Τα Στραβά κι ανάποδα (Σπύρος Παπαδόπουλος, Αθηνά Τσιλύρα, ΑΝΤ1-1993,1998)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

margarita07

RetroNoob
Joined
30 Αύγ 2020
Μηνύματα
17
Αντιδράσεις
26
Καλησπέρα σε όλους.

Ήταν μια σειρά στον ΑΝΤ1 που προβλήθηκε το 1993 και μετά σε επανάληψη το 1998.
Λεγόταν "Τα στραβά κι ανάποδα",
του μακαρίτη του Δαλιανίδη,
με τους Σπύρο Παπαδόπουλο, Αθηνά Τσιλύρα, Τάκη Παπαματθαίου, Νατάσα Μανίσαλη και πολλούς άλλους.

Πού μπορώ να τη βρω?? Τα επεισόδια θέλω, δηλαδή.
Έχω ψάξει παντού, μέχρι και σε βίντεο κλάμπ.


Ευχαριστώ εκ των προτέρων, και χάρηκα που σας βρήκα.

[edited by admin] Το παρόν θέμα κλειδώνεται καθώς υπάρχει ήδη Thread για τη σειρά. Επίσης κάνε έναν κόπο να διαβάσεις τους κανονισμούς του Forum.
Καλώς ήρθες. [edited]
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πληροφορίες για αυτή την τηλεοπτική σειρά μπορείς να βρεις στην RetroDB.

Επίσης μπορείς να βρεις σχετικό θέμα για συζήτηση εδώ.

Όσο για τα επεισόδια δεν θα βρεις κάτι παραπάνω στο retromaniax.

Παρακαλώ διάβασε τους Κανονισμούς του φόρουμ εδώ
 
Πληροφορίες για αυτή την τηλεοπτική σειρά μπορείς να βρεις στην RetroDB.

Επίσης μπορείς να βρεις σχετικό θέμα για συζήτηση εδώ.

Όσο για τα επεισόδια δεν θα βρεις κάτι παραπάνω στο retromaniax.

Παρακαλώ διάβασε τους Κανονισμούς του φόρουμ εδώ
Εντάξει, ευχαριστώ πολύ!

Αφήστε μόνο το post αν θέλετε ανοιχτό, [edit] Copyrights. Διάβασε σε παρακαλώ τους κανονισμούς [edit]
Μπορεί βέβαια να τα ανεβάσει κι ο σταθμός κάποια στιγμή,
γιατί ειδα πως έχουν ανεβάσει κι άλλες παλιες σειρες, οπότε δε χάνω την ελπίδα μου.

Ευχαριστώ πολύ και πάλι!

Κάπου βρήκα βέβαια τώρα τελευταία
πως μπορεί η σειρά να είναι και του mega channel.
Μπορεί δηλαδή να μην το πρόβαλε ο αντ1, αλλά το mega.

Δεν θυμάμαι ακριβώς.
Αν ξέρει κάποιος, ας μας πει.
 
Κάπου βρήκα βέβαια τώρα τελευταία
πως μπορεί η σειρά να είναι και του mega channel.
Μπορεί δηλαδή να μην το πρόβαλε ο αντ1, αλλά το mega.

Δεν θυμάμαι ακριβώς.
Αν ξέρει κάποιος, ας μας πει.


Αγαπητή Μαργαρίτα,
Σου εξηγεί κι ο @Always Somewhere παραπάνω δίνοντας σου λινκ από τη ρετροdb ότι η σειρά ήταν του αντ1 οπότε η ερώτηση είναι περιττή.
Έχεις ανοίξει κι άλλο θέμα λέγοντας ακριβώς τα ίδια, σου απάντησε κι η @bambinella 100 , πως δε μοιράζουμε υλικό ούτε από σειρές, ούτε από ταινίες, ούτε σε μηνύματα. Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως με τα σχόλια σου φαίνεται σα να διακινουμε υλικό πάνω στο οποίο δεν έχουμε δικαιώματα.
Αν κάνεις έναν κόπο να διαβάσεις τους κανονισμούς στο λινκ που πάλι σου έβαλε πιο πάνω ο @Always Somewhere για να σε βοηθήσει, θα καταλάβεις πως 1ον με κανένα τρόπο δε μοιράζεται υλικό από το φόρουμ, 2ον δεν ανοίγουμε αβέρτα θέματα που υπάρχουν ήδη γιατί γεμίζει το φόρουμ " σκουπίδια ".
Δυσκολεύεται έτσι και η αναζήτηση πληροφοριών και η περιήγηση των αναγνωστών.
Υλικό δεν υπάρχει και δεν μοιράζεται, είναι παράνομο, δε θέλουμε να πέσει το φόρουμ.
Απλώς συζητάμε για ταινίες, σειρές, και οτιδήποτε ρετρό.
Ελπίζω να βοήθησα.
 
Καλωσηρθες μαργαριτα

Απο την επιμονη σου για αυτη την οχι τοσο γνωστη σειρα, μπορω να φανταστω οτι εχεις σοβαρους προσωπικους λογους που την αναζητεις. Εμενα πχ προσωπικα μου εχει τυχει να εμφανιζονται συγγενικα μου προσωπα καπου

Η μεγαλυτερη σου ελπιδα κατ εμε ειναι να περιμενεις αν ανεβει ποτε απο το σταθμο, αλλα εφοσον ειναι σχετικα αγνωστη δεν ξερω κατα ποσο θα ασχοληθουν απο μονοι τους στο προσεχες μελλον. Εαν και εφοσον εχεις (οπως υποθετω) προσωπικους λογους να την αναζητεις, γιατι δεν επικοινωνεις με το σταθμο να δεις τι μπορει να γινει;;
 
Αγαπητή Μαργαρίτα,
Σου εξηγεί κι ο @Always Somewhere παραπάνω δίνοντας σου λινκ από τη ρετροdb ότι η σειρά ήταν του αντ1 οπότε η ερώτηση είναι περιττή.
Έχεις ανοίξει κι άλλο θέμα λέγοντας ακριβώς τα ίδια, σου απάντησε κι η @bambinella 100 , πως δε μοιράζουμε υλικό ούτε από σειρές, ούτε από ταινίες, ούτε σε μηνύματα. Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως με τα σχόλια σου φαίνεται σα να διακινουμε υλικό πάνω στο οποίο δεν έχουμε δικαιώματα.
Αν κάνεις έναν κόπο να διαβάσεις τους κανονισμούς στο λινκ που πάλι σου έβαλε πιο πάνω ο @Always Somewhere για να σε βοηθήσει, θα καταλάβεις πως 1ον με κανένα τρόπο δε μοιράζεται υλικό από το φόρουμ, 2ον δεν ανοίγουμε αβέρτα θέματα που υπάρχουν ήδη γιατί γεμίζει το φόρουμ " σκουπίδια ".
Δυσκολεύεται έτσι και η αναζήτηση πληροφοριών και η περιήγηση των αναγνωστών.
Υλικό δεν υπάρχει και δεν μοιράζεται, είναι παράνομο, δε θέλουμε να πέσει το φόρουμ.
Απλώς συζητάμε για ταινίες, σειρές, και οτιδήποτε ρετρό.
Ελπίζω να βοήθησα.
Ευχαριστώ!

Καλωσηρθες μαργαριτα

Απο την επιμονη σου για αυτη την οχι τοσο γνωστη σειρα, μπορω να φανταστω οτι εχεις σοβαρους προσωπικους λογους που την αναζητεις. Εμενα πχ προσωπικα μου εχει τυχει να εμφανιζονται συγγενικα μου προσωπα καπου

Η μεγαλυτερη σου ελπιδα κατ εμε ειναι να περιμενεις αν ανεβει ποτε απο το σταθμο, αλλα εφοσον ειναι σχετικα αγνωστη δεν ξερω κατα ποσο θα ασχοληθουν απο μονοι τους στο προσεχες μελλον. Εαν και εφοσον εχεις (οπως υποθετω) προσωπικους λογους να την αναζητεις, γιατι δεν επικοινωνεις με το σταθμο να δεις τι μπορει να γινει;;
Ευχαριστώ πολύ, φίλε μου. Καλό βράδυ!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα