρασκευη+13)

8) Ο Αρχοντας των Μαγων "Ενας Νεος Κοσμος" απο την σειρα "Τα μεγαλα σηριαλ"

9) Ο Αρχοντας των Μαγων "Το Τουρνουα" απο την σειρα "Τα μεγαλα σηριαλ"

10) Αυτοκινητακι Majorette
 
Από όλα αυτά ζηλεψα το Πινόκιο και τα μαγικά καλάθια του Γκάλη...Τι κατάσταση είναι αυτή, άψογα όλα τους! Μπράβο τύχη! Από ποιον σκουπιδοτενεκέ ψωνίζεις? :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Από ποιον σκουπιδοτενεκέ ψωνίζεις? :)
:animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Θυμήθηκα μια κουβέντα που είχαμε κάνει εγώ ο Spybil και η Dare για σκουπίδια κ ευρήματα. Α ρε Σταύρο τι άλλο θα δούμε απο σένα :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:
 
Aυτα ειναι!!!Eγω ζηλεψα το doom...
 
Εγώ πάλι το LOTR που θα το ήθελα κολασμένα για το XBOX μου! :)

Κάπου το είχα παίξει (πρωτού αποκτήσω το XB) και είχα ενθουσιαστεί!

Μπράβο, ρε Σταυρί! :flower: Μακάρι να βρίσκεις πάντα ό,τι λαχταράει η καρδιά σου! :)
 
johnny19818 είπε:
Από ποιον σκουπιδοτενεκέ ψωνίζεις? :)
Παντως οχι απο τους σκουπιδοτενεκεδες της γειτονιας μου...γιατι υπαρχει κινδυνος αναγνωρισης!!! :frypan: :points:

Βρεθηκαν σε καδο "εκτος εδρας". :)

and1 είπε:
Α ρε Σταύρο τι άλλο θα δούμε απο σένα :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:
Ειλικρινα δεν ξερω Αντρικο...απορω κι εγω τι αλλο μου επιφυλασει η τυχη για το μελλον! :eek:

Παντως για πρωτη φορα που ασχοληθηκα με το ευγενικο αθλημα του "Το βρηκες,παρτο και γινε Λουης" μια χαρα πηγε... :D

angel_grig είπε:
;) :thanx2:

Οριστε και οι κοντινες φωτο... :)

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


D@redevil είπε:
Μπράβο, ρε Σταυρί!
tinysmile_kiss_t4.png
Μακάρι να βρίσκεις πάντα ό,τι λαχταράει η καρδιά σου!
tinysmile_grin_t.png
Να 'σαι καλα Μαριαννακι μου!!! :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία ευρήματα!!!

Βλέποντας το αυτοκινητάκι, είχα ένα τέτοιο το οποίο είχε τέντα και έβγαινε προς τα έξω, κάτι τέτοιο είναι κι αυτό που βρήκες...
 
Απιστευταμπλ! :eek:

Πάντα τέτοια!!!
 
stayros είπε:
Παντως οχι απο τους σκουπιδοτενεκεδες της γειτονιας μου...γιατι υπαρχει κινδυνος αναγνωρισης!!! :frypan: :points:
Βρεθηκαν σε καδο "εκτος εδρας". :)
Αυτό ξαναπές το! Έχω ένα κάδο ανακύκλωσης συσκευών κάτω από το σπίτι μου μπροστά σε σούπερ μάρκετ και όποτε περνάω του ρίχνω κλεφτές διακριτικές ματιές αλλά δεν τολμώ καν να σταθώ ούτε δευτερόλεπτο γιατί...ρόμπα η δουλειά! Τελικά και το Ματζορετάκι δεν είναι άσχημο. Μου έκανε εντύπωση η τέλεια κατάσταση τους, καθαρά και τακτοποιημένα. Τα παιχνίδια είναι playable?

Άντε και εις ανώτερα!
 
BETTY BOOP είπε:
Ωραία ευρήματα!!!
Σε ευχαριστω Χριστινακι!!! :flower:

DINO είπε:
Απιστευταμπλ! :eek:
Πάντα τέτοια!!!
Να 'σαι καλα Ντινακο,σε ευχαριστω πολυ!!! :)

johnny19818 είπε:
Αυτό ξαναπές το! Έχω ένα κάδο ανακύκλωσης συσκευών κάτω από το σπίτι μου μπροστά σε σούπερ μάρκετ και όποτε περνάω του ρίχνω κλεφτές διακριτικές ματιές αλλά δεν τολμώ καν να σταθώ ούτε δευτερόλεπτο γιατί...ρόμπα η δουλειά!
Ναι δεν λεει να παιζεις "εντος εδρας"... :precry:

"Εκτος εδρας" καλυτερα...ουτε σε ξερουν,ουτε θα σε ξαναδουν!!! ;)

johnny19818 είπε:
Μου έκανε εντύπωση η τέλεια κατάσταση τους, καθαρά και τακτοποιημένα.
Εεεε...μια μπιχλα την ειχανε οσο να πεις...
smiley-sick001.gif
"]
smiley-sick001.gif
[/url]

Επεσε ομως το αναλογο καθαρισμα...
smiley-chores011.gif
"]
smiley-chores011.gif
[/url]

johnny19818 είπε:
Τα παιχνίδια είναι playable?
Τα μονα που δοκιμαστηκαν και παιζουν ειναι τα δυο Godzilla. :)

To Doom θα το δοκιμασω αυριο που θα συνδεσω το PS. ;)

Το LOTR και να θελω να το δοκιμασω δεν εχω XBOX... :(

To Deer Hunter απ' οτι ειδα ειναι για windows XP... :xm: ...θα κανω μια αποπειρα να το δοκιμασω αυριο στο λαπτοπι. :)

johnny19818 είπε:
Άντε και εις ανώτερα!
:thanx2:
 
Τα μαγικά καλάθια ακόμα τα έχω (και είμαι να φανταστείς φανατικός παοκτσής). Και οι υπόλοιπες ανακαλύψεις, πολύ ωραίες Σταύρο... :)
 
Στείλε το LOTR να το δοκιμάσω και στο στέλνω πίσω μετά! :)

(Σοβαρά το λέω! ;) )
 
RIO είπε:
Τα μαγικά καλάθια ακόμα τα έχω (και είμαι να φανταστείς φανατικός παοκτσής).
Ασχετα με το τι ομαδα υποστηριζει ο καθενας μας...ο Γκαλης ειναι ινδαλμα για ολους εμας που ζησαμε το ανεπαναληπτο '87!!! ;)

RIO είπε:
Και οι υπόλοιπες ανακαλύψεις, πολύ ωραίες Σταύρο... :)
Σε ευχαριστω πολυ!!! :thumbup:

D@redevil είπε:
Στείλε το LOTR να το δοκιμάσω και στο στέλνω πίσω μετά! :)
(Σοβαρά το λέω! ;) )
Θα με κανεις να ψαχνω για ΧΒΟΧ μετα.... :precry:
 
pardalotzatziki είπε:
Και ανμπιλίστευτο!!
Και ομως ριαλιτιθινο... :D

Λοιπον,ειχα ενα πρωινο γεματο δοκιμες σημερα...τα games παιζουν ολα στην εντελεια!!! :d@redevil

Το Deer Hunter installωθηκε με την μια στο λαπτοπι...πηρα και δυο ελαφακια για τροπαιο!!! :D

Το Doom ετρεξε μια χαρα στο PS...σκοτωσα καμια 20αρια εξωγηινους πριν χασω... :D

Το LOTR δοκιμαστηκε και αυτο σε XBOX φιλου...εκει δεν επαιξα καν,απλα εισαγωγη ειδα. :)

Ολα μια χαρα!!! :)

Τωρα το μονο που μενει ειναι να βρω και μια κονσολιτσα με το "Χ"-ιναρι πανω της και ειμαι κομπλε!!! :D
 
Μπραβο ρε Σταυρο!!

Εγω απορω με το αλλο: ποιοι μη πω τωρα, πετανε και γιατι τετοια πραγματα, που δουλευουν κι ολας στην εντελεια..!!

Λες και τα πεταει μια νευριασμενη μανα γιατι το παιδι της εφερε κακους βαθμους και θελει να το τιμωρησει, η καρι τετοιο..δεν υπαρχουν τετοια πραγματα, τα νευρα μου!!!
 
Σε ευχαριστω Viking! :thanx2:

Δεν ξερω ποιοι και γιατι τα πετανε, ισως να 'ναι καμια μαμα-terminator, ισως κανενας μπαμπας-terminator... :xm:

Οπως και να εχει παντως, το θεμα ειναι οτι βρισκεις καμια φορα παπαδες στα σκουπιδια. :D
 
Σήμερα βρήκα τα παρακάτω πεταμένα!

δεν ήξερα ότι τα playmobil έβγαιναν και σε παζλ!

οι κάρτες αυτοκίνηση,τα ψεύτικα λεφτά και ο ιππότης της ασφάλτου σχετίζονται μεταξύ τους ή τυχαία βρέθηκαν μαζί
 
WOW, τι ου θύμησες τώρα, το ειχα ξεχάσει παντελώς αυτο και κατευθείαν το θυμήθηκα..

Το παιχνιδι μνήμης με τα ζώα, το ειχα κι εγώ,χαχα!

Τα λεφτά ειναι ..ολα τα λεφτά!! Δε νομιζω τα πράγματα να σχετίζονται μεταξυ τους παντως..
 
στη δευτερη εικονα στο πρασινο κουτι το κοριτσακι με το σκυλακι ειναι η μικρη Λιλικα απο τα ομωνυμα βιβλια με τις ιστοριες της...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα