Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

Καλησπερα σε ολη την παρεα.Λοιπον παιδια η γνωμη μου ειναι οτι η ψηφοφορια πρεπει να ληξει και να κανονισουμε για αυτο το σαββατοκυριακο που ερχεται την προβολη.Η ταινια χαμος στο αιγαιο ειναι η νικητρια απο οτι ειδα οποτε να δουμε αυτην.Απλα να ξεκινησουμε και να γραψουν ποιοι θα ερθουν οποτε να κανονιστουμε
 
Καλημέρα.Eγώ είμαι μέσα.
 
Aρχίστε να δηλώνετε παρουσίες τοτε και οταν ειμαστε 100% έτοιμοι κανονιζουμε και την ημερομηνια..
 
Παίδες λυπάμε αλλά εάν δεν γίνει αυτό το Σ-Κ στις 13 του μηνός & φισικά να προβληθεί ή νικήτρια ταινία " Χαμός στο Αιγαίο" εγώ δεν θα ρθω.

Χωρίς παρεξήγηση.

Εύχομαι σε όλους καλές γιορτές & ευτιχισμένο το νέο έτος.
 
Ω, ωραία ταινία διαλέξατε, είναι μία που την είχα αγοράσει απο βίντεο κλάμπ που έκλεισε όταν ήμουν στο γυμνάσιο πρίν πολλά χρόνια και ακόμα την έχω σε τέλεια κατάσταση

2mzjjh2.jpg
 
Eγω ειμαι μεσα κ προτεινω ημερομηνια το αλλο ΣΚ μιας κ αυτο θα λειπω γι αγροτικες εργασιες
 
Eγω μπορω και αυτο το Σ/Κ (13/14) και το αλλο (20/21). Μετα πεφτουν οι γιορτες και λογικα ειναι αδυνατο να κανονισουμε κατι.

Ελπιζω μονο μη μας τα χαλασει ο καιρος.
 
Teaser αφίσα για την επερχόμενη βιντεοπροβολή.. Μιας και θα είναι μεσα σε εορταστικό κλιμα (και η τελευταία συνάντηση για το 2014) θα υπάρξουν και σπέσιαλ εκπλήξεις..

image.jpg


Σπέσιαλ.jpg

image.jpg
 
Για ποια μερα να το πουμε ? Για 21/12 η 28/12 ?
 
brees21 είπε:
Για ποια μερα να το πουμε ? Για 21/12 η 28/12 ?
Αναμένουμε και τις προτάσεις των υπόλοιπων παιδιών, αν δεν υπάρξει κίνηση τοτε το βλέπω απο Ιανουάριο και μετα..
 
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Πότε λέτε να γίνει η προβολή;
 
Τι έγινε τελικά με την προβολή; Έγινε....Δεν έγινε;
 
Diogr είπε:
Τι έγινε τελικά με την προβολή; Έγινε....Δεν έγινε;
Κατα 90% θα γίνει το επομενο Σάββατο 17 Ιανουαρίου στο "Second skin" στο Γκάζι, για οποιαδηποτε αλλαγή σχετικά με την ημερομηνία θα ενημερωθείτε ολοι άμεσα.. Στο ακόλουθο λινκ μπορειτε να συμμετέχετε ενεργά στις ψηφοφορίες καθως και στις προτάσεις των ταινιών που θα προβάλλονται σε καθε συνάντηση: https://www.facebook.com/pages/Cinevideoprovoles/843186382400792?sk=timeline&ref=page_internal
 
*Update*

Σας περιμένουμε ολους το Σάββατο 17 Ιανουαρίου στο γνωστό στέκι "Second skin" στο Γκάζι για ενα σαρωτικό μπαράζ βιντεοπροβολών στα πλαίσια του event "Cult-o-rama"!

Οι πόρτες ανοίγουν 6 το απογευμα και η είσοδος - φυσικα - ειναι εντελώς δωρεάν!

Στο παρακατω link θα βρειτε το event στο facebook οπου μπορειτε να δηλωσετε συμμετοχη και να προσκαλεσετε φίλους:

https://www.facebook.com/events/686319121473592/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

10915153_618399991598479_6722133078896203076_n.jpg
 
Φωτογραφία απο την αίθουσα που ελαβε χώρα το μπαράζ βιντεοπροβολών του προηγούμενου Σαββάτου! Καλούνται ολα τα μελη που εδωσαν το παρων να πουν τις εντυπωσεις τους!

1902789_620383478066797_4304663807260302712_n.jpg


1902789_620383478066797_4304663807260302712_n.jpg
 
'Οσοι φίλοι επιθυμούν να ψηφίζουν για τις ταινιες που θα επιλέγονται στην εκάστοτε βιντεοπροβολή καθως και να μαθαινουν περισσοτερες πληροφοριες για τις συναντήσεις δεν εχουν παρα να μπουν στο παρακατω λινκ:

https://www.facebook.com/pages/Cinevideoprovoles/843186382400792?sk=timeline&ref=page_internal
 
Αυτες τις μερες ξαναπερασα απο το μαγαζί που ειχαμε κανει πριν ενα χρόνο την ομαδική βιντεοπροβολή στο "Κομπιουτερ του θανάτου" και ξαναθυμηθηκα με νοσταλγία τη περσινη και αξεχαστη συναντηση οπου ειδαμε ολοι μαζι τη ταινία παρέα με τον αξέχαστο Άκη Φλωρεντή.. Αν ποτε ξαναγινει συναντηση για βιντεοπροβολή πιστευω θα ηταν το καλυτερο αν βαζαμε ταινια οπου θα συμμετεχει κι ο ιδιος μεσα (Π.χ. "γρανίτα απο μελάνι") ωστε να τον ξαναθυμηθουμε και να τον τιμησουμε εστω και μ'αυτο το τροπο!
 
Πίσω
Μπλουζα