Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

video80 είπε:
Μαζί με τον exeltaio ,ειδοποιησε ομως και Πάνο (ελπίζω να έχει χρόνο και να μπορεί).Θα γίνει χαμός παιδιά!!!!
εννοειτε και να μην θελει να ρθει ο πανος θα τον φερω σηκωτο χαχαχαχαχ εννοειται εχουμε να ζησουμε μεγαλες στιγμες πρεπει να βγαλουμε και φωτο απ το event
 
Οπότε παιρνω αυριο τηλέφωνο το μαγαζί και κλείνω την αίθουσα για το Σάββατο στις 4.. Όντως αναμένεται να γινει εκρηκτικός χαμός και άγιος πανικός, θα καλύψω φωτογραφικά και το event ενω θα εχουμε και δηλώσεις on camera πριν και μετα τη προβολή της ταινίας.. Δυστυχώς ο θερμός καιρός δεν επιτρέπει μακριμάνικα και πουκάμισα αλλιως θα επιβαλλόταν να σκασουμε ολοι μύτη με ρολόι πανω απο τη μανσέτα οπως ο μέγας Χατζηχρήστος.. Σας περιμένουμε ολους το Σάββατο.. Ασουπή!!!



image.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
..Κατα τη διάρκεια του event θα πραγματοποιηθεί ειδική συζήτηση με θέμα τα αρχεία της χαμένης γνώσης του "Παρταολα" και αναφορές σε διάφορες θεωρίες που υποστηρίζουν σύμφωνα με το επίσημο "χούφτερμαν" timeline το γεγονός οτι ουσιαστικά "Ο γιός του παρτα ολα" ειναι sequel στην all time classic κωμωδία "Της κακομοίρας" με την εξέλιξη του μπακαλόγατου Ζήκου σε υπερ-ιδιοκτήτη αλυσίδας σουπερ μάρκετ.. Μονο οι γενναιότεροι θα αντέξουν να ανταπεξέλθουν στη μάχη μιας τέτοιας κουβέντας και ειδικά με τις μπύρες στο καπάκι βλέπω να χτυπάει κόκκινο η κατάσταση.. Λεω να φέρω και κιθάρα για να γινει και live cover του άσματος απο το τέλος της ταινίας και τον απίστευτο τύπο με τη λευκή μπαντάνα στο κεφάλι.. (Εισαι ο παρταολααας.. και σου αξίζουν ολαααα..♩ ♪ ) Ε ρε γέλιο που εχει να πέσει..



image.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα φερω και εκτυπωμενα τα παρακατω (εδω και εδω) για να βοηθησω την after συζητηση
 
Και εγώ!... :)

Σιγά-σιγά , η "Φράξια Παρταολάκιδων" 'παίρνει σάρκα και οστά', μέσα στο Retromaniax.
 
Jackie εννοείται οτι πρέπει να παίξουν και αυτά τα κλιπάκια το Σάββατο...
 
Μεσα και εγω, θα πεσει πολυ γελιο.
 
Αυτά κι αν είναι καλά νέα!Υπολογιστε κι εμένα!!!!
 
Stratulator είπε:
Και εγώ!... :)
Σιγά-σιγά , η "Φράξια Παρταολάκιδων" 'παίρνει σάρκα και οστά', μέσα στο Retromaniax.
Ετσι ,έτσι!!! Στράτο να ή ευκερία εάν έρθεις στον "Πάρταόλα" σου δίνω και τις ταινίες εκεί, που σου υποσχέθηκα.

Αναμένουμε με μεγάλη αγωνία & φυσικά με περισσότερο ενδιαφέρον απο τον τελικό του Μουντιάλ εκήνη τη μέρα!
 
video80 είπε:
Ετσι ,έτσι!!! Στράτο να ή ευκερία εάν έρθεις στον "Πάρταόλα" σου δίνω και τις ταινίες εκεί, που σου υποσχέθηκα.Αναμένουμε με μεγάλη αγωνία & φυσικά με περισσότερο ενδιαφέρον απο τον τελικό του Μουντιάλ εκήνη τη μέρα!
ο τελικος ειναι κυριακη ημιτελικο εχει το σαββατο αλλα και παλι αυτο ειναι πολυ μεγαλυτερο γεγονος video 80 εχω και εγω να σου φερω κατι πραγματα ευκαιρια ειναι
 
Πολλους Φαν του Παρτολα βλεπω!!

Προβλεπω οτι θα ειστε περισσοτεροι απο την καλοκαιρινη συναντηση που εγινε πριν 2 εβδομαδες :p
 
Καλησπερα παιδια σε ολη την παρεα και απο μενα.Θα ειμαι και εγω εκει κανονικα.Εχω να προτεινω μερικες βιντεοταινιες σε περιπτωση που γινει προβολη και δευτερης μετα τον γιο του παρτα ολα.Προτεινω τις εξης,Σφαλιαρα Κιντ,Κομαντος επιχειρηση φερμουαρ,Η κομπρα απ τα Γιαννενα,Ο Νιντζα απ τα Τρικορφα,Ο Βλαχοκοσκωτας,Κερατο κομπινα και λαγωνικα,Παπατζηδες της δεκαρας.Ψαξτε τες και βρητε τις πληροφοριες απο την καθε μια και αν γουσταρετε καποια μου λετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
video80 είπε:
Ετσι ,έτσι!!! Στράτο να ή ευκερία εάν έρθεις στον "Πάρταόλα" σου δίνω και τις ταινίες εκεί, που σου υποσχέθηκα.Αναμένουμε με μεγάλη αγωνία & φυσικά με περισσότερο ενδιαφέρον απο τον τελικό του Μουντιάλ εκήνη τη μέρα!

Νίκο εγώ δήλωσα συμμετοχή ,αλλά,δεν με βάλανε... :)

Ποιό Μουντιάλ; Ο Γιός του Πάρτα Όλα θα παίζει μπαλίτσα μόνος του,λέμε!...
 
Jackie dragon είπε:
Θέλετε λοιπον να το κλείσουμε για το επόμενο Σάββατο στις 4 το μεσημέρι οπως προτείνει κι ο Wally?
Κατά 95% θα είμαι εκεί !

Γιατί δεν το κάνουμε λίγο νωρίτερα ;

Θα έρθουμε στα καπάκια μετά το φαγητό και δε θα υπάρχει γάτα, έξω.

ΘΑ έχω και περισσότερες πιθανότητες να έρθω :)

Jackie dragon είπε:
Σε ολους τους παρευρισκόμενους θα απονεμηθεί mini flyer με την αφίσα της ταινίας και πιστοποίηση οτι τη παρακολούθησαν μεσα απ'αυτο το ειδικό gathering!
Πρόσεχε τι λες ! Σε μικρούς, τρελούς και "παρταόλες" δεν τάζουν :)

DINO είπε:
Προτείνω να έχετε μαζί σας σε κάθε προβολή και κάποιον "αθώο", που να μη γνωρίζει τι εστί hardcore βιντεοκασσέτα 80s, ώστε να μυηθεί και να καταγράψετε αντιδράσεις... :fafoutis:
Μεγάλη αλητεία, και μόνο που το σκέφτηκες ! :)

Θα σε συμπεριλάβω σίγουρα στο επόμενο θρεντ "Μήπως είστε ρετρόλ" :)

θανος είπε:
εγω ειμαι μεσα καλη ωρα μου φαινεται μπορω να φερω και το η μεγαλη των βαρατε σχολη αν θελετε με τριο λουπακη (πραγματικα ειναι μεγαλο καψιμο η ταινια ο exetlaios ξερει)
Βεβαιώνω το κάψιμο ! "Εκτέθηκα" την Παρασκευή και ακόμα έχω σημάδια :)
 
Θα προσπαθησω, αν μου το επιτρεψει ο χρονος μου, να φερω εκτυπωμενο διαγωνισμα (βγαλτε μια κολλα που λεγανε παλια) πανω στην ταινια με ερωτησεις του τυπου:

Ποσα αριστεροχειρα και ποσα δεξιοχειρα χουφτωματα εριξε ο ΠαρταΟλας στην Καρολινα

O νικητης θα κερδισει μια ρεπλικα του παρταολα-του γουρικου-του αεκτζιδικου
 
Πίσω
Μπλουζα