• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Το Κορίτσι και το Δάσος (εικονογραφημένο παραμύθι)

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Αντιδράσεις
110
Κάποιοι από εσάς ίσως γνωρίζουν ήδη ότι γράφω ιστορίες. Από καιρό σκεφτόμουν να γράψω ένα παραμύθι για να δω αν μπορώ να τα καταφέρω. Πρόσφατα λοιπόν με την βοήθεια της κουμπάρας μου που έχει πολύ ταλέντο στην ζωγραφική, καταστρώσαμε και βιβλιοδέσαμε ένα παραμυθάκι για την τρίχρονη κόρη ενός κοινού μας φίλου. Αν κάποιοι από εσάς έχουν παιδί προσχολικής ηλικίας, ειδικά κοριτσάκι, μπορεί να θέλετε να του ρίξετε μια ματιά. Ελπίζω να σας αρέσει αν και είναι η πρώτη μου απόπειρα σε αυτό το τόσο απαιτητικό είδος.

Δεξί κλικ -> save as στην παρακάτω εικόνα:

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.491
Εξαιρετικο. Το τυπωσα αμεσα.

DINO

Expert
Αντιδράσεις
667
Πολύ καλό! :thumbup:

Βέβαια μέσα μου είχα μια κρυφή ελπίδα μήπως μέσα από το δάσος βγει ο LeChuck... :D

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
242
Downloading! :)

Πάντα διασκεδάζω μ' ένα καλό παραμυθάκι! (....άλλωστε οι δικοί μου άνθρωποι με λένε ότι φέρομαι σαν πεντάχρονο, οπότε ας μην τους διαψεύσω! :D )

P.S. το εξώφυλλο είναι πολύ όμορφο! :) Σε προδιαθέτει θετικότατα!

P.S.2 Θα επανέλθω με σχόλια!

P.S.3 Το άβαταρ σου απλά θεϊκό! :biglaugh:

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
885
Άλκη όσες φορές και αν προσπάθησα και σε διαφορετικό χρόνο μου βγάζει το εξής μήνυμα

Bandwidth Limit ExceededThe server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Αντιδράσεις
110
Ναι sorry για αυτό, θα ενημερώσω όταν διορθωθεί.

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Αντιδράσεις
110
Είναι ΟΚ τώρα για όποιον θέλει να ξαναδοκιμάσει.

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Αντιδράσεις
132
Μετά την 6η σελίδα, μου κολλάει... :cry:

... αλλά μέχρι εκεί είναι πολύ όμορφο!!!
:)

θανος

RetroJunkie™
Αντιδράσεις
195
και εμενα μου κολλαει αλλα ειναι αρκετα ενδιαφερον

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Αντιδράσεις
110
Παιδιά μην το ανοίγετε από τον browser σας. Κάντε δεξί κλικ, σώστε το στον υπολογιστή σας και ανοίξτε το τοπικά για να μην έχετε πρόβλημα.

Μπλουζα