Συνάντηση Σάββατο 19 Δεκεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ήμασταν άπαντες παρόντες :D

Πολλά respect στον Tonytony που μας ήρθε από Λάρισα.

Δυστυχώς εγώ πήγα για λίγο παρέα με την μικρή Κάμπια, από το να μην πάω καθόλου, και δεν μπορώ να πω πως σας "χόρτασα" :( Και για να μην έχει γράψει ακόμα κανείς άλλος κάτι μάλλον ακόμα είναι στα πιτόγυρα ή στον δεύτερο καφέ! :zip:

Ανανεώσαμε το ραντεβού για την κοπή τη πίτα.
 
Επέστρεψα! Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ τα παιδιά , χάρηκα που ξανά-είδα τη Μαριάννα και τη Ναταλί και τον Παναγιώτη , χάρηκα πολύ που γνώρισα τον Τάσο , τη Μαρία , τον Ανδρέα και τον Δημοσθένη , εύχομαι να μην αργήσω τόσο πολύ να το ξανακάνω. Ήταν λίγο κούραση για μένα αλλά χαλάλι! Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά όλους! :flower:
 
Και ερχεται τωρα ο γνωστος γκρινιαρης... :D :p ...και ρωταει.....ΠΟΥ ειναι οι φωτο ΟΕΟ???:what:
 
Αν και δεν μπόρεσα να βρίσκομαι στη συνάντηση, εντούτοις είχα την αποκλειστική χαρά να μου πουν τα κάλαντα τα παιδιά!!!. Thank you guys και Καλές γιορτές !!!
 
Spybil είπε:
Αν και δεν μπόρεσα να βρίσκομαι στη συνάντηση, εντούτοις είχα την αποκλειστική χαρά να μου πουν τα κάλαντα τα παιδιά!!!. Thank you guys και Καλές γιορτές !!!
:) Καλές γιορτές φίλε μου και σ' ευχαριστώ και για το δώρο σου!
 
It was very nice! οι φωτογραφιες καλυτερα να μην ανεβουν χαχα μας επιασαν στα πρασα εν ωρα φαγητου!
 
Ξέχασα το σουφλέ σοκολάτας!!!! Μαγεία!!!!!
 
Μόλις τώρα είδα ότι οργανώθηκε συνάντηση το Σάββατο που μας πέρασε. Λόγω πολύ μεγάλου φόρτου στη δουλειά δεν μπήκα σε κανένα forum. Από ό,τι διαβάζω περάσατε καλά και πολύ χαίρομαι γι'αυτό. Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να έρθω και να γνωρίσω και καινούριους φίλους. Υπόσχομαι να είμαι εκεί στο κοπητηπίτα. Καλά Χριστούγεννα σε όλους
 
Επειδη θα κατεβω Θεσσαλονικη απο 22 Φεβρουαριου, για 1 μηνα σχεδον, ηθελα να ρωτησω αν κανουμε καμια συναντηση (και 2,δε με πειραζει), να τα πουμε παλι παιδια, σας πεθυμησα!! :)
 
Γιατί όχι! Θα μιλήσουμε ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα