Τα Πουλιά Πεθαίνουν Τραγουδώντας (The Thorn Birds)

Βλέπω πως παίζει και η Ηρώ μουκιου . Πάντως εδώ ο έρωτας δεν είναι απαγορευμένος μια χαρά η νεαρά μπορεί να γίνει παπαδια, στην δική μας εκκλησία οι παπάδες παντρεύονται, δεν υπάρχει κωλυμα. Οσον αφορα τα πουλια πεθαίνουν τραγουδώντας είναι ανεπανάληπτο και όχι γιατί μας δείχνει έναν μεγάλο ανεκπλήρωτο έρωτα αλλά γιατί ζωγραφίζει την εύθραυστη ψυχολογία όλων των ηρώων με όλο το πολιτικό κοινωνικό γίγνεσθαι της εποχής.
 
Βλέπω πως παίζει και η Ηρώ μουκιου . Πάντως εδώ ο έρωτας δεν είναι απαγορευμένος μια χαρά η νεαρά μπορεί να γίνει παπαδια, στην δική μας εκκλησία οι παπάδες παντρεύονται, δεν υπάρχει κωλυμα. Οσον αφορα τα πουλια πεθαίνουν τραγουδώντας είναι ανεπανάληπτο και όχι γιατί μας δείχνει έναν μεγάλο ανεκπλήρωτο έρωτα αλλά γιατί ζωγραφίζει την εύθραυστη ψυχολογία όλων των ηρώων με όλο το πολιτικό κοινωνικό γίγνεσθαι της εποχής.
Ε τι να συγκρίνουμε; Δε το συζητώ…
Αλλά θα της δώσω μια ευκαιρία..έχει καλούς ηθοποιούς
 
Βλέπω πως παίζει και η Ηρώ μουκιου . Πάντως εδώ ο έρωτας δεν είναι απαγορευμένος μια χαρά η νεαρά μπορεί να γίνει παπαδια, στην δική μας εκκλησία οι παπάδες παντρεύονται, δεν υπάρχει κωλυμα.

Στην δικη μας, Ορθοδοξη Εκκλησια, ο εγγαμος ιερεας εχει νυμφευθει προτου χειροτονηθει και σε καμια περιπτωση μετα.
Αρα και παλι, δεν θα δουμε ποτε παπα να παντρευεται..
 
Στην δικη μας, Ορθοδοξη Εκκλησια, ο εγγαμος ιερεας εχει νυμφευθει προτου χειροτονηθει και σε καμια περιπτωση μετα.
Αρα και παλι, δεν θα δουμε ποτε παπα να παντρευεται..
Πολύ σωστά μπαμπι μου ξέφυγε άρα δεν είναι ιερέας η μπορεί να είναι παντρεμένος ήδη, δεν ξέρω. Το μόνο που ξέρω είναι πως τα πουλια , the thorn birds δεν αγγίζονται από πολλές αποψεις.
 
Στη δική μας, Ορθόδοξη Εκκλησια, ο εγγαμος ιερέας εχει νυμφευθει προτου χειροτονηθει και σε καμια περιπτωση μετα.
Αρα και παλι, δεν θα δωσουμε ποτε παπα να παντρευεται..
Τότε ο εδώ ιερέας πατηρ νικολαος της σειραςπηγαίνει και αυτός για αξίωμα αρχιμανδριτη οπότε γι αυτό ο έρως είναι απαγορευμενος
 
Πάντως παιδιά έκλαψα από τα γέλια έχει φωτο του ζαλμα και του νέου ιερέα, δίπλα, δίπλα και λέει από κάτω πάτερ με ΠΑΣΟΚ πάτερ με νδ. Που τα βρίσκουν στο x , άμεσα δηλ. Εγώ πάντως πίστη στον ραλφ :fafoutis:
 
Πίσω
Μπλουζα