Τι θα θέλατε να έχει πάνω της η λάμπάδα σας;

spirtoulis

RetroMasteR
Joined
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.296
Αντιδράσεις
168
Ενόψει Πάσχα, αν ερχόταν η καλή σας νεραϊδα και σας έλεγε τι θα θέλατε να έχει πάνω της η λαμπάδα σας, τι θα ζητούσατε;Εγώ θα ήθελα μία λαμπάδα με εκείνα τα πλαστικά κόκκινα αυγά με το κοτοπουλάκι.
 
Εγω θα ηθελα μια λαμπαδα μικρο μου πονυ(el greco)!!!
 
Εγω θα ηθελα μια λαμπαδα με ενα αυτοκινητακη (απο πλαστικο joy toy μεχρι μεταλλικο polfi toys)...

spirtoulis είπε:
θα ήθελα μία λαμπάδα με εκείνα τα πλαστικά κόκκινα αυγά με το κοτοπουλάκι.
Παντως ουτε μια φωτο δεν εχει βρεθει απο τα αυγουλακια με τα κοτοπουλακια... Τοσο σπανια ειναι πια.. Και να φανταστεις καθε Πασχα οπου να κοιταγες σε περιπτερα και παιχνιδαδικα ηταν το must στην βιτρινα, και το δωρο μαζι με την λαμπαδα και το σοκολατενιο αυγο του νονου...
 
Θα ήθελα μία λαμπάδα με ένα καλό gaming PC επάνω. Ok, ας μην είναι λαμπάδα, συμβιβάζομαι και με ένα μικρό κεράκι. Βασικά και σκέτο το PC να είναι δεν με πειράζει.
 
Ενα τρενακι Lima και τον γερανο της LYRA

Ξερω, θα σπασει η λαμπαδα....αλλα δε με νοιαζει.. :D
 
pardalotzatziki είπε:
Ενα τρενακι Lima και τον γερανο της LYRAΞερω, θα σπασει η λαμπαδα....αλλα δε με νοιαζει.. :D
Εσυ παιδι μου δεν θες Πασχαλινη λαμπαδα....αλλα διακοσμητικη λαμπαδα γαμου!!!!!:biglaugh::biglaugh:
 
Εγω θυμαμαι μια λαμπαδα μου που ειχε την μορφη μπασκετας και μια που επανω ειχε ενα "μαιμου" χελωνονιτζακι (που το εχω ακομη)

φετος με βλεπω να την βγαζω με μια τετοια 9374573762057975927.jpg
 
Imgema είπε:
Θα ήθελα μία λαμπάδα με ένα καλό gaming PC επάνω. Ok, ας μην είναι λαμπάδα, συμβιβάζομαι και με ένα μικρό κεράκι. Βασικά και σκέτο το PC να είναι δεν με πειράζει.

Εσυ εφτιαξες λαμπαδα-360 :p
 
Wally εσενα παντως σου βρηκα την λαμπαδα σου :p :

il_570xN.566716054_b3uh.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ...και μολις το παρελαβα απο τον μαστορα...
 
stayros είπε:
Εσυ παιδι μου δεν θες Πασχαλινη λαμπαδα....αλλα διακοσμητικη λαμπαδα γαμου!!!!!:biglaugh::biglaugh:
Βασικα...θελω μια Χριστουγεννιατικη λαμπαδα για το Πασχα! :cool:
 
Είχα κι εγώ λαμπάδα με ψευτοχελωνονιντζάκι. Εγώ θα ήθελα μια λαμπάδα με τον KITT.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι γεγονός οτι η παρακάτω λαμπάδα θα με έκανε ευτυχισμένο...

attachment.php
 
Το'ξερα οτι θα συμφωνήσεις...

Από κοντά και ο Wally, να ξέρεις... Είμαστε η γενιά του Fort Union!

Φανταστική και αυτή στο link... :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα ήθελα λαμπάδα με κούκλα Barbie ή Sindy...το καλύτερο λαμπαδοστόλισμα.
 
DINO είπε:
Είναι γεγονός οτι η παρακάτω λαμπάδα θα με έκανε ευτυχισμένο...
attachment.php
"Το διακριτικό αυτό προϊόν της ΑΜΑΝ Teleshopping, με σεβασμό στον χριστιανό εκκλησιαζόμενο λαμπαδοφόρο"
 
johnny19818 είπε:
"Το διακριτικό αυτό προϊόν της ΑΜΑΝ Teleshopping, με σεβασμό στον χριστιανό εκκλησιαζόμενο λαμπαδοφόρο"
Ρε συ Γιαννη.....ελιωσα ρε φιλαρακι μολις το διαβασα....:biglaugh::biglaugh: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Προσκυνώ! (με τη λαμπάδα μου μαζί)...
 
stayros είπε:
Ρε συ Γιαννη.....ελιωσα ρε φιλαρακι μολις το διαβασα....:biglaugh::biglaugh: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Εμ, έτσι όπως την είδα τούμπανο δεν θα μπορούσα να σκεφτώ κάτι λιγότερο από αυτό που έγραψα!! :biglaugh::biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα