Τα 360 avatar σας

avatar-body.png


amigosgr
 
Ακομη ενας νεος Xbox 360 user! Aπο σημερα ειμαι κατοχος ενος 360 και εγω :) και πεσαμε στα extra εξοδα (VGA καλωδιο,Hard disk απο ebay ),μολις μαθω πως γινεται θα περασω και το δικο μου avatar μου
 
Κώδικας:
http://avatar.xboxlive.com/avatar/[b]ΤΟ_USERNAME_ΣΟΥ[/b]/avatar-body.png
Tα λεμε online!
 
wally σε έχω κάνει φίλο στο live εσένα και άλλα παιδιά απο εδω άλλα δεν έχω πάρει απάντηση.. με τι όνομα είσαι μέσα? wally??

vagosgt3 καλός ήρθες φίλε..
 
Αλλο το nick στο GRM και αλλο στο Live ;)

PytzamaramaGRE
 
Ready!! thanks wally!

avatar-body.png


vagosgta3

Amigos,Wally σας εκανα add friend στο live.Ευχαριστω Amigos, αντε να δουμε και τι λεει το live,Παντως δεν παλευεται η εικονα μεσω RCA/Scart που δινουν στο Arcade,Εβαλα το Gears of war και ηταν τα μαυρα του τα χαλια (υπομονη μεχρι να ερθει το καλωδιο).
 
Εμ, τί το ήθελες το arccade? Έπρεπε να πάρεις τουλάχιστον το Premium με τα 60GBs. Τώρα με τα λεφτά που θα δώσεις για δίσκο και καλώδια, μία ή άλλη θα σου έρθει.
 
το σκεφτομουν για το premium αλλα οταν μου τα βρηκε ο φιλος μου το 20HDD και VGA cable με 36 euro (μαζι με τα μεταφορικα) μου ηρθε πιο φθηνα.
 
avatar-body.png


Να μαι και εγώ έστω και καθυστερημένα. :D

griparoring
 
Ενημερώθηκε και το OP..

Γίναμε 11άδα :D :D
 
avatar-body.png


Yeah baby
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
avatar-body.png


TallManGR (μόλις θυμήθηκα πως πρέπει να ανανεώσω τη συνδρομή μου btw)
 
Μπηκαν φανελες απο ποδοσφαιρικες ομαδες.

Πρωταθλητρια ευρωπης ,ποια;;;;;;;;;

euroshirts.jpg


Eighteen shirts were added today, to make up what Microsoft are calling the "European National Football Teams" collection. If Europeans/football fans were hoping this meant avatar-ready versions of their national team's actual kit, however, they'll be disappointed, as they're actually just...t-shirts. With a little flag on them.

 


The 18 countries available are:

Austria


Belgium



Denmark



England



Finland



France



Germany



Ireland



Italy



Netherlands



Northern Ireland



Norway



Portugal



Scotland



Spain



Sweden



Switzerland



Wales
 
Μα έλεος ρε συ...

Ούτε εδώ δεν μας έχουν...8)

Τι να πω...
 
Πίσω
Μπλουζα