Την πήρα την κυρία.

VIKING310

RetroWannaBe
Joined
5 Mαϊ 2007
Μηνύματα
84
Αντιδράσεις
3
Ναι λοιπον ειναι και αυτη πλεον στην κατοχη μου....

Κιτρινισμενη μεν σε αριστη λειτουργικη κατασταση δε...

Με το κουτι της σε ακομα καλυτερη κατασταση και με το δικο της μονιτορ....(μονο αυτο δεν λειτουργη)

Και βεβαια καμια 600αρια δισκετες.....

Τιμη;;;;

50 εβροπουλα................................................

:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Με γεια την κυρια αλλα δεν μας λες μοντελο. 500, 600 ή 1200. Οπως και να το κανουμε διαφορετικες οι κυριες μεταξυ τους. Ωστοσο οποια και να'ναι τελεια θα ειναι.
 
με γεια....και καλός ήλθες στην παρέα μας ... ανέβασε καμία φώτο εδώ
 
Ήρθα τρέχοντας να βρω κανά "πιπεράτο" μήνυμα αλλά που τέτοια τύχη... :animrolleyes: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Σε λαθος forum ειμαστε.
 
Την πήρες την κυρία ???????

Φέρτην και από εδώ να την πάρουμε και εμείς (νουμεράδα) :D
 
από όσα μηχανήματα έχω αυτό είναι το ποιο τρελό μωρό μου..

IMG_0941.jpg
 
Με γειέέέέέέές!!!!!!!! :thumbup:
 
Αυτό στο space bar τι είναι ? Μήπως κάψιμο από τσιγάρο ? :animeek: :animangry:
 
Κάψιμο που γράφει US ????
 
Αυτοκόλλητο είναι αλλά US? Made in US γράφει από πίσω?
 
βασικά το πληκτρολόγιο της είναι λίγο διαφορετικό..δηλαδή τα τσιπάκια που έχει επάνω καμιά σχέση με αλλά πληκτρολόγια που έχω δει..και το άλλο είναι ότι έχει κόκκινο χρώμα για το ρεύμα και το caps lock και πράσινο για όταν διαβάζει ..από κάτω λέει made in germany
 
Το κόκκινο και το πράσινο χρώμα είναι το κλασσικό του υπολογιστή και μέχρι το 91.Κάπου στα τέλη του 91 η commodore εφοδίασε τα νέα της μηχανήματα με πορτοκαλί και πράσινο...Εγώ είμαι οπαδός του κόκκινου πράσινου ασφαλώς!!!
 
Την οθονη απο την amiga μηπως ξερει κανεις που μπορω να την δωσω για επισκευη???
 
Σε έναν ηλεκτρονικό θα στην φτιάξει μια χαρά!
 
Λοιπόν αν και με μία μικρή καθυστέρηση 16 χρόνων (οι γονείς μου τότε δεν μου επέτρεπαν να πάρω "παιχνιδομηχανή" και με αναγκάσανε να πάρω pc), τελικά την πήρα την κυρία. Με έπεισε το φόρουμ να το κάνω, γιατί παιδιά γράφετε τα πάντα στο πως να την ξαναστήσω. Την περιμένω απο Δευτέρα. Κούκλα δεν είναι;
 
Μπράβο. Καλοριζικη. Κουκλα ειναι. :thumbup:

Εγώ το φωνάζω. Κάθε κομπιουτεράς που μπαίνει σε τουτο εδω το φορουμ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να εχει μια Α500 στην κατοχη του!!
 
Εκτός κι αν είναι παλιός ATARIAN!!!!! :D :cool: :D :cool:
 
μπραβο Χαρη πολυ καλη και πολλες δισκετες!!!

amigos τελεια και η δικια σου!

θα ανεβασω και εγω τα 2 μωρα μου σε λιγο,παω υπογειο!!!
 
Πίσω
Μπλουζα