Συνάντηση Σάββατο 29 Μαρτίου 2014 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
pardalotzatziki είπε:
Ισως ερθω και 'γω.....καποια φορα... :D
Καλα να περασετε... :2beers:
Άντε ρε και χάρηκα... μέχρι να φτάσω στο τέλος της πρότασης :p
 
Kambia είπε:
Άντε ρε και χάρηκα... μέχρι να φτάσω στο τέλος της πρότασης :p
:animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Για ενα δευτερολεπτο χαρηκες ομως...

Μολις τελειωσει η ψευτοκριση θα ερθω.... :D

(ασχετο, αναμενω απαντηση για την τασκς φώρς)
 
pardalotzatziki είπε:
:animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Για ενα δευτερολεπτο χαρηκες ομως...Μολις τελειωσει η ψευτοκριση θα ερθω.... :D
Καταγράφηκε και σε περιμένουμε (δε θα μας ξεφύγεις :D :D)

pardalotzatziki είπε:
(ασχετο, αναμενω απαντηση για την τασκς φώρς)
Δεν το ξέχασα. Συζητάμε διάφορα και σύντομα... θα το δεις ;)
 
Παρδαλέ, από τη στιγμή που πόσταρες σε περιμένουμε! :p

Δε γίνεται, κύριέ μου, να λες και να ξελές.... Πάρε το μοτόρι σου κι έλα να κεράσουμε καφεδάκι και μαμ! :p

Άντε!!!!!

Επίσης, σας ανακοινώνω επίσημα ότι ο εν-τσουρέκια-σύντροφος θα σκάσει μύτη, οπότε κρατήστε μου από τώρα μια φέτα τσουρέκι με λευκή σοκολάτα και κάστανο! :D

Για breakfast! #)
 
D@redevil είπε:
Επίσης, σας ανακοινώνω επίσημα ότι ο εν-τσουρέκια-σύντροφος θα σκάσει μύτη, οπότε κρατήστε μου από τώρα μια φέτα τσουρέκι με λευκή σοκολάτα και κάστανο! :D

Για breakfast! #)
Add me please! Ναι ναι κανονικα θα φαμε τσουρεκάκι ;)
 
Άντε ρε καλό μου! :flower:

Πώς και πώς το περιμένω το αυριανό! :D

You 're added.

Btw, για δηλώσεις τελευταίας στιγμής, μπορείτε στο παρόν θρεντ - we 'll be watching! (G-G-G-G! ;)
 
Που είναι οι φωτογραφίες;;;;;;;;;;;;;;;;; :D
 
Ε, γράψτε και κανέναν "απολογισμό" της χθεσινής συνάντησης πρώτα :p :D
 
Kambia είπε:
Ε, γράψτε και κανέναν "απολογισμό" της χθεσινής συνάντησης πρώτα :p :D

E, συνήθως οι Admins κάνουν την γενική αναφορά της συνάντησης και οι υπόλοιποι συμπληρώνουμε... :)
 
Άλλη μια ρετροσυνάντηση ολοκληρώθηκε, αφήνοντας σε όλους -φαντάζομαι- για ακόμη μια φορά όμορφα συναισθήματα. Δηλώνω ότι έφτασα πρώτος στο χώρο του ραντεβού, ενώ οι κυρίες admins σκάσανε μύτη όταν ήδη είχαμε καθίσει σε γνωστό παραλιακό-παραθαλάσσιο μπαράκι. Δηλαδή, με τρία τέταρτα καθυστέρηση. Φήμες που κυκλοφόρησαν ότι καθυστέρησαν επίτηδες, προκειμένου η μία εκ των δύο να κάνει μια περατζάδα από το περιβόητο ζαχαροπλαστείο ώστε να τσουρεκιαστεί χωρίς την "ενοχλητική" παρουσία των υπολοίπων, βρίσκονται στη διαδικασία του ελέγχου.

Τα είπαμε, γελάσαμε, λιαστήκαμε (εγώ ειδικά ψήθηκα κανονικότατα και δεν είχα ούτε αντηλιακό) κι εν συνεχεία ανηφορίσαμε για γνωστό "γρήγορο ναι, πρόχειρο όχι" φαγάδικο, όπου κι επιδοθήκαμε σ' ένα άκρως λιτό και οικονομικό γεύμα, συζητώντας -στο Θεό σας- για πνευματικά δικαιώματα εν μέσω χάμπουργκερ, τηγανητών πατατών και κλαμπ σάντουιτς.

Εις το επανιδείν λοιπόν μετά το Πάσχα κι αφού θα έχουμε χωνέψει μαγειρίτσες, αυγά, κατσίκια και τσουρέκια...
 
Συμφωνώ πως ήταν μια πολύ όμορφη συνάντηση, με χαλαρή κουβέντα σε πολύ ευχάριστο κλίμα. Εγώ ζάλισα κυρίως την Κάμπια, που καθόταν παραδίπλα αλλά είχα και την ευκαιρία να κουβεντιάσω διάφορα πράγματα και με άλλα παιδιά. Ο ήλιος πραγματικά μας άλλαξε τα φώτα τους περισσότερους , αλλά χαλάλι. :D Στην συνέχεια όπως είπε και παραπάνω ο Τάσος, ακολούθησε επιδρομή σε κοντινό φαστφουντάδικο. Αναμένουμε την επόμενη συνάντηση... :)
 
RIO είπε:
Που είναι οι φωτογραφίες;;;;;;;;;;;;;;;;; :D
To αυτο!!!!!!
smiley-signs064.gif
"]
smiley-signs064.gif
[/url]

Εκτος εαν καηκε το φιλμ.....:biglaugh:
 
Άλλη μια ρετροσυνάντηση ολοκληρώθηκε, αφήνοντας σε όλους -φαντάζομαι- για ακόμη μια φορά όμορφα συναισθήματα.


...όπως δήλωσε και ο αγαπητός Τasos!


Κατά τ'άλλα, να επισημάνω την κοσμική αναβάθμιση της επιλογής του τόπου του καφέ με θέα ολόκληρο το παραλιακό μέτωπο, τουλάχιστον για εμάς που καθόμασταν


στον καναπέ
:biglaugh:

την απρόσμενη ηλιοθεραπεία που μας έψησε :cool: ενώ ο καιρός είχε προβλέψει βροχές, το γεγονός ότι παραδόξως ήμασταν περισσότεροι απ'ότι στο κοπή τη πίτα και last but not least τα νοστιμότατα Fofico που χορήγησαν οι Admins!! Άντε και στο Luna Park την επόμενη φορά :)
 
Οκ το ομολογώ. Εγώ φταίω για την καθυστέρηση... ή μάλλον αυτός που ήρθε με αεροπλάνο και έκλεισαν τους δρόμους μέχρι να περάσει!

Πάντως η D@re δε χαλάστηκε. Μια χαρά πρόλαβε να τσιμπήσει το τσουρεκάκι της :D

Άπαντες παρόντες από όσους δήλωσαν plus τον panosss :) Περίμενα και μια εμφάνιση έκπληξη αλλά δυστυχώς δεν...

Η μέρα φοβερή, η επιλογή για τον καφέ ωραιότατη (είχε και κάτι κουλουράκια!!! Μούρλια:dribble:!!! Έτσι Spybil?) και η παρέα όπως πάντα υπέροχη.

Τσεκάραμε τα χέρια του Rio για εγκαύματα (ήταν οκ. Τώρα μπορεί να πιει ελληνικό καφέ μέχρι την επόμενη συνάντηση), αφήσαμε την D@re με τον And1 να μιλάνε για games, μάθαμε το επόμενο review του Aretara, τεστάραμε τα νέα Φοφικο, χαζέψαμε το ρετρο-υλικό που έφερε ο Τάσος (σταθερή αξία) και το λεύκωμα της Mariadegrecia και εμπλουτίσαμε τις γνώσεις μας για της ελληνικές exploitation ταινίες και τα πνευματικά δικαιώματα!

Επόμενο ραντεβού μετά το Πάσχα (και μη μου πει κανένας οτι δε θα ανέβει στο "Σφυρί" :p )

Υγ. Oι φωτογραφίες μόλις αναρρώσει η D@re από το 38αρι που τσίμπησε :eek:
 
Επειδή η kambia με προκαλεί περί "σφυριού", δηλώνω δημοσίως ότι θ' ανέβω. Αν θα κατέβω δεν ξέρω...
 
Περαστικά στην Daredevil... :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα