Τα πάντα για Atari ST & Amiga

AA+

RetroMaNiaC
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
666
Αντιδράσεις
32
Συνεχώς έβλεπα post που ανέφεραν τα μικρά ένθετα: τα πάντα για ATARI ST & AMIGA και το έχουν αρκετοί αλλά κανείς δεν το είχε scanάρει. Τουλάχιστον δεν έπεσε στην δικιά μου αντίληψη. Ορίστε λοιπόν τα δύο ενδιαφέροντα ένθετα για όλους τους φίλους του GRM



http://www.filehost.gr/997373

http://www.filehost.gr/22853

DPI: 125

JPG COMP: 15%
 
πολύ καλό...είσαι και εσύ πλέον μέλος της θεϊκής ομάδας του GRM
 
Προς το παρόν είναι μπροστά η Amiga στα downloads :)
 
Ελπιζω να βοηθησα λιγο τον ST ...
 
Επειδη βλέπω dead links οπως αλλωστε συμβαίνει και με το rapidshare μετα απο καποιο καιρο, ισως να ανεβάζαμε και αυτα οπως και οτι εχει να κανει με διαφορες εκδοσεις PIXEL στο φορουμ ;
 
AA+ είπε:
Επειδη βλέπω dead links οπως αλλωστε συμβαίνει και με το rapidshare μετα απο καποιο καιρο, ισως να ανεβάζαμε και αυτα οπως και οτι εχει να κανει με διαφορες εκδοσεις PIXEL στο φορουμ ;
ναι ρε παιδιά τόσο καλή προσπάθεια απο όλους σας και

χάνεται...

ούτε αυτά κατεβαίνουν ουτε τα πρώτα του pixel...

κάτι πρέπει να γίνει. :help:
 
Voulgeor σε ποια πρωτα τευχη που δεν κατεβαινουν αναφερεσαι ?

Μολις τα τσεκαρα και δεν βρηκα καποιο προβλημα.
 
telamonas.stokos είπε:
Voulgeor σε ποια πρωτα τευχη που δεν κατεβαινουν αναφερεσαι ?Μολις τα τσεκαρα και δεν βρηκα καποιο προβλημα.
τα λινκ πάνω πάνω σε αυτην την σελίδα σε εσένα δουλεύουν?

ουπς τα pixel τα βρήκα στα thread των τευχών..

τα κοιτούσα στο "ενα ακόμα τεύχος" που τα λινκ rapidshare εχουν λήξει

αν σε εσένα δουλεύουν σε παρακαλώ πέστω μου να δω τι φταίει..
 
Φιλε μου voulgeor θα με τρελλανεις (και τσαμπα ανησυχησα) - τα links πανω πανω σε αυτη τη σελιδα φυσικα και δεν δουλευουν , εχουν ληξει και το ειπε και ο poster τους λιγο πιο πανω - οκ - αλλα τα links που βλεπεις στο Ενα ακομα τευχος ειναι προσωρινα μεχρι να τα παρει ο ΑΕΟΝ και να τα βαλει στο Αρχειο Τευχων που υπαρχουν ολα και κατεβαινουν κανονικα.

Με τρομαξες - νομιζα οτι επεσε ο server μας :)
 
Πάντως εγώ έχω κρατήσει τα Original scans Τα πάντα για Atari ST & Amiga σε περίπτωση που αποφασιστεί να ανέβουν και αυτά στο δικό μας server....
 
Μετά τις πρόσφατες και αναπάντεχες πιστεύω για τους περισσότερους εξελίξεις, διαπίστωσα μετα λύπης μου ότι δικό μου σκανάρισμα του ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ AMIGA έγινε προσφορά ΑΛΛΟΥ!! Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα αν δεν είχαν ειπωθεί κάποια πράγματα σχετικά με το scanning project των Pixel. Ας το έχει όποιος θέλει όπου θέλει, τουλάχιστον όμως ας μην λέει ότι αυτός το "πρόσφερε". Δεν θα έγραφα τίποτα εδώ αν μπορούσα να στείλω PM ή e-mail ή είχα κάποιον άλλο τρόπο επικοινωνίας με τον υπεύθυνο ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΕΓΓΡΑΦΗ.

Ευχομαι καλή τύχη σε αμφότερους...
 
Αγαπητέ μας AA+,

Δυστυχώς είναι τέτοια η φύση του Internet που δεν μπορούμε να εμποδίσουμε οποιονδήποτε να στεγάσει κάτι για το οποίο ούτως ή άλλως δεν διαθέτουμε το αποκλειστικό copyright. Αν πιστεύεις ότι κάποιος οικειοποιείται την δουλειά σου σε επίπεδο σκαναρίσματος χωρίς την προσωπική σου συγκατάθεση, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να διαμαρτυρηθείς στον ίδιον. Εμείς το κατακρίνουμε δημόσια και είμαστε από ηθικής απόψεως μαζί σου.

Επίσης συνεχίζουμε την προσπάθεια μας με την ίδια φιλοσοφία, τα ίδια ιδεώδη και τον ίδιο τρόπο παρουσίασης, σύμφωνα με τον οποίο πάντα θα αποδίδονται τα credits και τα εύσημα στον εκάστοτε εθελοντή scanner.
 
Πίσω
Μπλουζα