Τα σπανιότερα Snes pal παιχνίδια!

geo2004z είπε:
Όντως, φαίνεται ότι είναι πιο ακριβό από αρκετά που χω γράψει στη λίστα. Γενικώς πρέπει να ανανεωθεί η λίστα καθώς έχουν αλλάξει αρκετά από τότε. Ήρθε ο καιρός να βάλω τους mod να τρέχουν πάλι.... :D
Αυτή είναι η δουλειά μας! :)

Pm me για ό,τι χρειάζεται να γίνει! :)
 
Καθώς διάβαζα το αμερικάνικο Nintendo Power, έπεσα πάνω σε ένα τίτλο που έβλεπα για πρώτη φορά. Μιλάω για το

Porky Pig's Haunted Holiday με πρωταγωνιστή τον αγαπημένο Porky. Γενικά δεν είχα ακούσει ποτέ για το παιχνίδι αυτό. Κατέβασα τη ρομ κι έπαιξα λίγο και μπορώ να πω ότι είναι καλό με scrolling που ποικίλει και καλά γραφικά και gameplay. Δεν ξέρω πόσο σπάνιο είναι πάντως ίσως είναι ένα παιχνιδάκι σχετικά άγνωστο που αξίζει προσοχής.
 
johnny19818 είπε:
Καθώς διάβαζα το αμερικάνικο Nintendo Power, έπεσα πάνω σε ένα τίτλο που έβλεπα για πρώτη φορά. Μιλάω για το Porky Pig's Haunted Holiday με πρωταγωνιστή τον αγαπημένο Porky. Γενικά δεν είχα ακούσει ποτέ για το παιχνίδι αυτό. Κατέβασα τη ρομ κι έπαιξα λίγο και μπορώ να πω ότι είναι καλό με scrolling που ποικίλει και καλά γραφικά και gameplay. Δεν ξέρω πόσο σπάνιο είναι πάντως ίσως είναι ένα παιχνιδάκι σχετικά άγνωστο που αξίζει προσοχής.
Σπάνιο είναι όμως δεν έχει πολλή ζήτηση για να είναι και ακριβό. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μου με το συγκεκριμένο τίτλο, ίσως το κάνω μετά την πρότασή σου.
 
geo2004z είπε:
Σπάνιο είναι όμως δεν έχει πολλή ζήτηση για να είναι και ακριβό. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μου με το συγκεκριμένο τίτλο, ίσως το κάνω μετά την πρότασή σου.
Ναι, νομίζω αξίζει κάποιας προσοχής. Η πρώτη πίστα εξελίσσεται σε spooky περιβάλλον. Περιμένω γνώμες.
 
Πιστευω οτι πρεπει να αναθεωρησεις για το hagane!εχει ξεφυγει τελειως η τιμη του!
 
Από τότε που άνοιξε αυτό το thread οι τιμές των παιχνιδιών για snes έχουν ανέβει τόσο στα σπάνια, όσο και στα συνηθισμένα.
 
theoritikos είπε:
Από τότε που άνοιξε αυτό το thread οι τιμές των παιχνιδιών για snes έχουν ανέβει τόσο στα σπάνια, όσο και στα συνηθισμένα.
Αναμενόμενο. Όταν τα σπάνια γίνονται δυσεύρετα πλέον, τα κοινά έχουν μεγαλύτερη ζήτηση και αυυξάνει η τιμή τους. Το συγκεκριμένο τόπικ νομίζω πως ήταν πρωτοποριακό για την εποχή του και για τα ελληνικά δεδομένα. Σήμερα έχουν αλλάξει πολλά πράματα.
 
Πίσω
Μπλουζα