Το μικρό σπίτι στο λιβάδι (Little house on the prairie)

Απορίας άξιο, το πώς τη συγκεκριμένη σειρά καταφέρνουμε και την απολαμβάνουμε ακόμα με την αυθεντική της μεταγλώττιση της δεκαετίας του 70, δεδομένου κιόλας ότι η μεταγλώττιση είχε γίνει όχι στην YENEΔ αλλά στο ιδιωτικό studio kros. Θέματα δικαιωμάτων από επαναπροβολές δεν τίθενται? Πάντως προσωπικά δεν με χαλάει, καθώς μας προσφέρει τη δυνατότητα (ευκαιρία που σπανίζει) να ακούμε παλιούς καλούς μεταγλωττιστές
 
προβαλλεται δευτερα εως παρασκευη στο ρικ 2 στις 17:00 και καθε κυριακη στις 17:00
link για livestreaming
 
Τελευταία επεξεργασία:
capture-4193137.jpg
 
Θέλω να ρωτήσω γιατί στο imd η αρίθμηση ξεκινάει από το επεισόδιο μηδέν;(0) αυτό το επεισόδιο προβλήθηκε ποτέ στην ΕΡΤ;Κατά δεύτερον τα 2 πρώτα επεισόδια δεν έγινε μεταγλωττιση,η χαθήκανε από το αρχείο; Ποια είναι η εκδοχή της ΕΡΤ; Επίσης δεν αναφέρεται στο imd η τελευταία σεζόν που ανατινάζουν με δυναμίτη την πόλη,τα τελευταία 6.
 
Θέλω να ρωτήσω γιατί στο imd η αρίθμηση ξεκινάει από το επεισόδιο μηδέν;(0) αυτό το επεισόδιο προβλήθηκε ποτέ στην ΕΡΤ;Κατά δεύτερον τα 2 πρώτα επεισόδια δεν έγινε μεταγλωττιση,η χαθήκανε από το αρχείο; Ποια είναι η εκδοχή της ΕΡΤ; Επίσης δεν αναφέρεται στο imd η τελευταία σεζόν που ανατινάζουν με δυναμίτη την πόλη,τα τελευταία 6.
Σε αυτο που μπορω να απαντησω εγω ειναι οτι ο πιλότος (δηλαδη επεισοδιο 0) που ειχε διπλη διαρκεια δεν προβληθηκε τοτε απο την ΥΕΝΕΔ.
 
Πίσω
Μπλουζα