Συνάντηση Φθινοπώρου 2011 [προτάσεις - συμμετοχές]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Το καλοκαιρι τελειωνει και καιρος νομιζω ειναι να κανονισουμε τη παραδοσιακη Φθινοπωρινη συναντηση του RetroManiaX.

Ας ξεκινησουμε με προτασεις για ημερομηνια-ωρα και τοπο συναντησης.

Προσωπικα θα ελεγα οτι Παρασκευη 9 Σεπτεμβρη γυρω στις 17:30 σε Θησειο ή Εξαρχεια μου ακουγεται ΟΚ...

Ακουω γνωμες...
 
Προτείνω τον ΕξωΣτρεφή στον λόφο του Στρέφη, και μετα το Βυζαντινό δίπλα για μασα.

Θέλει λίγη γυμναστική αλλα αξίζει.
 
Νομίζω πως ο,τιδήποτε στο κέντρο είναι μια χαρά! Λέω μάλιστα για πρώτη φορά να έρθω (καθότι και σχετικά καινούριος στο forum)να έρθω και να σας γνωρίσω
 
Δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα για το μέρος. Βλέπω πάντως, ότι το Θησείο το βαρεθήκατε, οπότε ας πάμε προς Εξάρχεια για αλλαγή.
 
Μα ο λόφος του Στρεφη ειναι πάνω απο τα εξάρχεια...
 
Η πρόταση του Saulot μου αρέσει πολύ... ::)

 


3 σε 1 περιοχή



Γυμναστική



Καφές



Μασαμπούκα...


 


(μήπως θα ήταν καλύτερα να γίνουν αντίστροφα;;;
:p )

 


Στην ημερομηνία κολλάω αφού θα λείπω - δε θέλω σχόλια, έτσι;;;;
:angry: - για ιαματικά λουτρά...

 


Καμιά βδομάδα αργότερα;;;
:xm:

 


 
Και εγω θα ελεγα για αλλαγη οχι παλι Θησειο.

+1 για τον Εξωστρεφη.
 
Εξάρχεια FTW ! θα έρθω !!!! εξωστρεφής!....
 
Να υποθέσω ότι στη συνάντηση αφτή όλοι θα γίνουν εξωστρεφείς και θα βγάλουν τ'απλυτά τους στη φόρα;; :p

Δε θα πω ακόμα, είμαι...εσωστρεφής για την ωρα :D .
 
Saulot είπε:
Προτείνω τον ΕξωΣτρεφή στον λόφο του Στρέφη, και μετα το Βυζαντινό δίπλα για μασα.Θέλει λίγη γυμναστική αλλα αξίζει.
Θα συμφονήσω απολυτα με τον Saulot ,το μέρος είναι super και πολύ ρετρό (τουλάχιστον για μένα οπου στα 1980ς πεζαμε ατελιωτες ωρες μπάλα εκεί στο στρέφη!)

Εαν γίνει εκεί ,δεν το χάνω.
 
Κοίτα επιτυχία, συνήθως με πέρνουν με τις πέτρες...
 
Άμα επιμένεις, να σε πάρουμε με τις πέτρες.

Μην χαλάει η παράδοση... :p
 
καλα 5 μιση ειναι πολυ νωρις και απλα θα λιωσουμε απο ζεστη..

καλυτερα απογευμα πρως βραδακι μιας και θα ειναι αριστος ο καιρος να φχαριστηθουμε...εκτος και αν παιζει παντοφλα για μερικους........χεχε...
 
Ρε σεις κάντε το Σαββάτο ή Κυριακή για εμάς απο επαρχία που δουλεύουμε Σαββάτο πρωί και πότε να 'ρθουμε και πότε να φύγουμε απο την πρωτεύουσα Παρασκευιάτικα;;;
 
Γνήσια κοτρώνα αμέτρητων καρατίων!

Ιδού ένα δείγμα από προηγούμενη δουλειά μας. :)

 
simonkey είπε:
καλα 5 μιση ειναι πολυ νωρις και απλα θα λιωσουμε απο ζεστη..καλυτερα απογευμα πρως βραδακι μιας και θα ειναι αριστος ο καιρος να φχαριστηθουμε...εκτος και αν παιζει παντοφλα για μερικους........χεχε...
κι εγω το ιδιο θα λεγα κατα τις 20:00 θα ηταν τελεια πιστευω.
 
Γνήσια κοτρώνα αμέτρητων καρατίων!Ιδού ένα δείγμα από προηγούμενη δουλειά μας. :)


:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 
Το βλέπω το off topic warning να μας σκιάζει άσχημα... mea culpa! #)
 
Βρε παιδιά... αυτή την ημερομηνία δεν μπορούμε να την αλλάξουμε λίγο;;;;; :( καμιά βδομαδούλα μετά;;;; :xm:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα