Το Κλωτσοσκούφι - Σινετομάντσο

1.jpg
 
ΕΚΤΟ ΜΕΡΟΣ


11.jpg


10.jpg


9.jpg


8.jpg


7.jpg
 
Και όμως είχε γυριστεί ολόκληρο το " κλωτσοσκουφι" με τον Μιχαλη Νικολινακο αλλά ο Φίλος έκρινε πως δεν υπήρχε χημεία μεταξύ των δύο πρωταγωνιστών. Την ξαναγύρισε με τον Αλεξανδρακη και του στοίχισε παρά πολύ, τελικά τα έβγαλε τα λεφτά της ή ταινία. Μακάρι να βλέπαμε και την παλιά κόπια με τον Νικολινακο.
 
Και όμως είχε γυριστεί ολόκληρο το " κλωτσοσκουφι" με τον Μιχαλη Νικολινακο αλλά ο Φίλος έκρινε πως δεν υπήρχε χημεία μεταξύ των δύο πρωταγωνιστών. Την ξαναγύρισε με τον Αλεξανδρακη και του στοίχισε παρά πολύ, τελικά τα έβγαλε τα λεφτά της ή ταινία. Μακάρι να βλέπαμε και την παλιά κόπια με τον Νικολινακο.
Ο Νικολινακος ηταν προστατευομενος της Αλικης εκεινη την εποχη. Εκεινη ειχε λυσιαξει να τον επιβαλει στη Φινος Φιλμ, αλλα για μια φορα δεν περασε το δικο της.
 
Aυτο ομολογουμένως δεν το ξερα !Σωστή ή επιλογή της! Σωστή ή αλικη θα θελα να δω όμως και την εκδοχή αυτη
 
Aυτο ομολογουμένως δεν το ξερα !Σωστή ή επιλογή της! Σωστή ή αλικη θα θελα να δω όμως και την εκδοχή αυτη
Κι εγω θα ηθελα να εβλεπα αυτη την αρχικη εκδοχη, αλλα εξ' οσων γνωριζω εχει καταστραφει.

Θα ηταν η μονη εκδοχη που θα βλεπαμε ολοι, αρκει η Αλικη να ηταν ψηλοτερη η ο Νικολινακος κοντυτερος. :)
 
Κι εγω θα ηθελα να εβλεπα αυτη την αρχικη εκδοχη, αλλα εξ' οσων γνωριζω εχει καταστραφει.

Θα ηταν η μονη εκδοχη που θα βλεπαμε ολοι, αρκει η Αλικη να ηταν ψηλοτερη η ο Νικολινακος κοντυτερος. :)
15253447_229954134102065_76286381729577408_n.jpg


'Προέλευση :http://ellinikoskinimatografos.gr/το-κλωτσοσκούφι-η-αλίκη-ο-νικολινάκο/
 
Ήταν ψηλός άνδρας ο Νικολινακος τώρα ή Αλικη δεν ξέρω ακριβώς. Φανταζομαι πως ο Αλεξανδρακης ήταν πιο κοντά στο ύψος της ως άνδρας ηταν όμως και γοητευτικοτατος δεν το συζητάμε! Δεσανε  μαζί γιατί το κλωτσοσκουφι έσκισε την εποχή εκείνη και δικαίως.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Νικολινακος ηταν πολυ ψηλος. Δεν ξερω ακριβως ποσο, αλλα ηταν ντερεκι. Ο Αλεξανδρακης ηταν 1,70 περιπου.

Η Αλικη παλι, ηταν γυρω στο 1,57 που σημερα το λεμε κοντο, αλλα την εποχη εκεινη ηταν κανονικο για Ελληνιδα γυναικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
O Νικολινακος με την Κοντού μόνο ταίριαζε !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα