Συλλογή από άλμπουμ ΚΑΡΟΥΖΕΛ

Τα πουλιά θυμαμαι τα μαζευαμε σαν τρελοι... :D
 
Ωπ!!! Αυτό Το Μεγάλο Τσίρκο κάτι μου λέει!

Τί αυτοκόλλητα έχει; Έχεις κανένα;
 
Για αυτό με τα χελωνονιντζάκια αγόραζα ολόκληρα κουτιά με χαρτάκια και πάλι έλειπαν καμιά 10αριά για να το συμπληρώσω... Πίκρα...
 
filmmusic είπε:
Ωπ!!! Αυτό Το Μεγάλο Τσίρκο κάτι μου λέει!Τί αυτοκόλλητα έχει; Έχεις κανένα;
εχω καμια δεκαρια κολλημενα μονο ειναι με δεινοσαυρους,αλογα,πουλακια και αλλα ζωα μεσα
 
finally είπε:
εχω καμια δεκαρια κολλημενα μονο ειναι με δεινοσαυρους,αλογα,πουλακια και αλλα ζωα μεσα
Μήπως θα μπορούσες να σκανάρεις τις σελίδες αυτές αν δεν σου είναι κόπος να τα δω να τα θυμηθώ;
 
filmmusic είπε:
Μήπως θα μπορούσες να σκανάρεις τις σελίδες αυτές αν δεν σου είναι κόπος να τα δω να τα θυμηθώ;
οταν θα μπορεσω θα σκαναρω φιλε μου τωρα λιγο δυσκολο το εχει το σκανερ ο αδελφος μου
 
Πω έχεις και την Καρολάιν και το λαμπάντα...θυμάμαι αυτό το είχα με όσα αυτοκόλλητα είχα βρει αλλά μου άρεσε το εξώφυλλο με την πιτσιρίκα που χόρευε σε πολύ cool φάση και τη χάζευα σαν πιτσιρικάς τότε...

Και το Gladiators πόσα αυτοκόλλητα είχα....δεν ξέρω τι γίνανε αυτά.
 
Ωραία ευρήματα...δεν θυμάμαι κανένα από αυτά τα άλμπουμ με τα αυτοκόλλητα...τι βλέπω;...και άλμπουμ ΛΑΜΠΑΝΤΑ;
 
Σαν αυτό με τα πουλιά η μητέρα μου έχει ένα με φυτά. Το θυμάται κανείς;
 
μπραβο finally, φοβερος!! (εστω και σχεδον αδεια)..

Απο ολα αυτα προλαβα και μαζευα τα Χελωνονιντζακια και το Καρολαιν..

Το κακο (το οποιο τοτε δεν ειχαμε συνειδητοποιησει και τοσο, καθως ειμασταν μθκρα, ειναι οτι δεν υπηρχε ελπιδα να συμπληρωθουν)..

Στερνη μου γνωση να σ'ειχα πρωτα που λενε..χαχα!!
 
αυτοκολλητα απο το μεγαλο τσιρκο

IMG_0002a.jpg

IMG_0004a.jpg

IMG_0007a.jpg

IMGa.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω πω φοβερή συλλογή, τα άλμπουμ είναι πραγματικά δυσεύρετα...

τα περισσότερα δεν τα είχα, τα πουλιά κάτι μου θυμίζουν αμυδρά, αλλά τη φλασια την έφαγα με το ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ!
 
Πίσω
Μπλουζα