Συλλογή!!!

retrotassos

RetroN00b
Joined
6 Αύγ 2010
Μηνύματα
24
Αντιδράσεις
1
retrotassos η συλλογή σου είναι πολύ ωραία.

Αν σε ευχαριστεί προσωπικά και σε "γεμίζει" αξίζει το κόπο να την συνεχίσεις.
 
Kambia είπε:
retrotassos η συλλογή σου είναι πολύ ωραία. Αν σε ευχαριστεί προσωπικά και σε "γεμίζει" αξίζει το κόπο να την συνεχίσεις.
QFT!

Πρώτον, η συλλογή σου είναι πανέμορφη, προσεγμένη και πολύ όμορφα στημένη! Δεύτερον, για να τα φτιάξεις έτσι, πάει να πει ότι σ' αρέσει κι έχεις μεράκι! ;)

Οπότε, μη ρωτάς - προχώρα ακάθεκτος! :)
 
Με καλυψαν τα κοριτσια... :)

Keep walking Tassos!!!! :thumbup:

Ομοιοπαθεις επισης... ;)
 
σουπερ η συλλογη σου!!!

εγω εχω ελαχιστα απο αυτα σε σχεση με σενα
 
Πολύ όμορφη συλλογή με διαλεγμένες φιγούρες. Μου αρέσει που δεν είναι "αχταρμάς", αλλά κάθε ράφι θεματικό. Respect για τους "παιχταράδες". Διακρίνω μορφάρες!
 
keep walking retrotassos , πολυ ομορφη συλλογη , αφου εισαι και βαζελος ακομα καλυτερη ...
 
πανεμορφα ολα και μπραβο, ακομα και το επιπλο που τα εβαλες πιστευω οτι ειναι το καταλληλοτερο που θα μπορουσες να εχεις :p ωραιος :thumbup:
 
Εαν κατι που μαζευεις σε κανει να αισθανεσαι ωραια τοτε μην ρωτας κανεναν!

Keep going!
 
Πολύ ωραία η συλλογή!!! Πολύ ωραία η στήλη της βιβλιοθήκης όπου βρίσκονται τα αντικείμενα...

Συνέχισε, μη σταματάς!!!

:flower:
 
Πολύ όμορφη η συλλογή σου, αλλά το αν αξίζει ή όχι τον κόπο, αυτό είναι ένα ερώτημα καθαρά για εσένα.

Από τη στιγμή που κάνεις μία συλλογή επειδή σου αρέσει και σε ευχαριστεί (οποιαδήποτε συλλογή), είσαι ΟΚ, δεν έχει σημασία είτε έχεις μαζέψει 1-2 πραγματάκια μόνο είτε 500, αλλά ούτε και αν κάποιος σου πει κάτι αρνητικό για τη συλλογή, σημασία έχει που εσένα θα σε ευχαριστεί και θα τη χαίρεσαι και έτσι όλα είναι καλά :)
 
retrotassos είπε:
Ύστερα από πολύ προσπάθεια, πιστεύω απέκτησα μια καλή συλλογή από διάφορες φιγούρες τις οποίες σκοπεύω να αυξήσω. Πείτε μου αν άξιζε το κόπο. Ευχαριστώ!!!Προβολή συνημμένου 50542Προβολή συνημμένου 50543Προβολή συνημμένου 50544Προβολή συνημμένου 50545Προβολή συνημμένου 50546
Φίλε Τάσο,μήπως μπορείς να μου πεις που βρήκες τις φιγούρες του μπασκετικού Παναθηναϊκού??? Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 
Respect για τις vintage φιγούρες της Wrestlenamia!

Και της Raw φυσικά, που είναι νεοτερες..

Μ'αρεσεις που είσαι οπαδός του ΚΑΤΣ (καταλαβαίνουν τι λέω οι "παλιοι").

κάποτε είχα κι εγώ αρκετές τέτοιες.. Σε ζηλεύω!
 
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά και ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Το χα ξεχάσει εντελώς το post και το θυμήθηκα τώρα κάποια χρόνια μετά... Η συλλογή έχει μεγαλώσει πάααρα πολύ και σύντομα θα ανεβάσω νέες φωτογραφίες. Φίλε μου doublepoulos θα σου στείλω σε μήνυμα απάντηση σχετικά με το ερώτημά σου, επειδή δε θυμάμαι αν επιτρέπεται από τους κανόνες του φόρουμ να κάνω διαφήμιση. Φίλε viking 4a είμαι μεγάλος οπαδός του κατς όπως το είπες (προτιμώ να το λέω pro wrestling βέβαια) που είναι η παγκόσμια ονομασία αυτής της επίδειξης παλαιστικών ικανοτήτων.

SAM_4365.jpg Και ένα update ύστερα από καιρό :)

SAM_4366.JPG

SAM_4369.JPG

SAM_4370.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα