Τηλεοπτικές διαφημίσεις με τη Sindy

katerinak

Expert
Joined
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
19.182
Αντιδράσεις
2.886
συγκεντρωμενες στο παρον θρεντ οσες διαφημισεις μπορεσα να βρω με την κουκλα Sindy,φυσικα αφιερωμενες στους θαυμαστες και θαυμαστριες της :)

@Sindy πατιναζ (1991):

@ Sindy & σκυλακι Go go στο καφε της Sindy (05:42 - 06:11) :

[edit]This video is private.


Sorry about that.[/edit]

@ Sindy dream room (00:32 - 01:03) : http://www.youtube.com/watch?v=QWDqD_qFxXs
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θυμάμαι τη διαφήμιση με τη Sindy και τα πατίνια της ''μαζί σου τώρα κάνω πατινάζ, το όνειρό μου είσαι εσύ, εσύ γλυκειά μου Sindy!''.
 
Σε ευχαριστούμε Katerinak για τις διαφημίσεις. Περισσότερο από όλα μου άρεσε η Sindy Sweet Secrets. Βρίσκεις αρκετές διαφημίσεις στο youtube από τις αρχές του 90. Κρίμα να μην βρίσκουμε αντίστοιχα και για την bibi bo τόσες διαφημίσεις.
 
spirtoulis είπε:
Σε ευχαριστούμε Katerinak για τις διαφημίσεις. Περισσότερο από όλα μου άρεσε η Sindy Sweet Secrets. Βρίσκεις αρκετές διαφημίσεις στο youtube από τις αρχές του 90. Κρίμα να μην βρίσκουμε αντίστοιχα και για την bibi bo τόσες διαφημίσεις.
μακαρι σπιρτουλη να βρεθουν κι αλλες διαφημισεις της bibi bo:flower: Η αληθεια ειναι οτι υπηρξαν περισσοτερες διαφημισεις με τις κουκλες Sindy και Barbie που ηταν στις δοξες τους στα '90.Παντως δε σταματαμε να ελπιζουμε :)
 
παρατηρησα οτι 4 απ τα 9 λινκς με τις διαφημισεις της Σιντυ εγιναν private.. κριμα :( :cry:
 
party lights Sindy 01:24 - 01:38 λεπτα αν και δεν ειναι ολοκληρωμενη η διαφημιση αλλά απ το τιποτα..κατι ειναι κι αυτο :flower:
 
ευτυχως ανεβηκε βιντεο στο youtube που περιλαμβανει σχεδον ολες εκεινες τις διαφημισεις της Σιντυ που ο notisthom εχει ως private (22:28 - 26:10 λεπτα), ευχαριστουμε πολυ τον greekmusic90s

[video=youtube;Wnn6morgS-0]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
στο πακετακι βλεπουμε τις διαφημισεις:

@ rainbow Sindy πολυχρωμα μαλλια (01:48 - 02:20)

@ πασχαλινη λαμπαδα Sindy (03:46 - 04:05)
 
και αλλες διαφημισεις με τη sindy

1988

 
Betty Boop ολες αυτες τις διαφημισεις που προσθεσες τις εχουμε στο παρον θεμα, αν ψαξεις θα τις βρεις ολες,δεν υπαρχει λογος να ξαναμπουν βιντεο εκτος αν "εξαφανιστουν" αυτα που ηδη εχουμε στο θεμα
 
Πίσω
Μπλουζα