Τηλεπαρουσιάστριες της ΕΡΤ που αναγγέλουν την μετάδοση της EUROVISION

ChristosM είπε:
Αμεσως μετα την παρουσιαστρια αρχιζουν οι ειδησεις. ΕΤ1 1993, λοιπον.
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Μπράβο ChristosM που μας άφησες και το σήμα των Ειδήσεων!

Μια μικρή "παρατήρηση"/"ένσταση": το τραγούδι "Όλου του Κόσμου η Ελπίδα" με την Κλεοπάτρα ήταν η Ελληνική συμμετοχή στο Διαγωνισμό της EUROVISION του 1992 (Μάιος, 26 του μηνός πρέπει να μεταδόθηκε).

Ok, η Μιχελή εκφωνεί την επανάληψη, αλλά λογικά η επανάληψη δεν θα ήταν κάποιες μέρες (άντε εβδομάδες) μετά την πρώτη προβολή του Διαγωνισμού? Το θεωρώ απίθανο να μεταδόθηκε μετά από 7 μήνες σε επανάληψη, δηλαδή το 1993. Είσαι σίγουρος για την χρονολογία?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bernard.c είπε:
Μια μικρή "παρατήρηση"/"ένσταση": το τραγούδι "Όλου του Κόσμου η Ελπίδα" με την Κλεοπάτρα ήταν η Ελληνική συμμετοχή στο Διαγωνισμό της EUROVISION του 1992 (Μάιος, 26 του μηνός πρέπει να μεταδόθηκε).Ok, η Μιχελή εκφωνεί την επανάληψη, αλλά λογικά η επανάληψη δεν θα ήταν κάποιες μέρες (άντε εβδομάδες) μετά την πρώτη προβολή του Διαγωνισμού? Το θεωρώ απίθανο να μεταδόθηκε μετά από 7 μήνες σε επανάληψη, δηλαδή το 1993. Είσαι σίγουρος για την χρονολογία?
bernard.c εχεις δικιο για την χρονολογια και μπραβο που το παρατηρησες.

Το βιντεο που ανεβασα πρεπει να ειναι ειναι του 92.

Σε ευχαριστουμε bernard.c
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ChristosM είπε:
... το βιντεο που ανεβασα πρεπει να ειναι ειναι του 92...
Λόγω EUROVISION το 'πιασα (άλλη μεγάλη αγάπη ο διαγωνισμός αυτός...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ακόμα μια αναγγελία προγραμματος, χρονιας...??

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XCqkHPTyVVE]YouTube - GREEK TELEVISION ΞΞ?1 ΞΞΞΞΠΣΩΞ?ΞΞʽΞΞ ΞΞ?ΞΞΞ?
 
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΝΑ VIDEO?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ford231 είπε:
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΝΑ VIDEO?
Δημιουργείς ένα λογαριασμό στο youtube, ανεβάζεις το βίντεο που επιθυμείς, και μετά απλά αντιγράφεις τη διεύθυνση του βίντεο εδώ για να το δούμε. ;)
 
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..
 
ΕΧΩ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 1988 ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΚΥ ΑΓΑΘΟΥ..http://www.youtube.com/watch?v=3UFe2XKDs2o
 
Σε ευχαριστούμε πολύ ford231 που μοιράστηκες μαζί μας κάτι από το αρχείο σου. Πάνω από τα βιντεάκια τέτοιου σπάνιου περιεχομένου θα είναι καλό να περνάς το ψευδώνυμό σου πριν τα δημοσιοποιήσεις μέσω του προγράμματος Windows Movie Maker! :)

Και μιας και είσαι καινούριο μέλος, καλώς όρισες και καλή διαμονή. ;)

Υγ: Και γράφε με μικρά αν θέλεις γιατί είναι κανονισμός του φόρουμ!
 
εχω παρα πολλα τετοια βιντεο...σευχαριστω για τα καλα σου λογια..
 
Kατ αρχήν σε ευχαριστούμε πολύ ford231 για το βίντεο που μοιράστηκες μαζί μας, και βεβαίως καλώς ήρθες στην παρέα μας

sunset89 είπε:
Σε ευχαριστούμε πολύ ford231 που μοιράστηκες μαζί μας κάτι από το αρχείο σου. Πάνω από τα βιντεάκια τέτοιου σπάνιου περιεχομένου θα είναι καλό να περνάς το ψευδώνυμό σου
διότι οι γνωστές ""ποιοτικές μεσημεριανές εκπομπές"" και όχι μόνο περιμένουν το οποιοδήποτε σπάνιο υλικό προκειμένου να κάνουν τα "ποιοτικά τους ρεπορτάζ" και φυσικά να τα κονομήσουν!!!!!!!!!!!
 
καλα ειστε φοβεροι..δεν εχω λογια μονο ευχαριστω μπορω να πω..
 
Ευχαριστουμε ford231!!
 
Σπανιότατη, πιστεύω, η φωτογραφία, αλλά και το βίντεο... από τα υπερπολύτιμα "σκουπιδάκια", όπως λέω!!! Μπράβο παιδιά, και, επ' ευκαιρία, καλωσήρθες ford231!!!
 
δειτε και αυτο...http://www.youtube.com/watch?v=a4oyyKcEzic
 
stakovios είπε:
... Ειλικρινά, η εικόνα αυτού του βίντεο μου έφερε στο νου φοβερές αναμνήσεις, ασπρόμαυρη, όπως την θυμόμαστε. Επιπλέον, είναι ιστορικό ντοκουμέντο, γιατί δείχνει ότι η Νάκυ συνέχισε να παρουσιάζει το πρόγραμμα και το 1988 (νόμιζα ως το 1987 ήταν παρουσιάστρια). Θυμίζω ότι τελευταία φορά που φέρεται να την είδαμε δημόσια ήταν στην ταινία "Made in Greece" του Χάρι Κλιν (1987)...
Κι εγώ έτσι νόμιζα. Η εκφώνηση του Διαγωνισμού Τραγουδιού της EUROVISION τον Μάιο του 1988 πρέπει να είναι λογικά από τις τελευταίες εκφωνήσεις της Νάκυς Αγάθου στην ΕΡΤ. Το 1989 νομίζω είχε σταματήσει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αυτη τη παρουσιαστρια την θυμαστε?http://www.youtube.com/watch?v=7MRnyJTJWyw
 
Πίσω
Μπλουζα