Ταινίες τρόμου με ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ !

Καλα,το 7ο NOES ηταν μια απο τις χειροτερες σκηνοθετικες εμπνευσεις στην ιστορια του παγκοσμιου σινεμα,τι ηλιθιοτητα ηταν αυτη που σκεφτηκε ο Craven....?????

Δεν ηταν αυτο,οχι,μαλλον θα ηταν το Νο6 λογικα,θα το ξαναδω για να σιγουρευτω....

Παντως θυμαμαι οτι ο Freddy αφηγειται -γδερνοντας εκεινη τη στιγμη τα νυχια του σε ενα σωληνα- πως οι γονεις των παιδιων απ'εξω απο το σπιτι του εβαλαν φωτια και τον εκαψαν και λεει πως γυρισε για να εκδικηθει μεσα απο τους εφιαλτες....
 
Θυμάμαι μια ταινία ψιλομπούρδα...Ξέρω τι κάνατε πέρυσι το καλοκαίρι..

Άκου όνομα ταινίας χε χε.....Γνώρίζω που πήγε η μηλόπιτα που ήταν στο ψυγείο....χα χα ε μα πια!!!!
 
akmakas είπε:
Κύριοι.. όποιος ενδιαφέρεται έχω ένα συλλεκτικό έργο από την σειρά παρασκευή και 13!Είναι το Jason goes to hell το οποίο δεν παίχτηκε ποτέ ούτε σινεμά αλλά ούτε στην τηλεόραση!Βγήκε μόνο σε Video CD
AARDVARK είπε:
Ναι το καταραμενο αυτο και το freddy 6 δεν κυκλοφορησαν και ηταν τα μονα που δεν ειχα δει το NOES 6 το πετυχα τελικα σε DVD και μου μενει το jason goes to hell τυχερακια. Αλλαξανε εταιρια παραγωγης για αυτο και τα μπερδεματα.Θα μου πεις γιατι δεν το κατεβαζες γιατι το θελω original .

Τhis friday at 1:45 am "jason goes to hell" on ALPHA.

Επιτελους θα ολοκληρωθω σαν horror fan μετα απο απειρες θεασεις των ταινιων σε νεαρη ηλικια θα δω και την μοναδικη που μου ξεφευγε τοσα χρονια περιττο να πω πως θα γινει καταγραφη σε dual layer dvd στην καλυτερη δυνατη ποιοτητα. :diablotin:

Χμμμμ και αν γινει καμμια στραβη και να πεσει κανας κεραυνος :nervous: και αν τυχει τιποτα εκτακτο (σεισμοι -πλημυρες) μακρια απο 'μας :nervous: και αν πουλησει ο Κοντομ*νας το καναλι.:eek:
 
Εγώ την έχω δεί την ταινία του jason goes to hell αλλά δεν ήταν και τίποτα το ιδιαίτερο πιστεύω πώς πολύ καλές ήταν οι πρώτες μέχρι το 6 και μετά καλές ήταν αλλά όχι όπως οι πρώτες με εξαίρεση το Freddy VS Jason...Την είδα περίπου πρίν τέσσερα χρόνια στο κρεβάτι μου σε ένα φορητό dvd που το είχα συνδέσει με την μπρίζα κάτω απο το κρεβάτι της αδερφής μου.Πρέπει να ήταν γύρω στις 2 ήμουν 10 χρονών και επειδή ο Jason ήταν ο αγαπημένος μου δολοφόνος και ο Freddy του είχε βγάλει τα ρούχα και του έριχνε νερό και ο Jason βασανίζονταν και μετά τον χτύπαγε ο Freddy πρός το τέλος που του έχωσε κάτι μαχαίρια στην κοιλιά θυμάμαι οτι έκλεγα γιατί ο Jason βασανίζονταν και έκλεγα για κανένα τέταρτο μέχρι που ήρθε το τέλος της ταινίας και ο Jason πήρε την εκδίκηση του και του ξερίζωσε το χέρι με τις λεπίδες και του το έβαλε στην πλάτη και μετά του έκοψαν το κεφάλι οι οιθοποιοί και πετάχτηκε στη θάλασσα και μετά οι μετά ήταν και οι δύο στην θάλασσα και η τελευταία και αγαπημένη μου σκηνή στην ταινία που βγαίνει ο Jason απο τη θάλασσα και στο χέρι του κρατάει το κεφάλι του Freddy και όταν περνάει δίπλα σχεδόν απο την κάμερα ο Freddy κλείνει το μάτι του..Τέλεια ταινία...Ακόμα περιμένω να βγεί ένα δεύτερο μέρος να το χαρώ όπως το πρώτο..

[edit] Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη MC for Warner Bros., ο οποίος το έχει αποκλείσει για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων [edit]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυστυχώς όμως αυτά που ανέφερε ο exetlaios στην αρχή δεν υπάρχουν με ελληνικούς υπότιτλους..
 
Φανταστικο το f13!Επισης κ τα 3 sleepaway camp που αναφερετε στην αρχη ειναι φοβερα τα εχω σε boxset!!To 2 ειναι το αγαπημενο μου ειδικα ο θανατος στο βοθρο μου εχει μεινει αξεχαστος!!

07gGIegWHJpJRe9.jpg
07gGIegWHJpJRe9.jpg

Κ το 3 πολυ καλο

hpfoWcQXCB8AESM.jpg
hpfoWcQXCB8AESM.jpg

Γενικα η angela ειναι φοβερη εχει βγει κ σε κουκλα αλλα ειναι πολυ σπανια!!!!

felissa%2Brose%2Bsleepaway%2Bcamp%2Bdoll.jpg
felissa rose sleepaway camp doll.jpg

Παρτε τωρα κ μια τρομαρα !!!!!!!!!!!!!!

sleepaway-camp-angela-731304.jpg
sleepaway-camp-angela-731304.jpg

Κ εγω μολις το ειδα πεταχτηκα στο ταβανι!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα