Τιμή για colour monitor

Rookie

RetroN00b
Joined
12 Νοέ 2007
Μηνύματα
25
Αντιδράσεις
3
Καλημέρα!!

Βρήκα κάποιον που έχει περίσσευμα ένα έγχρωμο monitor για 6128 και μου το πουλάει. Ζητάει προσφορά. Τι τιμή παίζει αυτήν την στιγμή στην αγορά για το συγκεκριμένο monitor?
 
Παίζουν στα 30 με 40 ευρώ και κανένα 10αρι με 20αρι οι πράσινες οθόνες.
 
Ναι περίπου όσο είπε το telonio, με την προϋπόθεση να είναι σε καλή κατάσταση, χωρίς χτυπήματα ή γρατζουνιές και το πιο βασικό απ'ολα, να μην έχει αποτυπωθεί στο γυαλί οθόνη από κάποιο παιχνίδι/προγραμμα, με αποτέλεσμα να τη βλέπεις ακόμα και με κλειστό το μόνιτορ (γι'αυτό και έχουμε screensavers στα windows)...
 
Επαυξάνω. Στο eBay θα βρεις και φτηνότερα, αλλά είναι και τα ταχυδρομικά...
 
Toυ πρότεινα 30 τα βρήκε λίγα αν ήταν για κανά 40αρι θα το πρότεινε εκείνος, υποψιάζομαι ότι θα ζητήσει πάνω από κανά 70αρι τελικά.

Δεν το συνεχίζω μην είναι σαν την περίπτωση που πέτυχα τις προάλλες που ζητούσε 500 - 600 για έναν 6128+
 
τί λες ρε φίλε? τόσα πολλά με τίποτα! παίρνεις και από εξωτερικό,και με τα μεταφορικά μαζί σου έρχεται λιγότερο! Μην σου πώ από εκεί...παίρνεις και τον υπολογιστή μαζί με την οθόνη σε αυτή την τιμή! Ακου 70!!!
 
Δεν θέλω να το κατηγορήσω το παιδί, αλλά από την αντίδρασή του από το mail, το ψιλιάζομαι ότι με κανά 70αρι θα ήταν ικανοποιημένος αφού αν ήταν ικανοποιημένος με 40 θα το έλεγε σίγουρα.
 
Συμφωνώ και με τον Stan. Ρίξε καμμιά ματιά και στο ELX να δεις τί παίζει...
 
Κλασσική περίπτωση του άσχετου που νομίζει ότι έχει στην κατοχή του το άγιο δισκοπότηρο και πουλώντας το θα λύσει το οικονομικό του...

Σαν κάποιον που πούλαγε έναν QL 500 ευρώ... έφαγε κράξιμοοοοοο...
 
Ναι, αλλά ηρεμήστε, έχω αρχίσει να έχω κόμπους στο λαιμό για τον SAM... :D
 
Καλή τιμή πέτυχες για το SAM, συνήθως είναι κατα πολύ ακριβώτεροι.
 
Τέτοια λέγε μου :D
 
Για οθονούλα... http://www.dataserve-retro.co.uk ...δυστυχώς έχει ακριβά μεταφορικά αλλά ότι έχω πάρει από τον άνθρωπο είναι άψογα
 
Πίσω
Μπλουζα