ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ '80S [video]

LANTZOΪ

RetroWannaBe
Joined
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
60
Αντιδράσεις
28
Αφιερωμένο σε όσους μεγάλωσαν στην δεκαετία του ΄80.Ελπίζω κάποιες παιδικές αναμνήσεις,να μην σβηστούν ποτέ από το μυαλό μας!

 
Με συγκίνησες!!! Πολύ ωραίο...
 
Παω να βρω μια γωνια να βαλω τα κλαματα.....

Πανεμορφο! Σε ευχαριστουμε.
 
Παρά τα κανά δυό μικρολαθάκια του, το βίντεο είναι έξοχο. Συγχαρητήρια.
 
Δεν έχω λόγια!...

Απλά γι' ακόμα μια φορά κάνω τη διαπίστωση, ότι είμαστε πολύ τυχεροί!

Ευχαριστούμε! Πολύ! :)
 
πανεμορφο και πολυ συγκινητικο το βιντεο σου LANTZOI:thanx2: :thanx2: :thanx2:

περασμενα μεγαλεια...
 
Καταπληκτικό το βίντεο σου είμαι ο τυχερός κάτοχος ορισμένων πραγμάτων που δείχνεις και τα έχω ακόμα.Να είσαι καλά για το upload.
 
Ο LANTZOI είναι κορυφή σε κάτι τέτοια βίντεο μιας και τον παρακολουθώ χρονιά απο το κανάλι του στο Ελληνικό Youtube :)

Το βίντεο ειναι πολύ συγκινητικό και η μουσική μαζι με τις νοσταλγικές εικόνες απο τα 80's σε κάνει να καρδιοχτυπάς και να αναπολήσεις πολλές αναμνήσεις...
 
ευχαριστώ πολύ όλες και όλους :cool:
 
Τhanks και απο μένα φίλε μου ,αλλά έχω να κανω μια (καλοπροέρετη) παρατήρηση στο βιντεο σου.

Για μένα οι ποδιές το αναγνωστικό και οι τηλεκαρτες είναι "ξένα σώματα" απο τη δεκαετία του 80 ,οι μπλέ ποδιές και το βιβλιαράκι του αναγνωστικού (τις οποιες και δεν θυμάμε ούτε στο ελάχιστο) ανήκουν σε προιγουμενες δεκαετίες ,ενώ οι τηλεκάρτες οπως είναι γνωστό εγιναν γνωστές το 1993 αντικαθηστόντας τον κερματοδέκτη που ομως τα κοκκινα τηλέφωνα του τάλιρου ειπίρχαν για καποια χρονια και στα 1990ς.

Καλοπροέρετα πάντα απο καποιον που έχει γενηθεί ακριβώς το 1980.
 
ο τυροσουζας πω, πω ναι υπήρχε αυτό το γαριδάκι! :) ειχαν φαντασια τα 80' s !

κατα τα άλλα ευχαριστούμε για το νοσταλγικό αυτό βίντεο, μας πήγες πολύ πίσω!

αξεπέραστη ανάμνηση και οι ευχούληδες! νομιζω τα είχαμε και σε μπρελόκ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παντως οι Ευχουληδες κρατησαν καλα τουλαχιστον μεχρι τα μεσα της δεκαετιας του '90. Τους ειχε η αδελφη του αντρα μου η οποια ηταν 9 - 10 χρονων τοτε.
 
Πολύ ωραίο βιντεάκι! Γεμάτο αναμνήσεις!!!
 
Πίσω
Μπλουζα