Τίτλοι χρηστών στο Retromaniax

Εμ, τότε τι την ήθελαν εκείνη την αλλαγή, που τόσο διαφημίστηκε; Και όταν τα περισσότερα μέλη, δικαίως αντιδρούσαν για το πόσο δύσχρηστο έγινε το φόρουμ, κάποιοι τους έκοβαν τον βήχα, λες και ήταν κρατικό απόρρητο; Θλιβερές μέρες του φόρουμ....:|:|
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όλοι οι διαχειριστές κάνανε (και κάνουν) άψογα αυτό που πρέπει για να λειτουργεί σωστά το φόρουμ τώρα αν ξαφνικά γίνει μια αναβάθμιση που υπόσχεται πολλά και ξαφνικά αρχίσουν τα προβλήματα δεν φταίνε οι διαχειριστές πχ αν κάνεις μια αναβάθμιση στο κινητό σου ή στον υπολογιστή σου και ξαφνικά αρχίσουν όλα να μην λειτουργούν σωστά ( νομίζω ότι σε όλους έχει τύχει αυτό) φυσικά και δεν φταίει ο διαχειριστής/ιδιοκτήτης του υπολογιστή ή του κινητού τηλεφώνου (και μην μου πειτε ότι δεν σας εχει τύχει κάτι τέτοιο παλιότερα ή ακόμα και τώρα).

Δεν φταίνε σε καμία περίπτωση οι διαχειριστές. Ήταν γενικά κυκεώνας και μην ξεχνάμε ότι όλα γίνονται χωρίς δικά μας χρήματα για όλα αυτά και γενικά για χωρίς support (επί πληρωμή) απο την εταιρεία της πλατφόρμας του φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγω που έχω πάνω από 7000 μηνυματα στο φορουμ δεν εχει αλλαξει ο τιτλος σε Extra Galactic RetroEntity...

:oops:
 
Εγω που έχω πάνω από 7000 μηνυματα στο φορουμ δεν εχει αλλαξει ο τιτλος σε Extra Galactic RetroEntity...

:oops:

Fixed. Για κάποιο λόγο είχες Custom Title (Aliens Implanted me all Human History) αντί να ορίζεται αυτόματα με βάση το post count σου. Όσοι έχετε παρόμοιο πρόβλημα, τσεκάρετε το προφίλ σας μήπως έχετε Custom Title.

Cheers,
 
Ε, κι εγώ έχω μείνει με τίτλο ξεπερασμένο εδώ και 2000 ποστ περίπου, αλλά μια χαρά αισθάνομαι ρετροτζάνκι, δεν έχω ιδιαίτερη επιθυμία να γίνω πατριάρχης
 
Ε, κι εγώ έχω μείνει με τίτλο ξεπερασμένο εδώ και 2000 ποστ περίπου, αλλά μια χαρά αισθάνομαι ρετροτζάνκι, δεν έχω ιδιαίτερη επιθυμία να γίνω πατριάρχης

Και εσύ είχες Custom User Title! ^^
 
Ωχ. Με γέρασαν απότομα. Και είμαι και εναντίον της πατριαρχικής κοινωνίας.
(Ευχαριστώ όμως. Ιδέα δεν είχα περί custom user title)
 
Ωχ. Με γέρασαν απότομα. Και είμαι και εναντίον της πατριαρχικής κοινωνίας.
(Ευχαριστώ όμως. Ιδέα δεν είχα περί custom user title)

Νομίζω λόγω του προηγούμενου προβλήματος που είχε δημιουργηθεί με τα post count / titles, είχαν αναγκαστεί τα παιδιά να τα βάλουν με το χέρι - εξού και το Custom User Title. Οπότε δεν άλλαζε και αυτόματα.

Λογικά ο @AEON μπορεί να τα resetarei αυτά με ένα όμορφο MySQL Query σε όλους τους χρήστες. Έχω ήδη κανεί rebuild τα user titles με βάση το τρέχων post count.
 
Τελευταία επεξεργασία:
To import τα έφερε έτσι ως custom για όλους. Θα γίνει για όλους τους χρήστες, αλλά δεν είναι η πρώτη προτεραιότητα.
 
Πίσω
Μπλουζα