Το Κορίτσι και το Δάσος (εικονογραφημένο παραμύθι)

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Joined
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.603
Αντιδράσεις
198
Κάποιοι από εσάς ίσως γνωρίζουν ήδη ότι γράφω ιστορίες. Από καιρό σκεφτόμουν να γράψω ένα παραμύθι για να δω αν μπορώ να τα καταφέρω. Πρόσφατα λοιπόν με την βοήθεια της κουμπάρας μου που έχει πολύ ταλέντο στην ζωγραφική, καταστρώσαμε και βιβλιοδέσαμε ένα παραμυθάκι για την τρίχρονη κόρη ενός κοινού μας φίλου. Αν κάποιοι από εσάς έχουν παιδί προσχολικής ηλικίας, ειδικά κοριτσάκι, μπορεί να θέλετε να του ρίξετε μια ματιά. Ελπίζω να σας αρέσει αν και είναι η πρώτη μου απόπειρα σε αυτό το τόσο απαιτητικό είδος.

Δεξί κλικ -> save as στην παρακάτω εικόνα:

 
Εξαιρετικο. Το τυπωσα αμεσα.
 
Πολύ καλό! :thumbup:

Βέβαια μέσα μου είχα μια κρυφή ελπίδα μήπως μέσα από το δάσος βγει ο LeChuck... :D
 
Downloading! :)

Πάντα διασκεδάζω μ' ένα καλό παραμυθάκι! (....άλλωστε οι δικοί μου άνθρωποι με λένε ότι φέρομαι σαν πεντάχρονο, οπότε ας μην τους διαψεύσω! :D )

P.S. το εξώφυλλο είναι πολύ όμορφο! :) Σε προδιαθέτει θετικότατα!

P.S.2 Θα επανέλθω με σχόλια!

P.S.3 Το άβαταρ σου απλά θεϊκό! :biglaugh:
 
Άλκη όσες φορές και αν προσπάθησα και σε διαφορετικό χρόνο μου βγάζει το εξής μήνυμα

Bandwidth Limit ExceededThe server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
 
Ναι sorry για αυτό, θα ενημερώσω όταν διορθωθεί.
 
Είναι ΟΚ τώρα για όποιον θέλει να ξαναδοκιμάσει.
 
Μετά την 6η σελίδα, μου κολλάει... :cry:

 


... αλλά μέχρι εκεί είναι πολύ όμορφο!!!
:)
 
και εμενα μου κολλαει αλλα ειναι αρκετα ενδιαφερον
 
Παιδιά μην το ανοίγετε από τον browser σας. Κάντε δεξί κλικ, σώστε το στον υπολογιστή σας και ανοίξτε το τοπικά για να μην έχετε πρόβλημα.
 
Πίσω
Μπλουζα