Σχόλια για ένα ρομαντικό ταξίδι

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Joined
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.263
Αντιδράσεις
336
Έχω από καιρό ετοιμάσει αυτή την ιστοριούλα... είναι σχετικά μικρή και έχει μιά ιδιαιτερότητα: αποτελείται από 2 ουσιαστικά μέρη όπου το τέλος του πρώτου είναι η αρχή για το δεύτερο.

Το δεύτερο δεν έχει ολοκληρωθεί (λόγω βαριάς τεμπελίασης :p ) και μάλλον θα έχει πέρα από το κανονικό και ένα εναλλακτικό τέλος για να επιλέξετε ποιό προτιμάτε.

Παρακαλώ για την επιείκειά σας... #) :p :p



(Μετς, :eek: άσε το τηγάνι παιδί μου... )
 
πολύ καλή αρχή!!!! περιμένω με ανυπομονησία την συνέχεια :)
 
Χουααααααααααααναααααααααααααααα μην τεμπελιάζεις παιδί μου... Πού είναι η συνέχεια?????
 
Πολυ ομορφο, Χουανιτα μου! Μπραβο! Πολυ γλυκο!

:award: :wub:
 
Γλυκό και ρομαντικό, αν και δεν νομίζω να αντέξω να διαβάσω τη συνέχεια, από συγγραφικής απόψεως μία χαρά το έχεις πάντως, αλλά βρε κορίτσι μου, γιατί την έχεις πήξει στη φτώχεια την κακομοίρα; την λυπήθηκε η ψυχή μου...
 
Juliet, σε βλέπω με τα υπογλώσσια στη συνέχεια. :p

Όσο για τη φτώχεια... η απάντηση στο επόμενο κεφάλαιο...
 
:angry: Mας το εκοψες πανω στο καλυτερο..... :shake: :shake:. θέλω την συνέχεια...... :cry: :cry: :please: :please:
 
Δεν θα πρωτοτυπήσω...

Θέλω συνέχεια, ΤΩΡΑ!!! :please:
 
Juanita είπε:
- Λοιπόν, δεσποινίς, θα μπορούσα με την άδειά σας να σας συνοδέψω στην πόλη;
Θα μπορούσες, θα μπορούσες!!!! :D :D:D

Και μετά, και μετά;;;; :cool:
 
Αρχικό μήνυμα απο Juanita - Λοιπόν, δεσποινίς, θα μπορούσα με την άδειά σας να σας συνοδέψω στην πόλη;
:shake: :eek: :takethat:

Λοιπον, δεσποινις Χουανιτα, εχετε βαλθει να μας τρελανετε χρονιαρες μερες;;;; Εδω το κοβεις, καλε;;;; Ελεος!!! Κι ελεγα οτι μονο το cliffhanger στο Doctor Who με εχει τρελανει αυτες τις μερες, αλλα... και απο σενα μου ηρθε σασπενς! :burn:

Απαιτω τη συνεχεια τωρα. Το καλο που σου θελω. :boss:

Αγενης εγω;;; Απαιτητικη;;;; Αντε καλε, παρεξηγησης... :baby2:

Σοβαρα τωρα, γραφεις πολυ ομορφα, πολυ γλυκα! Θαρρεις οτι βλεπουμε ταινια με την Καντυ στο Παρισι! Τελειο!! :heartcloud:
 
Και να σκεφτείς οτι εγώ δεν είμαι καν Άλμπερτ-φαν!!! :p

Άντε καλέ.... Ακόμα;;;; Περιμένουμε λέμε! :shake:
 
...γιατι ενα σαιτ της διαστημικης υπηρεσιας της Κινας -που ειναι γραμμενο κ στα Κινεζικα-μου φαινεται απειρως πιο οικειο???αντε τσιαο.. :)
 
Πόσο γλυκειά ιστοριούλα Juanita!!!Με συνεπήρε...Οι περιγραφές σου τέλειες!Νόμιζα ότι περπατάω κι εγώ στους δρόμους του Παρισιού...Είσαι super ταλέντο πιστεύω!!!Μην αργείς για τη συνέχεια...

Και εύχομαι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ στην φοβερή παρέα σας, τύχη και πολλές ευτυχισμένες -συγγραφικές και όχι μόνο!- στιγμές! Μου κρατάτε την πιο όμορφη συντροφιά τώρα που έχω κατέβει στην Αθήνα και είμαι μόνη μου...Έχω εσάς κι έτσι όλα είναι πιο εύκολα!!!

Μόνο μη μου αργείτε τις συνέχειές σας!!!!!!!!
 
Χουανιτιτσα μου, λυπησου με καλε στα δοκτορικα κλαμματα μου αυτες τις μερες και δωσε τη συνεχεια... Πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ.....

:precry:
 
Ειναι πολυ ομορφο, πολυ γλυκο, τα χαιρομαι τα πιτσουνακια μας! :D

Αλλα... κινεζικο βασανιστηριο το εχει κανει το φικ, δωστο ολο καλε! Δωσε ολο τον ερωτα στο λαο! :shake:

:p
 
Συγχωρέστε με βρε κορίτσια, αλλά θα ήθελα πολύ να ερωτευτώ στο Παρίσι... #) Θα μπορούσα μάλιστα να γράφω για μέρες για τα αξιοθέατα του Παρισιού αλλά είπα να περιοριστώ μόνο στη Μονμάτρ και στο Ιλ ντε λα Σιτέ.. :p

Ναι... ξέρω... στο τέλος θα το διάβαζα μόνη μου... :burn:
 

 
 
Juanita είπε:
Συγχωρέστε με βρε κορίτσια, αλλά θα ήθελα πολύ να ερωτευτώ στο Παρίσι... #) Θα μπορούσα μάλιστα να γράφω για μέρες για τα αξιοθέατα του Παρισιού αλλά είπα να περιοριστώ μόνο στη Μονμάτρ και στο Ιλ ντε λα Σιτέ.. :p

Ναι... ξέρω... στο τέλος θα το διάβαζα μόνη μου... :burn:
 

 
Εγω παλι δεν ειμαι του Παρισιου, ποτέ δεν ημουνα. Γαλλικη κουλτουρα και γλωσσα μηδεν. Εχω παει στο Παρισι πριν χρονια, αλλα δεν ενιωσα τιποτα το ιδιαιτερο. #)

Αγγλική κουλτουρα ομως... δωσε μου Λονδινο και ασε με εκει! Πού με χανετε πού με βρίσκετε, στο Λονδινο εχω ανεβει! Εχω γίνει και ανεκδοτο εκ του ζωντανου, "αχ, δεν πηγα φετος διακοπες...", "μα... εκει κι εκει κι εκει δεν πηγαμε εκδρομουλες φετος;;", "ναι, δε λεω, αλλα... Λονδινο δεν πηγα.", "......-γκντουπ κατω-.....". :p

Θα σημειωσω ομως τα μερη που πανε Καντυ-Αλμπερτ και ισως με καταλληλη παρεα καποια μερα να τα εκτιμησω αλλιως. ;)
 
:p Εγώ πάρει alexotanil και sthedon, γιατί έχω μία διαίσθηση οτι στο επόμενο κεφάλαιο θα τα πάρω όλα; :p

Πολύ ρομαντζάδα πέφτει και εγώ είμαι εδώ και δουλεύω, δεν μπορώ :cry: .

Το εναλλακτικό τέλος αλήθεια τι να είναι;
 
Πίσω
Μπλουζα