Συλλογή από μινιατούρες αυτοκινήτων James Bond

houndead

RetroWannaBe
Joined
27 Νοέ 2012
Μηνύματα
66
Αντιδράσεις
4
Οριστε καποιες εικονες απο μια συλογη απο μινιατουρες αυτοκινητων του bond που εχω συλεξει.:biglaugh:

Προβολή συνημμένου 65462Προβολή συνημμένου 65463Προβολή συνημμένου 65465Προβολή συνημμένου 65466Προβολή συνημμένου 65467Προβολή συνημμένου 65468

Μην ξεχασω να αναφερω και καποιες απο star wars που δεν μπορεσα να συλεξω ποιο πολλες. :D
 
Ωραιος ρε αλανι πολυ ομορφα ειναι.Πολυ γουσταρω οταν βλεπω τετοιες συλογες.
 
Ε ωσο δουλεβα επαιρνα και εγω οτι ειχε να κανει με μινιατουρες και τετοια πραγματα.Αξιζει να αναφερω οτι αυτα τα μικρα διοραματα με τις μινιατουρες απο bond ειναι σκηνικα απο την ταινια με bacround κτλ,για αυτο με αρεσανε πολυ.Αλλα ακριβα ρε συ 10 ευρο το ενα πιστεβω ομως οτι αξιζανε επιδη εχουνε πολυ λεπτομερεια.
 
Ωραια συλλογουλα houndead!
 
Ευγε!!!! :worship:

Αψογος!!! :thumbup:
 
Ωραία συλλογή.
 
Ωραια συλλογη αν και δεν σκαμπαζω απο αυτοκινητα αλλα γουσταρω τρελα Τζεημς Μποντ.

Ωπα!Βλεπω κι ενα χιλιοχρονο γερακι!
 
Κορυφαία σειρά της De Agostini αλλά όντως ακριβή. Συγχαρητήρια που τα εχεις ολα!!!
 
Το γερακι ητανε τις deacostini τα james bond δεν νομιζω πως ειναι απο την ιδια εταιρια,απο οσο θυμαμαι δηλαδη για να ειμαι ηλικρινεις.Αν και εχω μοναχα τρεις μινιατουρες απο δαυτες θα τις κανω μια παρουσιαση,thanks everyone. :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα