Το αμάξι του Κάπταιν Κιρκ

Omenforever είπε:
Exetlaios: Δική μου παραγγελιά ήταν η photo οπότε κατηγόρησε εμένα φίλε… :animrolleyes: :biglaugh: :D
Εντάξει λοιπόν :

ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟΝ OMENFOREVER !!!

:biglaugh: :biglaugh:

akmakas είπε:
Τι λες βρε...Ορίστε νατος τον έβγαλα φωτογραφία όταν μπήκε στο αμάξι του!!exetlaios ξέρω το έχω παρακάνει σορρυ ρε φίλε!:biglaugh: τριήμερο ban στον εαυτό μου!!:biglaugh:
Ρε θηρίο ! Δε μου έμεινε άντερο από τα γέλια !!! :biglaugh:

Περιττό να σου πω ότι το έβαλα wallpaper !!! :biglaugh:

( Υ.Γ. : Αν ξαναβάλω φωτό μου στο φόρουμ, σφύρα μου κλέφτικα !!! ) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το ήξερα ότι θα το πεις!!!!!αλλά εντάξει δεν νομίζω ότι είσαι και φάτσα κάρτα!!!Έχεις τα μαλιά του Τίκης.... :) ......τα γυαλιά του Τίκης.... :) ...Είσαι ο...Έxetikis...... :D
 
Tα τελευταια νεα απο την 11 στην σειρα ταινια φερνουν τον ΤΟΜ (πηδαω στους καναπεδες απο την χαρα μου) Cruise για το ρολο του νεαρου ΣΠΟΚ:eek: και αφου ξεπερασετε το πρωτο σοκ σκεφτειτε οτι θα πεσουν χοντρα λεφτα στην ταινια λογω του τομι.http://uk.news.yahoo.com/28102006/356/cruise-set-star-trek.html
tomspotpd8.jpg
1563498spock150mj4.jpg
cruisetomss7.jpg
 
akmakas rules!!!!:king: :worship:
 
Πιάνει και warp 8 ο ...πύραυλος;

Captain Exetikis...engage!
 
AEON είπε:
Πιάνει και warp 8 ο ...πύραυλος;
Captain Exetikis...engage!
Φίλε AEON, πρόσεξε τι γράφεις, γιατί δίνεις ιδέες στον akmaka ! :D

Βλέπω εκτός από τραγουδιστή, να με κάνει και Βουλκάνιο ! :nervous:
 
Οταν κοψετε την πλακα σας ενημερωνω πως ειχα την τυχη να γνωρισω προσωπικα τον ιδιοκτητη του αμαξιου και να το δω ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ. Ο ιδιοκτητης ειναι ο Γιωργος Περηφανης γνωστος τρεκερ και μελος τις λεσχης φιλων Σταρ Τρεκ Ελλαδος. Πριν απο καπια χρονια οταν προβαλοταν το Σταρ Τρεκ Νεμεσις ειχαν ερθει απο το MEGA και το τραβηξαν βιντεο το οπιοιο προβαλαν στο δελτιο ειδησεων με μεγαλη ειρωνεια. Το χαρτι που αναφερετε εινε η αδεια οδηγησης αστροποιου στο δε ταμπλο υπαρχουν πολλα μοντελα σκαφων αν δεν κανω λαθος. Καπου εχω και φωτο απο τοτε αλλα χλωμο να μπορεσω να τις ανεβασω
 
korres28 είπε:
Οταν κοψετε την πλακα σας ενημερωνω πως ειχα την τυχη να γνωρισω προσωπικα τον ιδιοκτητη του αμαξιου και να το δω ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ. Ο ιδιοκτητης ειναι ο Γιωργος Περηφανης γνωστος τρεκερ και μελος τις λεσχης φιλων Σταρ Τρεκ Ελλαδος. Πριν απο καπια χρονια οταν προβαλοταν το Σταρ Τρεκ Νεμεσις ειχαν ερθει απο το MEGA και το τραβηξαν βιντεο το οπιοιο προβαλαν στο δελτιο ειδησεων με μεγαλη ειρωνεια. Το χαρτι που αναφερετε εινε η αδεια οδηγησης αστροποιου στο δε ταμπλο υπαρχουν πολλα μοντελα σκαφων αν δεν κανω λαθος. Καπου εχω και φωτο απο τοτε αλλα χλωμο να μπορεσω να τις ανεβασω

Μα τι αλλο θα μπορουσαν να κανουν απο πλακα και ειρωνικα σχολια ολοι φιλε μου οταν βλεπουν ενα τετοιο οχημα?
 
Ο ιδιοκτητης του αμαξιου 99% ειναι απο Καλλιθεα, και μαλιστα πολυ κοντα στο σπιτι μου. Το εχω δει πολλες φορες το αμαξι, κυριως πρωινες ωρες.
 
Η αλήθεια είναι ότι όσο φαν και αν είσαι της σειράς δεν είναι όμορφο το αποτέλεσμα.

Για μένα ακροβατεί μεταξύ του κιτς και της καγκουριάς. Βέβαια δεν αμφισβητώ τ' αγνά κίνητρα του ιδιοκτήτη απλά παραθέτω το πως έχουν τα πράγματα για τους πολλούς!
 
Δυστυχως η geekιά δεν δικαιώνεται στην Ελλάδα. Εδω ειναι πολιτικα ορθο να ασχολουμαστε με ανωτερες εννοιες οπως δουλεια-καριερα-μαμ-κοκο-μπουζουκια-τόπι

Στην Αμερικη (που δεν εχουν τι αλλο να κανουν) θα ηταν πιο ποιοτηικη αλλα και αποδεκτη η αποπειρα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δηλαδη να καταλαβω τι σας ενοχλει με τον τυπο γιατι μπερδευτηκα. Παντοσ πολλυ απο σας κυκλοφορειτε με αρκετα κιτσ αμαξια πειραγμενα στο επακρο και τα σκυλαδικα στα ορια του σπασιματοσ τυμπανων. Και συμφωνω με τον προηγουμενο οτι μαλλον για σας ο αλλος μετρα αν εχει λεφτα καριερα μοντελο γκομενα. Αν εινε λιγο διαφορετικος στο αποσπασμα.
 
Πίσω
Μπλουζα