Το κοπή τη πίτα (Σαλoνικιώτικο Ντιβίζιον) 2018

D@redevil

Retired Admin
Joined
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
8.888
Αντιδράσεις
568

Παρά το φόρτο εργασίας και την αναβάθμιση, δε θα μπορούσαμε να ξεχάσουμε την κοπή της πίτας που είναι θεσμός!

Μαζευτήκαμε με τη βοήθεια του Facebook και δώσαμε το παρόν οι συνήθεις ύποπτοι!

Έτσι λοιπόν οι αφεντιές μας:

1@Spybil[/USER]

1@and1[/USER]

1@mariadegrecia[/USER]

1@Kambia[/USER]

1@panosss[/USER]

1@ARETARA[/USER]

Κι εγώ ως καμεραμανατζού! ?

Τυχερός ο αγαπητός @And1 που μας έκανε σκόνη για 2η φορά, ενώ ο καημένος ο @Spybil ήταν ο άτυχος της βραδιάς, αφού έχασε το φλουρί στο τσακ!

Απολαύστε μερικές φωτός και αργότερα θα ανεβάσουμε και το βιντεάκι! ;)

20180204_200803.jpg

20180204_195908.jpg

20180204_200821.jpg

20180204_200810.jpg

20180204_200858.jpg

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θέλω πολύ να μου πει κάποιος τι μου λέτε την ώρα που κόβω τη βασιλόπιτα και έχω λυθεί στο γέλιο! Περιμένω το video.

Ωραία περάσαμε ΚΑΙ πάλι. Νόστιμη και η βασιλόπιτα, μόνο που ξεχάσαμε τη μερέντα! 
Άντε και του χρόνου παίδες με υγεία :)  
 

Μπραβο παιδια. Συγχαρητηρια στον 1@and1[/USER] για το φλουρι. 

Η κοπη πηγε παραλληλα με την αλλαγη πλατφορμας οποτε ηταν και το πρωτο αμεσο feedback απο τα μελη. Ηταν και το πρωτο πραγμα που ρωτησα εκεινο το βραδυ τα κοριτσια :)

 
Καταρχάς καλορίζικο το νέο site. Το είπα κ στα κορίτσια από κοντά ότι μου αρέσει πάρα πολύ σε σχέση με το προηγούμενο. Εύχομαι στους admins  υπομονή , δύναμη κ να πάνε όλα καλά. Σχετικά με την κοπή προσωπικά πέρασα μια χαρά , γελάσαμε πολύ , είπαμε διάφορα κ γενικά το κλίμα ήταν πολύ καλό όπως πάντα άλλωστε.  Να ευχαριστήσω φυσικά κ για το βιβλίο που κέρδισα το οποίο περιμένει στην βιβλιοθήκη μου καρτερικά να το διαβάσω.
 

Πρέπει να μην ξεχάσω, να ξεχάσω να ανεβάσω το βίντεο.

1@Kambia[/USER] Σε παρακαλώ, παιδί μου, να μου το θυμήσεις! :p :D

 
Μπράβο πολύ ωραία παρακαλώ πολύ την άλλη φορά να με έχετε και μένα υπόψιν μιας και σχεδίαζα...ταξιδάκι στην πολυτραγουδισμένη και πανέμορφη Θεσσαλονίκη αλλά αφού κάνατε μέσω facebook την συνάντηση πήρα ένα όργανο fluke που ήθελα πολύ από Γερμανία, ουδέν κακόν αμιγές καλού. Έχω να πάω Σαλονίκη από το '96-'97 δηλ. πάνω από 20 χρόνια. Ίσως όταν έρθω να έχει τελειώσει και το μετρό και η γραμμή του τραίνου Λιανοκλάδι-Δομοκός.Ελπίζω πάντως να περάσατε καλά.Θα φέρω και τσικουδιά!
 

Ρε τι εισαστε εσεις????!!!! :eek: Πωωωωωωω...... o_O

Ποτε το κανονισατε, ποτε βρεθηκατε, ποτε την κοψατε, ποτε την χλαπακιασατε φαγατε... :D ..χαμπαρι δεν πηραμε!!!!! :sleep:

Παιζει να ειστε τα πιο γρηγορα σαγονια σε ολη την Σαλονικα!!! :rofl:

Μπραβο ρε καρντασια, παντα τετοια!!! ;)

1@and1[/USER] Αντρικο, παντα καλοτυχος φιλαρακι και καλοριζικο το δωρακι! :cool:  

Για σοκολατενια τσουρεκια δεν διαβαζω τιποτα και ανησυχω... :xm: ....εκτος αν τα εξαφανισατε και αυτα. :p :D

 
Και του χρονου με υγεια!!!!!!!!! :bow:
 
Μπραβο παιδια...την επομενη φορα θα ειμαι & εγω.

Γιωργος

Αιγαλεω
 
Θα σε περιμένουμε λοιπόν :D
 
1@D@redevil[/USER] Ξέχασα να σου θυμίσω το video! :p

 
Πίσω
Μπλουζα