ΤΙ ΚΑΙ ΤΙ!

Ρ.Λ. ΣΤΑΙΝ

RetroN00b
Joined
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
8
Αντιδράσεις
1
(Συγνώμη αν έχει ξαναγίνει παρόμοια ανάρτηση ή αν το έβαλα σε λάθος θέμα καινούριος είμαι, θα μάθω!)

Τα ΤΙ και ΤΙ τα λάτρευα εβγαιναν σε 2 γεύσεις και θυμάμαι κάποια εποχή τα διαφήμιζε ο Βασίλης Παπακωσνταντίνου!

Καλά αν μπορεί να βρεί κανείς την διαφήμηση, μπράβο!!!!
 
Τα θυμάμαι τα γαριδάκια ΤΙ ΚΑΙ ΤΙ, δεν θυμάμαι ποιος τα διαφήμιζε. Μου άρεσε η γεύση τους (είχαν γεύση πατάτας αν θυμάμαι καλά) και το σχήμα τους (σαν τρύπιο πατατάκι ήταν).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν θυμαμαι καλα, το τζινγκλακι της διαφημισης ελεγε "Ο καθενας το βιολι του και αυτος το ΤΙ ΚΑΙ ΤΙ του"
 
Και οι 3 γευσεις φανταστικες.Thanks katerinak!
 
θανος είπε:
παιδια δοκιμασα προσφατα αυτα τα σνακς και μου θυμισαν πολυ τα τι και τι στην γευση αν βρειτε σε καποιο περιπτερο δοκιμαστε τα και εσεις http://www.3bmarkets.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=13506&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=58&lang=el
Εμένα πάλι η συσκευασία και το σουλούπι, τα Πιτσίνια μου θυμίζει! :)

Δεν τα έχω δοκιμάσει, αλλά μόνο που είδα τη συσκευασία που έβαλες, κατευθείαν στα "πιτσίνια" πήγε το μυαλό μου! (...και το πιο αστείο? Ούτε καν να το σκεφτώ δεν πρόλαβα! :) Ακαριαία μου ήρθε! :) )
 
τα ειχα ξεχασει αυτα... :(

Πολυ ωραια γευση.. και ευτυχως εχουμε και την εικονα ;)
 
D@redevil είπε:
Εμένα πάλι η συσκευασία και το σουλούπι, τα Πιτσίνια μου θυμίζει! :)
Δεν τα έχω δοκιμάσει, αλλά μόνο που είδα τη συσκευασία που έβαλες, κατευθείαν στα "πιτσίνια" πήγε το μυαλό μου! (...και το πιο αστείο? Ούτε καν να το σκεφτώ δεν πρόλαβα! :) Ακαριαία μου ήρθε! :) )
D@redevil ακριβως την ιδια σκεψη καναμε :)

στην οψη τουλαχιστον αυτα ειναι πιτσινια,για τη γευση: δεν ξερω
 
Νομίζω πρέπει να τα δοκιμάσουμε για να σχηματίσουμε άποψη! :biglaugh:

(τα τελευταία γαριδάκια που έχω φάει, ήταν πολλάάάαααα χρόνια πριν! :D )
 
οντως μοιαζουν με πιτσινια στην οψη και εγω κατι τετοιο νομιζα στην αρχη ομως η γευση τους ειναι σαν τα τι και τι αυτα μου θυμισαν ειλικρινα αν δοκιμασετε μου λετε
 
Τα Τι και Τι ήταν πραγματικά πολύ νόστιμα. Κακώς που τα αποσύραν. Ειδικά η γεύση πίτσα ήταν φοβερή.
 
τηλεοπτικη διαφημιση με τα γαριδακια θα βρειτε στο ποστ
 
Πίσω
Μπλουζα