Σύγχρονοι τρόποι αποθήκευσης

ASiC

RetroMaNiaC
Joined
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
648
Αντιδράσεις
79
Καλησπέρα,

Απόκτησα πρόσφατα ένα 520STE αναβαθμισμένο στα 4ΜΒ και με καλό DMA -01.

Ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος για να τρέχουμε προγράμματα (games, demos) αυτές τις ημέρες;

Δε θα ήθελα να ξεχαρβαλώσω το εσωτερικό drive για να περάσω gotek. Ίσως σαν εξωτερικό αλλά αν δε κάνω λάθος, χρειάζεται μόντα για το δει σαν Α:

Ανοικτός σε προτάσεις :)
 
Παληκάρι δεν ξέρω από άποψη τσέπης πώς είσαι αφτό το διάστημα,  αν όμως το αντέχεις, πάρε αυτό. Τα κάνει όλα και συμφέρει. Ερχεται πακέτο με Pi3. Εγώ εχω πάρει την προηγούμενη βέρσιον και εχα βάλει δικό μου Pi, και μου είχε πάει στα 90 ευρώ. Βέβαια δεν έχω καθόλου χρόνο να το σετάρω :fafoutis: , ομως αυτή τη στιγμή μου αρκεί που έχω μια αξιόπιστη λύση (ο jookie είναι μεγάλο κεφάλαιο για την κοινότητα των 16bit Atari). Δες εδώ τί προσφέρει η συσκευή.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωχ!!! Αυτό πώς μου είχε ξεφύγει ;;;; :banghead:
 
Είχα την εντύπωση ότι είχε σταματησει να παράγεται.

Η σελίδα πρέπει να έχει πρόβλημα γιατί δε μπορώ να πάω πουθενά άλλου εκτός από το home

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /nfsmnt/hosting1_1/f/e/fe95f55a-3460-42c5-bf4d-d8b811bb4e49/atari.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/lib/wfUtils.php on line 851


Κι από ότι διαβάζω, θα κατασκευαστούν μονάχα 100 κομμάτια..; Ποιος παπάς και ποιος κουμπάρος...

 Μου θυμίζει λιγάκι την (ανόητη) τεχνική που χρησιμοποιεί ο Deunan για τα ODE του.

Πραγματικα δεν έχω χρόνο και όρεξη να ελέγχω τη σελίδα 15 φορές την ημέρα μήπως κι ανοίξει τις παραγγελίες.

Με βλέπω για εξωτερικό gotek κι ίσως ένα ultrasatan  :)
 
Είχα την εντύπωση ότι είχε σταματησει να παράγεται.
Ο δημιουργος παραμενει ο ιδιος, αλλα την κατασκευη και διαθεση την  εδωσε σε αλλους. Επιπλεον ειναι ενημερωμενη εκδοση με RP3 και οθονιτσα.

Μου θυμίζει λιγάκι την (ανόητη) τεχνική που χρησιμοποιεί ο Deunan για τα ODE του. 

Πραγματικα δεν έχω χρόνο και όρεξη να ελέγχω τη σελίδα 15 φορές την ημέρα μήπως κι ανοίξει τις παραγγελίες.
Προσωπικα δεν την καταλαβαινω την κριτικη αυτη. Εγω πως καταφερα και απεκτησα gd-emu kai rhea χωρις καμια δυσκολια;

Δεν θελει κοπο, θελει κολπο...
 
Χαχαχαχαχα...επικο το αυτοματο stalking!!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα