Συνάντηση Σάββατο 29 Μαρτίου 2014 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ωχ χειρότερα ανέβασε πυρετό? Περαστικά!!

Εμένα με καλύψατε, το παρεάκι της Θεσσαλονίκης πάντα ευχάριστα περνάει στις συναντήσεις!

Να προσθέσω για μια απορία ( δε θυμάμαι ποιος την εξέφρασε όμως!!!)

http://www.parallaximag.gr/city/na-mia-pithani-exigisi-gia-ta-kremasmena-tsaroyhia
 
Αντε παιδιά τι έγινε; Ούτε μία φωτογραφία δεν θα δούμε; :)
 
Ναι τι έγινε; δεν ξεπέρασε το κρύωμα η Daredevil;
 
To καλό πράγμα αργεί :D
 
Παιδιά μου, συγγνώμη! Guilty as charged - στην ουσία είναι η πρώτη μέρα που είμαι εξ' ολοκλήρου όρθια χωρίς αδυναμίες και κόπωση.

Αύριο θα τακτοποιηθεί το θέμα των φωτό!

Απλά, για μια και μοναδική φορά, θα πω απλά και λιτά ότι περάσαμε απίστευτα καλά (και ναι, έφαγα και τσουρέκι για τις κακές γλώσσες! :p :D )
 
Άντε βρε, σιδερένια!!
 
Teaser! :D

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Τα υπόλοιπα, εδώ: http://www.retromaniax.gr/vb/album.php?albumid=2798
 
D@redevil είπε:
Τι....ετσι ξεροσφυρι????!!!!! :eek:

Ουτε περιγραφη,ουτε σχολια για το πως και τι....τιποτα????!!!!! :eek:

Απαπα...παει....χαλασε ο κοσμος.... :tsktsk:
 
Ωραίες! την άλλη φορά είπαμε, Ροτόντα

edit: Βασικά το πολύ ζουμ δε το είχα καταλάβει! κρύβεται ο ΛΠ όμως!

Μαριάννα το γυαλί φαίνεται φοβερό! Σα να κάνουμε διαφήμιση στηθήκαμε όλοι μας

Η νούμερο 22
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πιο ζουμ πεθαίνεις, πιο παραλιακά πνίγεσαι και πιο περπατητά ψοφάς!!!

Πολύ ωραία η πρώτη ύλη (ΕΜΕΙΣόλοι), αξεπέραστη η θέα (λυπάμαι Νότιοι), να είμαστε καλά και να βρισκόμαστε!!
 
Σταυρί μου έχεις δίκιο, αλλά είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης... Για μια φορά, θα μου συγχωρήσετε την έλλειψη περιγραφικότητας, ε?! :)
 
Αν παρατηρήσετε ενδελεχώς τις φωτογραφίες θα διακρίνετε μιαν αφαιρετικότητα, η οποία σε συνδυασμό με τη νατουραλιστική-πλουραλιστική προσέγγιση της φωτογράφου δημιουργεί ένα αμάλγαμα διακριτικού εξπρεσιονισμού και δυτικού αμοραλισμού. Όλα αυτά, σε συνδυασμό με τη θεωρία του Δαρβίνου περί κολεκτιβοποιημένης κοινωνίας και δυο αυγών Τουρκίας, οδηγεί στο συμπέρασμα ότι οι φωτογραφίες αποτελούνε κοινωνική πρόκληση της άθλιας συμμορίας του προλεταριάτου έναντι των εξαθλιωμένων λαϊκών στρωμάτων. Και τούτο διότι δεν είναι δυνατό να τρώμε ιμπεριαλιστικά σνακ τύπου Fofico και μάλιστα να τα επιδεικνύουμε προκλητικότατα στη φωτογραφική μηχανή που εξυπηρετεί τις δυνάμεις της αντίδρασης και του σκοταδισμού, τη στιγμή που ο φτωχός λαός μετράει και το τελευταίο ευρώ που του επέβαλλε η αστική μπουρζουαζία και η ανίερη πλουτοκρατία. Αυτά...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα