Συνάντηση με τον κύριο Ρετρό

Σταύρο είσαι απίστευτος! Πολύ ωραία αυτά που έγραψες και φαίνεται ότι τους ξέρεις όλους καλύτερα από μένα :D
 
perlastar είπε:
Σταύρο είσαι απίστευτος! Πολύ ωραία αυτά που έγραψες και φαίνεται ότι τους ξέρεις όλους καλύτερα από μένα :D

Ευχαριστω....:[

Εβαλα απλα μια τζουρα επιπλεον χιουμορ στην ιδεα σου! ;)

Σε καθε περιπτωση τα ευσημα ανηκουν σε σενα! :thumbup:
 
Perlastar πολύ μου άρεσε αυτό το θέμα! Σε ευχαριστώ και να είσαι σίγουρη πως αυτόν τον κύριο ''μάγο'' μη σου πω πως θα τον παντρευόμουν κιόλας :D :D:D
 
prisma είπε:
Καλό!Ξενίδη ή ακόμα καλύτερα με τον Βασίλη Λογοθετίδη, βόλτα στην Αθήνα του '50. :thumbup:
Ρε πρίσμα, στο μυαλό μου είσαι; Ο Λογοθετίδης είναι ο κατ εξοχήν retro ανθρωπός, σαν μορφή
 
Ευχαριστουμε Perlastar!Μας ξερεις ολους πολυ καλα! :thumbup: Τhanks και στον Σταυρο!!
 
Πολυ ωραιο κειμενο perlastar :thumbup: .

Thanks που συμπεριελαβες κι εμενα στην ιστορια σου :thanx2: .

Keep up the good work :armed: .
 
Αυτος ο κυριος Ρετρο θα μπορουσε ανετα να ειναι ο κυριος Pedott απο το επεισοδιο What you need του ασπρομαυρου Twilight Zone!
 
Εκπληκτικο θεμα και σιγουρα μπαινει με ανεση μεσα στα αγαπημενα μου.Χιλια μπραβο perlastar και η μαγκια δεν ειναι μονο το θεμα αλλα ειναι οτι εισαι εδω μεσα ουτε 10 μηνες και πραγματικα μας ξερεις πολυ καλα ολους.Μπραβο ξανα λοιπον και να ανοιγης παντα τετοια τελεια θεματα :thumbup:
 
χεχεχεχε Με πετυχες διανα :thumbup:

Πολυ ωραια προσπαθεια στο συνολο :)
 
Σας ευχαριστώ πολύ και τους υπόλοιπους παιδιά! Είναι τόσο ωραίο αυτό το φόρουμ και η παρέα σας και αξίζατε ένα μικρό δωράκι :flower: Και έχετε κι εσείς μεγάλη φαντασία, που σκεφτήκατε να δώσετε πρόσωπο στον κύριο Ρετρό, όλοι οι ηθοποιοί που αναφέρθηκαν όντως θα ταίριαζαν για να δώσουν τη μορφή τους στον μαγικό αυτόν κύριο. Εγώ πάλι τον είχα φανταστεί κάπως σαν τον Δημήτρη Χορν, δεν ξέρω γιατί!
 
Πίσω
Μπλουζα