Το έκτο πάτωμα - 1991

Έχω το cd,το οποίου το εξώφυλλο είναι αυτό

To%2Bekto%2Bpatwma.jpg


Μέσα δεν περιέχει photos απλά ένα 2σέλιδο!Τα τραγούδια του cd είναι 20, και διαρκεί περίπου 37 λεπτά.

To%u00252Bekto%2Bpatwma.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
theatrika1ks5.jpg ενα διαφημιστικο του εργου και τα περιεχομενα απο το CD :)

*η πρωτη φωτογραφια ειναι απο το "κεντρο μελετης και ερευνας του ελληνικου θεατρου" http://www.theatremuseum.gr/index.php *

A_FT000030w.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΑΝΟΙΞΕ ΞΑΝΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΘΕΑΤΡΙΚΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ;;; YEEEEEEESSSSS!!!!!!!!!!

(Nina_Ekavh μόλις μου έφτιαξες το απόγευμα!!!)

Ευχαριστούμε για το υλικό!
 
Παιδιά, για τη σελίδα του www.theatremuseum.gr δίνει ένα alarm o chrome, ότι επισκέπτεστε επίκινδυνο ιστότοπο.

attachment.php


Μπήκα κι έκανα μια εκτενή βόλτα και δεν είδα κάτι το ανησυχητικό. Ωστόσο, να συστήσω προσοχή κι αν δεν είστε σίγουροι για το τι κάνετε, μην επισκεφθείτε τη σελίδα καλύτερα....

Screen Shot 2012-08-26 at 6.53.56 PM.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ πάντως που επισκεπτόμουν τη σελίδα και πριν την κλείσουν δεν είχα πρόβλημα (με ιούς κ.τ.λ.)
 
Κι εμενα μου βγαλε προβλημα ο μοζιλα αλλα το προσπερασα :) δεν ειχα ποτε προβλημα με ιους η κτ τετοιο :S /emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20" /> αλλωστε εχω antivirus ;)

Ναι σαι,αν και δεν ηξερα οτι ειχε κλεισει καποτε γιατι εγω φετος την ακαλυψα :p
 
Μακάρι να ανοίξει ξανά και το ίδιο το θεατρικό μουσείο. Είχα την τύχη να το επισκεπτώ 2 χρόνια πριν το κλείσουν

και πραγματικά έχει φοβερό υλικό (π.χ. τα καμαρίνια των ηθοποιών) αλλά χρειαζόταν επειγόντως αλλαγή χώρου

γιατί οι εγκαταστάσεις ήταν...
 
lass είπε:
Μακάρι να ανοίξει ξανά και το ίδιο το θεατρικό μουσείο. Είχα την τύχη να το επισκεπτώ 2 χρόνια πριν το κλείσουνκαι πραγματικά έχει φοβερό υλικό (π.χ. τα καμαρίνια των ηθοποιών) αλλά χρειαζόταν επειγόντως αλλαγή χώρου

γιατί οι εγκαταστάσεις ήταν...
στανταρ θα βγει off topic,γι αυτο θες να μου πεις περισσοτερα σε inbox? :)
 
Πίσω
Μπλουζα